Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam się w ten śnieżny poranek 🙂 sypnęło też u nas i nadal sypie, muszę buty i kurtkę zimowe wyjąc, bo wczoraj to jeszcze śmigałam w adidaskach 🙂
Kamilka w nocy wstała 2 razy 😞 pobiłyśmy jakiś rekord wstała o 3.30 a skończyła jeśc o 2.20 😁
teraz też jadła od 6.30 i poszła spac, a mnie się już nie chce
Coś mam kiepski nastrój 😞
mąż siedzi sobie i ogląda królewnę śnieżkę tą nową, szkoda tylko że od połowy bo zaczął ją oglądac wczoraj jak karmiłam, nawet nie zapyta czy chciałabym obejrzec 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie śnieg leży, szkoda że nasze Maluszki nie są trochę starsze to bym już dawno na sankach była.
I boli mnie łeb.
Chyba strzelę słabą kawę, bo padnę na pysk przed południem 🥴

A tak wogóle podajecie już samą wit D? Bo właśnie zapomniałam, że Jaś to ma już 3 miesiące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Ja tez dfzis niewyspana i głowa boli 😞 nie mogłam wczoraj usnąć..
Rosi - Gratuluje ząbka 🙂
Monika super ze Oli ma płucka czyste i że d ostałas wskazówki. Mi pediatra mówił ze takie maluchy bardzo zadko maja przy przeziebiniu goraczke, ze musi byc juz naprawde zle zeby goraczkowały..
Ania daj znac jak te wniki siostry, trzymam kciuki zeby były dobre!
Tosia ja skonczyłam dawac K dzien przed tym jak Sebek konczył 3 m-ce. Teraz tylko D.
U nas Tez snieg za oknem 🙂 Ale dziko przeciez jeszcze pazdziernik 🙂
mkiłej niedzielki zycze..
a kupa wychodzaca plecami to u nas tez normalka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam wczoraj małej na 3 miesiące jabłuszko takie czerwone z fishera gryzak, powiesiłam na łóżeczku i leży i się do niego uśmiecha 😁 słoneczko moje kochane,
rano jest taka kochana, bo późnym popołudniem i wieczorem zaczynają się grymasy, a spac nie pójdzie 🙂 twardzielka
Mnie też głowa boli i w ogóle czuję się jakby mnie ktoś walnął łomem 🙂
Ale pięknie biało jest na dworze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuski, nas tez snieg za oknem ale dzis bez wiatru wczoraj byla prawdziwa sniezyca ...a moj maly na spaceze bo tak marudzil ze tylko na spacerze jest w stanie usnac ...opatuliklam go jemu bylo cieplo ale tatusiowi wspolczulam 😉 😉 😉a co tam nie wie ze ma dziecko bo czasami zapomina.
U nas wczoraj kupa to nogawka do skarpetki wleciala i powiedzcie jakie pampki na to 😁 😁 😁 😁
karola oklask dla meza....rozmarzylam sie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a nocka tez jaks taka dziwna bo Filip spal tak niespokojnie ale za to nad ranem dal mi sie wyspac 🙂a i mysle ze moje cyce to juz pusne bo takie miekie nie wiem moze on za malo je ze tak sie budzi , po czym poznac ze sie nie ma juz pokarmu????
a i moj znowu ma jakies uczulenie na dole duzki i na szyjne myslalm ze to odparzenie ....pudruje i pudruje i nic ale tez przenosi sie na policzki sama nie wiem to takie czerwone plamy jak przy odpoarzeniu..... 😞 😞 😞 😞
milej niedzieli zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi czytałam że jak cycuchy miękkie to znaczy że się laktacja uregulowała, pokarm jest i już tak nie pęcznieją, a budzi się w nocy bo się chce do mamusi poprzytulac 😁 ja to sobie tak tłumaczę, jak siedzę z małą w nocy i śpię na siedząco 😁
W tym tygodniu też pomyślałam że chyba pokarmu mniej, pamiętac musimy że stres np. wpływa na ilośc pokarmu, a że ja trochę za dużo w tym tygodniu na głowie miałam to myślę że to stąd.
Mamy byc zrelaksowane i uśmiechnięte i fontanny polecą, no a poza tym piję herbatki na laktację, sok jabłkowy a wczoraj to nawet czytałam o masowaniu sutków przed karmieniem i faktycznie mleczko wypływa. Pobudza się tak ponoc laktację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...