Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Acha byłam na usg i się okazało, że to na szyi to torbiel i będę musiała zrobić biopsje ale z tego co pocztyałam w necie to popularna dość torbiel boczna szyi. W sumie chyba nic takiego strasznego tylko najgorsze jest to, że wycina się to operacyjne, tydzień w szpitalu i jakiś antybiotyk, więc póki karmię to chyba tego nie zrobię. W ogóle nie wyobrażam sobie zostawić małej na tydz 😮

Pierwsze słyszę o tych położnych 🤔 do mnie się chyba nikt nie wybiera.

My w pon mamy echo serca kontrolne po zapaleniu a w śr drugie szczepienie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
no u mnie właśnie była ta pielęgniarka tydzień temu jakoś, nie zapowiedziała się i biedulka nie miała gdzie usiąść taki sajgon była w domu z rana hahaha, no chyba nmi dziecka nie zabiorą haha 😜
a i to inna była niż połozna co przychodziła, ale w sumie to nie wiem po co przyszła, spytała o wagę, czy witaminy podaję i poszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u mnie nie ma zadnej pielegniarki a polozna mi mowila ze do chlopcow to tylko do 2 mies sa a dla dziewczynek przez cale zycie hmmm ...
wiecie co ta kupka to nawet nie ze sluzowata ale taka gladka bez tych grudek i smierdziala troche
sama juz nie wiem ale chyba jednak w pon zadzw i pojde do pediatry kurcze ta lekarka mnie wysmieje bo ja ciagle do niej chodze ale co mam zrobic
jescze mi dzis zwymiotowal takim serkiemtzn ulalo mu sie ale dosc duzo nieraz tam cos mial tak po odbiciu sie ale dzis to juz bylo mega.
jejku jak to skaza to co karmic nie bede mogla?? a ja bym tak bardzo go na cycu chciala miec 😞

no nic pewnie w pon sie wybiore bo nie bede zwlekaczobacze jutro jaka kupa bedzie czy wogole bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas nie stresuj się tak... to wcale nie musi być skaza... a moja Kajcia też miała kupki gładkie i nic jej ni było. Najgorsze jest to że w ielu lekarzyz od razu skazuje dzieci ze to skaza białkowa bo tak najłatwiej... ja bym poobserwowała jednak małego.

Dziewczyny moja Kajcia uwielbia spać z pieluszką na głowie i zakrywa sobie nią oczy i czasami całą twarz ma zakryta wygląda to potwornie strasznie ale kontroluje ją czy oddycha i w sumie przez tetre oddycha się bez problemu ale zawsze stres jest 😜ma s[acerze też jej dałam pieluszkę to w 10 sec zasnęła i sama w łóżeczku też tak zasypia 🙂

dzisiaj prasowałam 3h bo zamiast regularnie prasować to czekałąm czekałam aż 3 pralki Kajciowych ciuchów się uzbierało i dopiero prasowałam masakra nigdy wiecej cóż za każdym razem to sobie powtarzam 😜

Mój mąż pewnie zawału dostaje bo jego drużyna wygrywa i ostatnie 30 sec meczu a pojechał na stadion 🙂 ale cóż Cracovia strzeliła bramkę właśnie więc wygrali to małz wróci w dobrym humorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi81 napisał(a):
a my jutro mamy chrzest mam nadzieje ze Filip bedzie grzeczny i da ksiedzu msze do konca odprawic 😁 😁dziewczyny a tak zapytam ile placilyscie za chrzest ksiedzu bo ja alm 400 zl i nie wiem czy to wystarczy.... 🥴 🥴 🥴kurcze jestem zmeczona a jeszcze musze sie umyc.
Domi zwariowałaś 😲 400zł ja na ślub dawałam a na chrzest dałam 50zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 😘
Dołączam się do grona wyspanych 🙂 Jaś zasnął o 20, wstał na cycusia o 3, a później dopiero o 8 🤪 Myślałam, że lewy cycek mi wybuchnie 🙂
Domi, powodzenia na chrzcie, oby diabełek szybko wyskoczył z Filipka.
My pewnie dziś znowu uskuteczniamy spacery bez wózka. Dżizasssss, nienawidzę wychodzić z Johnym na spacery, bo jak tylko się przebudzi i czuje wózek to za 3 sekundy jest darcie na pół ulicy... Więc chodzę wkoło bloku 😞 Zazdroszczę, że możecie sobie pochodzić.

Dziś farbowanie włosów WRESZCIE!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mój też pójdzie w ślady Sebka, chociaż nie chcę za dużo od niego wymagać, bo jeszcze tydzień temu narzekałam, że urządza mi nocne imprezy 🙂
Czytałam, że jak dzieci robią już pobudkę koło 7 to tak zostanie przez całe dzieciństwo, i nie nauczymy ich spania do 9 😁
U nas zazwyczaj punkt 7:30 jesteśmy na nogach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika nie martw sie na zapas, nawet jeżeli okaze sie że Oli ma skazę to nie oznacza że nie będziesz mogła karmić piersią tylko że będziesz musiała wyeliminować zupełnie nabiał, spróbuj odstawiać nabiał i poobserwuj Małego czy coś sie zmieni.. U nas jest dużo lepiej odkąd nie jem nabiału tzn nie ma już płaczu podczas jedzenia i bóli brzuszka ale kupki ciągle zdarzają jej sie rzadkie, śmierdzące, śluzowate, różnokolorowe.. no i na wszelki wypadek idź do pediatry będziesz spokojniejsza, ja chodzę co tydzień 😜 tyle że w sumie my musimy na kontrole wagi..

Domi 400zł?????????????? 🤪 my daliśmy 50.. ☺️ 😮

Rosi spóźnione troszke- sto lat dla Zojeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smerfik 🙂
[IMG]http://i50.tinypic.com/2myvwxx.jpg[/IMG]

Siusiek z moją mamitą na spacerze 🙂 mi wysiadły ręce 😁
[IMG]http://i45.tinypic.com/nfslrk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/11ca1s4.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki 😉

Wypad do kina udany bylismy na "uprowadzona2" Jesli ktoras ogladala pierwsza czesc to niepolecam isc Bo druga jest taka sama wynudzilam sie w kinie, ale za to pozniej poszlismy na jedzonko hehe niemazakam bylo milo i nawet udalo nam sie niepoklocic 😉 Amelka byla grzeczna. Powiem wam szczeze ze w drodze do kina prawie sie poplakalam Bo to drugi raz kiedy zostawilam Amelke z kims na dluzej i caly czas o niej myslaLam i wogole a moj do mnie tylko wszystko dobrze niemartw sie itd. Jak wrocilam to myslalam ze mi cycki rozsadzi !



U mnie przez pierwsze 2 tyg przychodzila polozna a Potem ta srodowiskowa no I ostatnio byla jak Amelka miala 2miesiace sprawdzic ile wazy i czy niemam depresji poporodowej itd i do 6miesiaca zycia bede sie z nia spotykac raz na miesiac, ale zawsze za nim przyjdzie dzwoni dzien wczesniej i mi mowi 🙂

Kasia twoja Kajcia to jak moja Amelka ja jej zaczelam dawac pieluche tetrowa kolo buzi a ona I tak zawsze tak zrobi, ze ma na calej twarzy i 5min i spi 😉


Tosia twoj smok sliczny 🙂


Rosi wszystkiego najlepszego dla Zojki na 4 miesiace i duzo buziaczkow:*

Wy placicie ksiedzowi za chrzest a u nas jak da sie ksiedzowi piniadze to on niewezmie 😉

I niewiem cos mialam napisac i zapomnialam Milej niedzieli mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę ze dzieci dzisiaj łaskawe dla rodziców 🙂 Mój spał od 21.30 do 5.30 🤪

My za chrzest chyba 150 płaciliśmy albo 100 bo już dobrze nie pamiętam.

Boże dziewczyny przeprowadziliśmy się ale nie wiem ile tu pomieszkam z mężem...Znowu wraca wolnymi krokami temat upierdliwej teściowej, która bierze synka na litość i powoli zechce wprowadzić się tu na zimę...A ja tego nie zniosę i powiedziałam mu już kiedyś ze jeśli do tego dojdzie to ja wracam na wieś do rodziców. I słowa dotrzymam. Boże tak bym chciała być tu z nim szczęśliwa ale to babsko wszystko psuje. Ja ja jej nienawidzę.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam niedzielnie

Boże dziewczyny ja chyba osiwieję 😞 Staś dostał obierających się krostek na dupce i przy siusiaku, nie wiem co to do cholery jest!!!! Albo odpieluszkowe zapalenie skóry albo dostał uczulenia na krem na odparzenia Hipp bo kupiłam w tym tyg.

Poza tym dziś mieliśmy taki meksyk z Frankiem i jego kupą że płakał on, płakałam ja, moja mama a tata wyszedł z domu bo nie mógł patrzeć już w pewnym momencie na jego cierpienie. Było kilka miesięcy lepiej a teraz znowu katastrofa, ale nie będę Wam opisywać bvo już nawet nie chce do tego wracać. Nie wyobrażam sobie następnej akcji "kupa"... serce mi do reszty pęknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...