Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jejku ale sie rozpisalyscie

superbaba i te dziewcyny ktore maja angelcare

czy da sie ja zalaczyc bez maty?! tzn dziecko jest w pokoju ale nie w swoim lozeczku czyli nie lezy na macie a ja chce ja slyszec na dole da sie tak zrobic??? probowalam tylko odlaczyc kabelek z maty i alarm dalej sie zalacza jest jakis sposob na to? bo mala czasem w czasie dnia zasnie na moim lozku to nie chce jej przenosic jak tylko ide siku czy herbate zrobic

gaja bobotic u nas tylko pogorszyl sytuacje ale kazde dziecko inne

pampinka super ze nie chce nic innego ale z drugiej strony to troche uciazliwe dla ciebie
ja moja tak prowizoryznie waze na wadze w domku ale to wiadomo plus minus 300-400gram trzeba liczyc
do mnie health visitor przychodzi w srode ale wazyc nie bedzie chyba dopiero jak bedzie miala 6 tygodni

dodi ja od pierwszego dnia daje smoczek bo mala ma jakies nadpobudliwe ssanie i jak zaczely mi sutki krawic bo nie byly przyzwyczajone to polozna powiedziala zeby dac i nie wyobrazam sboei zycia bez smoka chcialabym jak najmniej ale mala ciagle ssie czy to lapki czy ubranko masakra
mnie tez tak dzien za dniem leci niesamowite nie jeszcze 9 miesiecy i zaczniemy ich pierwsze urodzinki szykowac :O 🤪

superbaba niektore dzieci tak maja nie mys ze cie nie lubi hhi kocha cie 😁 ale jest lobuzem :P
za duzo sie nastresowalas w ciazy i teraz hela stresy ma 😁 powaznie! ja widze duzo wspolnego z okresem ciazy do tego jak mala sie teraz zachowuje np. tak jak ja siedzi do 1 w nocy ale spi do 10-11 😁, uwielbia sluchac muzyki i patrzy na telewizor :/

A CO Z MONIA bo mialy te badania w tamtym tygodniu i nic nie pisze

magdaluke tez sie cos nie odzywa

w ogole wiele z nas juz nie wchodzi 😞 chyba zajete wszystkie 😞 a szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No szkoda, ze niektore nie dotarly do mamusiek:/ Magda pewnie znow gdzies baluje:P A z Monia nie wiem..
Strzaueczko - Loczek wpada do Warszawy! Bo tak ona we Wroclawiu mieszka 😉
Agadka - mozesz miec racje, ze ona znerwicowana jak ja w ciazy..a i teraz tez nerwowa - moze wyczuwac 😞 Ciezko mi okrutnie..teraz tez pospala 20 minut tylko:,( A co do angelcare - to nie rozumiem o co pytasz.. O monitor oddechu czy mianie glosowa? Bo monutor nie zadziala, a nianie przedtaw blizej to bedziesz slyszec! My mamy ta z kamerka i ustawiamy tak by ja widziec - to jest genialne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka - no pewnie ze tak! Monitorek oddechu sie wlacza i wylacza oddzielnie! Wchodzisz w menu odlaczasz go i wlaczasz tylko glosnik 🙂 niech Adi pokombinuje..my osttnio coraz rzadziej korzystamy z monitorka oddechu..tylko jak ja spie a Michal siedzi w innym pokoju. Ale ta niania z kamerka to byl strzal w 10..sam dzwiek tonie to samo co obraz..moge w razie co zobaczyc jak sie ulewa czy cos!
Usnela 5 minut temu..ale juz sie kreci:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
No zabalowalismy jak zwykle, wczoraj urodzinki kuzyna ELli i nas nie bylo caly dzien a w piatek nocowalismy u tesciow i sie przy tym pol soboty zeszlo. No i po weekendzie....buuuu.
Ja podchorowana sie czuje, oj niedobrze. ALe widac taki sezon, bo i Dorotka i STrzauka...a dopiero co sie "patrzylam" na szczepionke na grype w aptece, bo od reki robia...ale mowie, poczekam, zobacze jak moje ubezpieczenie placi za to...no i musze sie zabrac cholerka. Szczepicie sie mamusie? Ja ze wzgledu na dzieci chce, tak to pewno bym sie nie szczepila. Ella zaszczepiona a Miles za maly, wiadomo.
A jutro musze isc na pobranie krwi ELli, morfologia i badanie na olow...to z bilansu dwulatka, juz 3 tyg temu powinnismy, ale potem sie przeziebila i dupa, dopiero sie za to zabieramy...juz mi sei ryczec chce...
Amelia, nie stresuj sie bardzo jeszcze, wiem, latwo mowic, ale niepotrzebnie nerwy a na pewno nic powaznego z ta nereczk anie bedzie.
STrzauka, ale sie wymeczysz, i Dasmianek tez...bidaki
Agadka, to Ci psia mordka zostawila niespodzianke... 🤢 Pare dni temu moje koty mi zostawily sciezke wymiocin....podobnie sie "ucieszylam"...
DOrotka, no kamerka swietna sprawa, nie 😉 Ja co prawda mam na stale zawieszona nad lozeczkiem Elli i ostatnio i tak ide na gore razem z dzieciakami zwykle spac, wiec nie jest niezbedna, ale za pare miesiecy, jak maly zacznie spac oddzielnie, to bedzie niezastapiona.
Gaja, ja nie prasuje, ale susze, wiec w goracej suszarce temperatura wysoka i wyciagam niepogniecione. I mega happy bo ja nie cierpie prasowania...ALe mysle, ze jak nie wyprasujesz to nic sie nie stanie.
Pampkina, sieczka u Ciebie, nie moge...Mam nadzieje, ze sie dlugo nie bedziesz meczyc i sie unormuje. No i nie wiem, czy lekarz sugerowal, ze wspolzycie powinno pomoc??? 🤨
Ja bym chciala i gdybym nie byla zbyt zmeczona, to bym przycisnela Lukea w weekend ☺️ ale nie wyszlo. No to formalnie poczekam do wizyty a to 2giego 😜
Dodi, watpie, zeby to okres, pewno jeszcze polog. Ja dostalam okres chyba po dwoch miesiacach od odstawienia od cyca. I to byla niespodzianka, jakos tak zapomnialam, hehe.
A moj smoka possie od swieta, a czasami bym chciala...bo sie dzieci uspokajaja. Ale ELla nie chciala i on tez nie.
Ja nie wiem jak wam te dni tak leca...mi sie czasami popoludnia dluza bez Lukea....i bez nikogo...
W ogole zimno i w koncu wlaczylismy ogrzewanie. A te dziady od remontow niby maja zaczac dzialc w tym tygodniu...bo przeciez tygodniami sie robi pomiary i zamawia co trzeba. Juz mi wszystko jedno, tylko niech te okna wymienia, bo chce cieplejjjjjjjjjj.
Moje dwa niunki spia...az dziwnie. Ja mam tyle roboty, ze chyba wszystko oleje, jutro tez dizen.....posiedze przed tv jak spia.
A Miles pol nocy nie spal, nie plakal tylko sie prezyl. Bidak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie,
Alez mam nadrabiania od soboty 😮 Jakoś mi te dwa dni zlecialy tak szybko i w sumie nie wiadomo na czym. Wczoraj byliśmy w centrum handlowym, żebym mogła sobie coś kupić, bo w nic ze nie mieszcze 🤢 Trochę se zdolowalam, bo poza tym, ze jestem jeszcze gruba po ciąży to cyce mm tak duże, ze wszystko co fajne jest na mnie przyciasne 😠 Dobrze, ze chociaż maluch był grzeczny i nawet stwierdziliśmy, ze go jak nic zabierać na takie wycieczki, bo śpi jak zabity ze 4h, a nawet jak się obudzi to jest grzeczny 🙂 Chyba szumy go uspokajaly, wiec sie smalam do meza, ze od jutra biore portfel i codziennie na takie zakupy 😉 Przez ostatnie dwa dni było nam super fajnie, bo się jakoś dogadywalismy, ale teraz jakoś zasnąć nie mógł i dał mi trochę do wiwatu 😮 Tak w ogole to probuje cos napisac od prawie 4h, ale mlody mi nie pozwala, a nawe teraz widze u niego szparke w oku, wiec nie spi twardo 🤢 Probuje go nauczyc spania w lozeczku, ale on woli sie do mamy poprzytulac. Chyba jutro z wami popisze, bo trzeba wykorzystać te 5 minut snu podarowane przez dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Superbaba kule ja to w ogóle nie wiem jak to się obsługuje poza on i off lol a i tak zawsze zapomnę wyłączyć jak mała wyciągam i się alarm włącza muszę pokombinowac. Dzięki

Magdaluke zazdroszczę miłego weekendu! Super 🙂 a pewnie ze jutro tez dzień odpocznij sobie 🙂

Anyaz hihi masz pretekst na Akupy teraz 🙂 moja tez tak lubi polazic póki co korzystajmy bo bedą większe to zakupy bedą ich nudzić 🙂 a co do ciuchów to mam to samo 😞 w ogóle czuje się taka nie atrakcyjna karmiaca kura domowa 🙂 co zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 🙂

jeszcze z łóżka bo Babel pojadl i dalej śpi u siebie.
Anyzaz pretekst jak nic. Tylko mieć portfel pełny i ruszać na zakupy 🙂
Magdaluke Wy to chyba nie umiecie usiedziec w domu 🙃
Dorotko Junior już od dwóch tygodni jest na 62 i zdarza już mu się 68 ubrać. Choć ostatnio jak było zimno to na spacer ubralam mu kombinezon misiówy na 74 i był na miarę.
Co do mężów to mój ma od dziewiątej egzamin więc przed tym nas tam podrzuci. Jeśli będziecie jeszcze spali to podreptamy z Miłoszem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my sie z Helenka karmimy 🙂 Strasznie nam plakala w nocy..nie wiem czy nie przejela wirusa ode mnie, bo to brzuszek byle jak i rozbicie 😞 I tak jedziemy do pediatry..a potem chyba podrzuci nas do mamy, bo ja zle sie czuje i sama nie dam rady!
Sluchajcie - polecccie mi termonetr - jakie macie? Bo z moim szlag mnie trafia..notorycznie ostatnio wszyscy mamy 36,6..mierze potem by sprawdzic na zwyklym i elektronicznym - mam 35,8 albo 37,2:/ Musze miec jakis dla dziecka, ktory pokaze temperature!!!
Czarnyloczku - no damy rade!!! Tylko nie przeraz sie warunkami w jakich zyjemy...a w razie co zabiore Was do kafejki znajomej niedaleko...malo ludzi, cicho i klimatycznie 🙂..albo spacer.. 🙂 A Milosz wielki chlop:P Ja swoja w niewiele rzeczy nadal moge ubrac..ale kupilam troche cieplejszych na teraz..
Agadka - rozwalamnie to zdjecie Saruni w awatarze! A co do nieatrakcyjnosci..niech maz zadba o to! Moj mi ciagle mowi, a raczej Helence:P Ale fakt, ze ja sama srednio sie czuje z tym:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas w końcu słoneczko wyszło, więc może na spacerek się wybierzemy, jeśli mój kulfonik da mi się umyć i przebrać. Mieliśmy średnia nocke, bo moje dzieciatko cerp chyba na jakaś bezsennosc, bo na początku ml problem z zasnieciem, a pózniej budził się co pól godziny 😮 Padam na twarz 😉
Agadka a tez się czuje jakoś nieatrakcyjnie, mimo iż mi mąż powtarza, ze dobrze wyglądam. Jak mi się uda zrzucić zbędne kilogramy to będę we czuła o niebo lepiej i będę mogła swoje stare ciuchy zalozyc 🙂
Gaja ja pobnie jak dziewczyny prasuje ciuszki Alxa, ale głownie dlatego, ze ładniej wyglądają w szufladach.
Dodi co do smoczka to ja czasem daje, bo inaczej mały by wisiał na cycu, a zreszta nawet położna mi to radziła. Ostatnio to jakoś nawet przestał lubić swojego smoka i ne daje się przechytrzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
szybko szybko jeszcze spi... 🙃
normalnie my to teraz jak na wariackich papierach wszystkie 😉

ciuszki prasuje, w sumie wszystko malej prasuje bo i reczniki i kocyki tez 😮 przesadzam? 🤢
przyłączam sie do pytania Dorotki: jaki termometr polecacie?
moja smoczka ma od wyjscia, tzn. przewaznie jak zakladamy czapeczke jest mega wycie i ubranej np w kombinezonik czy kurteczke juz karmieniem uspokajac nie bede wiec smok w ruch! albo na spacerku jak mi sie nagle rozplacze. ale przewaznie tak ma ze sie uspokoi, zaczai, ze nic nie leci i wypluwa 🙂

tez bym poszla na zakupy... hmmm ratuje sie tylko allegro i czasem sobie cos zamowie np ostatnio 😁 prosze sie nie smiac moj mega zakup!: majtki z pasem sciagajacym brzuch zeby jakos w sukience wygladac na chrzcinach 🙃
a propo chrzcin jakos mnie stres bierze 🤔 normalnie przed slubem tak sie nie balam 🙃

a do rozmiarow ciuszkow to one sa jakies dziwne no bo 62cm to jako 3 miesiace bo od 68cm to juz przedzial 3-6 miesiecy no a wiekszosc naszych dzieciaczkow juz w 62 sie nie miesci 😮 skad ta rozmiarowka?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie 🙂
Anyaz i Superbaba fajnie Wam z tymi zakupami. Ja też bym musiała cos kupic bo albo brak rozpinanych rzeczy a przy karmieniu przydatne albo sa ale na brzuszku jeszcze sie nie dopinaja bo byly dopasowane w talii. No i spodnie tez sie nie chca zapiac :/
Agadka ja tez czesto zapominam wylaczyc ta nianie i alarm wyje 😉 Teraz to juz tak robimy ze ja naciskam na materac a maz leci wylaczyc zeby nie wylo :P A co do atrakcyjnosci to tez sie atrakcyjna nie czuje - oczy podkrazone, brzuch galareta i jeszcze troche wystaje, ubior byle wygodny i byleby jakis sie znalazl... Jednym slowem bleeee... Chociaz maz rozochocony i ciagle sie dobiera :P A na piersi jaki nakrecony, tylko ja zaraz mysle, ze Michasia przeciez z nich je no to jak to tak :P Ale na jakies fiku miku czesto mam ochote :P tylko wciaz ze mnie leci wiec nie da rady.
Dodi ja smoczka swojej dalam juz w szpitalu, tzn. polozna dala zaraz pierwszej nocy bo nie moglysmy sobie dac rady z mala - wciaz chciala ssac a piers jeszcze nie bardzo lapala. Teraz tez ja uspokajam smokiem a jak jej sie znudzi albo zasnie to sama wypluwa.
Gaja ja prasuje ciuszki malej, no bo w sumie jak my mamy wyprasowane to dlaczego Michasia ma chodzic w wygniecionych? 😉
Superbabeczko zdrowiej kobietko 😘 I oby Helenka nie przejela jednak tego wirusa. Termometr mamy taki: http://www.elmedico.pl/product-pol-531-Termometr-elektroniczny-Microlife-NC-120.html Troche kosztuje, ale dobra firma, poreczny, maly, wygodny i jak na razie mierzyl dobrze a wynik w miare powtarzalny (czasami roznica 0,1 stopnia).
Nie pamietam co jeszcze...
To napisze co u nas. Michasiowe oczko znacznie lepiej po kropelkach. Dzis po calej nocy juz tylko mala ropka w kaciku oczka a nie cale oczko zaklejone 🤪 Za to jakies krostki jej wyszly na buzce ale tylko taki pasek po jednej stronie glowki wiec moze obtarla i podraznila skorke i od tego, nie wiem, poobserwuje. A to przy sutku wczoraj zniknelo 😮 Chyba mi sie dziecie wybudza. Spi od osmej, ale za to od 5 do 8 nie spala. Ja ja wzielam o 5 do jedzenia a ona oczy wielkie i zaczela sie domnie usmiechac i rozgadywac... No i tak do 8 zlecialo. W koncu zasnela u nas w lozku 😉
Milego dnia dziewczynki! 😘 My dzis same - zobaczymy jak bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz Moj tez czasem coś powie ale częściej mówi do saruni jak ślicznie wyglada lol

Superbaba co do zdj to wy tez tak odchepujecie dziecivw Polsce? Bo ja to pamietam zawsze przez ramię a tutaj tak karza. Na początku się bałam a teraz już ok pożarem mała wyglada mega smiesznie jak tak robię

Dbrycz kolejne chrzciny 🙂 dacie radę 🙂
A jest ktoś kto nie chrzci? Moja mamA dostala rawie zawalu jak jej Powiedzialam lol

Nirmala Moj tez się chce do piersi dobierać ale kule jak jak one takie mleczne lol w ogóle jak to jest to nie będzie można nic z nimi zrobi teraz jak karmie?! Bo nie chciałabym żeby mi np w czasie seksu nagle mleko zaczęło lecieć lol

Malej sie cos zwraca ?! Nie ulewa po jedzieniu ale Nagle W vzasie snu zaczelo jej leciev ale sie wystraszylam teraz je ale az sie boje ja zostawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadko - nic nie zrozumialam o co pytalas 🙂 Chyba Ci sam komp wyrazy wynysla..odchepujecie? A u Was? 🙂 Chodzi o odbekanie?! Czy jak?! Co do ulewania..ja sie ciagle boje, bo moja czesto ulewa, a czasem az jej nosem idzie 😞 Zawsze ja odbekuja i klade na boczku!
Nirmalka - jak jest ochota na baraszki to super! Bo jsk minie polog to mozecie isc w tango:P ja na nic nie mam ochoty..spac co najwyzej..a dodatkowo nie czuje, by antykoncepcja byla 100%..hehe:P No i super, ze Michasiowe oczko ma sie lepiej!
Anyaz - co bral Akex na refluks? Bo Hela profilaktycznie dostala cos na "G":/ Twoj tez jak lezal to wydawalo sie, jak y cos miedolil w gardle, dusil sie czy jakby cos mu przeszkadzalo?! Bo ja nie wiem jak ogarnac ten refluks..przytyla juz ok, je w miare normalnie chociaz za czesto ponoc bo nawet co 2h:/ Ta nowa pediatra dala lek i zlecila usg jakies specjalne..ale ogolnie to nigdy do konca nie wiadomo czy to to! Mnie martwi, ze Helenka czesto tak bardzo placze..nawet jak wszystko ok to sie drze, wiec moze ten brzuszek jej dokucza..albo faktycznie po tej ciazy znerwicowana 😞

A krotko o lekarce..niby dobre opinie w necie, a ja mega na nie!!! Od poczatku i cala wizyte gadala, ze ma tylko 15 minut wiec szybko..nie odpowie mi juz co z krwia, bo nie ma juz czasu..i taka zimna jakas..plus opotolila, ze juz 3 raz u lekarza w tym miesiacu i " po co?!"..no kurwa mac - jestem poczatkujacym rodzicem i sie martwie..i nawet jakbym co drugi dzoen przylazila to co jej do tego?! 😞 Zdenerwowal mnie babsztyl..i polowy rzeczy o ktore chcialam spytac - nie zapytalam, bo mnie znerwicowala, no i nie bylo czasu! Aaaa...No a ja sie martwie o Hele, ze ona taka placzliwa..ze ja brzuszek moze boli czy nerwy..nie wiem 😞
Aha! Wazy juz 4460g 🙂
A teraz lezymy u moich rodzicow, by nie byc w domu same..u nas i przy mnie ciagle placze 😞 Chyba jestem jakas lewa..mam dola z tego powodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka musimy dac rade 😉 ha ha to dobrze ze mamie na odleglosc moglas powiedziec 😉 moja by mnie pewnie z miejsca zatlukla!!! jak to dziecka nie ochrzcic?! a jak nie daj Boze cos sie jej stanie?! zobaczysz po chrzcie bedzie i ona i ty spokojniejsza... tyle moja mamuska 🙃
no ale powaznie to my chcemy chrztu, oboje z miskiem w tej wierze zyjemy i chcemy tak dziecko wychowac. no ale kazdy niech robi co uwaza za stosowne 🙂 najbardziej niestosowne jest wlasnie krytykowanie takiego typu wyborow 🙂
Suuperbaba no to fajnie, ze mala rosnie 🙂 ty to najlepiej, zebys miala lekarza jakiegos na wylacznosc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbaba no jak na telefonie pisze to on mi sam podpowiada alez to jest denerwujace!!!!!

no chodzi o odbekanie czy tez tak na siedzaco dziecko trzymac czy uczyli was w pionie przez ramie?

moja mala tez sie czasem tak drze jak jej sie cos kotluje w brzuchu wtedy najczesciej pusci baka czy kupa wiec zauwaz czy twoja tez tylko przy kupce i zaraz jej przechodzi czy dluzej poplakuje

duza kobietka ta twoja hela widzisz niepotrzebnie sie denerwowalas ze malo mleka 🙂

ja tez dzis sama do 7 maz w pracy jutro to samo dzien jak codzien dziecko i ja no coz...moze przynajmniej ubiore cos innego niz dres zeby sie lepiejpoczuc lol na dworze leje i wieje ze drzewa urywa nawet pies nie chce wyjsc

mala zasnela wiec szybko sniadanko jem ide obiad przygotowac posprzatac ranie nastawione i w ogole jak ona spi to ja mam maraton bo nie wiem jak duzo zdaze zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
d-brycz napisał(a):
Agadka musimy dac rade 😉 ha ha to dobrze ze mamie na odleglosc moglas powiedziec 😉 moja by mnie pewnie z miejsca zatlukla!!! jak to dziecka nie ochrzcic?! a jak nie daj Boze cos sie jej stanie?! zobaczysz po chrzcie bedzie i ona i ty spokojniejsza... tyle moja mamuska 🙃
no ale powaznie to my chcemy chrztu, oboje z miskiem w tej wierze zyjemy i chcemy tak dziecko wychowac. no ale kazdy niech robi co uwaza za stosowne 🙂 najbardziej niestosowne jest wlasnie krytykowanie takiego typu wyborow 🙂
Suuperbaba no to fajnie, ze mala rosnie 🙂 ty to najlepiej, zebys miala lekarza jakiegos na wylacznosc 😉


no wlasnie a my jakos nie chodzimy do kosciola nie modlimy sie i musze powiedziec ze oboje raczej nie wierzymy mame najbardziej denerwuje fakt ze o tm wie a bralismy slub koscielny powiedziala nawet ze pojdze go odwolac bo tak sie nie robi

ja mowie ze jak sama sarah zadecyduje ze chce to bedzie ochrzczona a mama ze lepiej ochrzcic a jak zadecyduje ze nie chce wierzyc to nie bedzie

i zamkniete kolo...

moze jakby to nie bylo tyle zamieszania i pieniedzy i bylibysmy na miejscu to bysmy to zrobili dla swietego spokoju a tak to ja nawet nie wiem kiedy bede w polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki

Agadka my odklepujemy przez ramię 🙂
Chrzcić zamierzamy ale dopiero w grudniu. Ale skromnie, rodzice, rodzeństwo i chrzestni, weźmiemy ich potem na obiad do francuskiej restauracji i tyle 🙂

Kurde, dostałam okres :/ Masakra jakaś, normalnie ze mnie cieknie, chociaż niby podczas karmienia (nawet tak lichego jak moje) i przy mikropigułce nie powinnam mieć okresu!

Jadę do mamy się podkurować, bo samej z Damianem to nie mam szans na wyleżenie choróbska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzaueczko - cholera jasna! No niestety to mozliwe..pisalam wczoraj o kumpeli, a ona nawet karmila normalnie i dostala okres po 2 mies! Dobrze ze jedziesz do mamy..ja wlasnie u swojej kimam, a ona lula Helenke..mi sil brak - ten wirus jakis ipierdliwy, ze po prostu slabo i ogolne rozbicie:/
D-brycz - smiej sie, smiej..ale ja naprawde sie martwie o nia i chcialabym kogos, kto odpowie na wszystkie pytania i pomoze jej:,( A ze ja upierdliwa to coz..:P
Agadka - no ja odbekuje na ramieniu i zawsze! Co do chrzcin to ja wyznaje zasade, ze kazdy robi co mu pasuje i juz! My chrzcimy..ja wierzaca choc do Kosciola nue chodze, a maz ateista ale zgadza sie! Potem zrobie jeszcze komunie, a pozniej to juz niech sama decyduje w co chce wierzyc 🙂 Ale chrzest zroimy dopiero w nowym roku, bo teraz kasy brak..a to ze 2tys sie zbierze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...