Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Warczy rewelacyjnie 😁 🙂

Ja mam pudlo mleka, jak szlam do pracy zostawione, ale nie otwarte nadal 🙂
Bedzie pozniej do kaszek...
Tak od marca chcialabym juz mlodej jakies pysznosci wprowadzac 🙂 Wiec pewnie od kaszeczek jakis zaczniemy 🙂

Wydedukowalam od czego mala boli brzuszek, a mianiowiecie od herbatki laktacyjnej z herbapolu, tej ekspresowej.. przynajmniej taka mam wizje na chwile obecna.. Cholerny koper..;///
Sprawdze moje przypuszczenia tak za tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sandra ja juz mojej daje kaszki na noc od tygodnia z tego wzgledu ze musi przybrac na wadze i troche ciala do operacji,pediatra zdecydowal...oczywiscie nie zageszczone na maxa ale tylko jedna lyzeczke do mleka na 120ml...operocz tego jeszcze lekarstwo...czyli wypija ok 130ml...Wczoraj bylismy na bioderkach i lekarz stwierdzil,że ma dojrzałe jak by miała 5 miesięcy...a ja mowie,a to źle,a on do mnie nie tylko że zacznie szybciej stąpać po ziemi czyli 7-8 miesiąc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i ja.
U nas jednak wieczor standard Wiki od ok.17 do 22 na cycku co prawda jadła malo ,ale ciamciala po swojemu 🙂
I tylko to ja uspokaja ,a tak to ryk na caly szczecin 🤔
Czekam dzisiaj na telefon od lekarki jak wyszly badania moczu.
Wiki chyba jednak zabkuje bo caly czas chce miec cos w buzi jak nie cycka to palce ,nawet w nocy przez sen pcha je do buzi .
Dzis o 1 obudzila sie na karmienie od miesiaca tak nie bylo 😮
Śmieje sie ,że chyba trzeba ja ochcic bo diabel w nia wstapil 😜
Teraz jeszcze śpi ,a ja boje sie kolejnego dnia i tego co nam przyniesie . ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana.
U nas nocka troszkę gorsza niż poprzednie, mam nadzieję,że z powrotem nie wróci ten problem.
Nie mogłam wczoraj uwierzyć,ale Kuba wieczorem zjadł 230 ml mleka 😲 ale nic mu to nie dało, bo i tak o 1:00 się obudził na karminie.
A od rana ma kiepski nastrój, bo cały czas jęczy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Natalia a ja właśnie przeglądając allegro trafiłam na takie cudo: http://allegro.pl/mleko-dla-niemowlat-infatrini-i2845068217.html dla dzieci które słabo na wadze przybierają...


ja dawałam mojej już miesiąc fantomalt http://sklep.doz.pl/produkty/p47488-Fantomalt_proszek_odzywka_400_g?gclid=CNObsJLtgrQCFQNd3godqzEAzw produkt zapisany przez panią doktor na Polnej jak bylysmy na rehabilitacji dziennej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
Oskar wstał tylko 2 razy w nocy. czyli ok.

Z Młodą miałam cyrki od rana. NIe chciała się wysikać do pojemnika, mąż miał zanieść do laboratorium przed pracą. Ta wyła że się tam nie wysika. nie pomogły tłumaczenia ani groźby ani prośby. wkońcu się wkurwiłam i jebnęłam tym wszystki i poszłam się położyć. a ta wyłą jeszcze przez 20 min 🤢
Przyszła i mnie przeprosiła 😞 powiedziała że jutro się wysika i tatuś zaniesie pani doktor jej siuśki 😞
ciekawe czy humor mi się poprawi 😠

Oliwia zaczęła chodzić 1,5 miesiąca przed pierwszymi urodzinami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 u nas nocka rewelacja jak dla mnie 🙂 mala jadla o 22, 4 i 7 a pozniej obudzilysmy sie po 9 🙂
Ja pije herbatke laktacyjna z herbapolu i jest super, ta z hippa za slodka jak dla mnie, a naplywie pokarmu roznicy nie widze 🙂
Od dzis zero slodkiego!!! wszystkie ciastka kazalam M zabrac do pracy, niech sobie poje 🙂teraz w domu nie mam nic. dzis przychodza do nas moje dobre kumpele w odwiedziny - znajac zycie cos slodkiego mi przyniosa 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
madzia może twój mały sie przejada i dlatego tak marudzi i sie często budzi?? mój kiedyś tak samo miał, aż mu ograniczyłam jedzenie na żadanie, i jest całkiem inaczej... jak sie budzi to moze przetrzymaj go smoczkiem? przytulaj, lulaj az ponownie zasnie...

doti jaka Ty kawusie pijesz? ja mam smaka na kawe ale boje sie żeby Szymkowi nie poszkodziło ;/

mixidixi u mnie dzisiaj tez ryz z jabłkami z cynamonem 🤪

mój zasnął po kąpieli o 21 i spał o głodzie do 00:30 dałam mu MM 125ml i trochę cyca i następne karmienie było o 6. oczywiście budził się o 2,3:30 i 5 ale dałam smoka przytuliłam i dalej spał 😉 odzwyczaiłam sie podawać cyca na każdy jego płacz... a o 3:30 poszłam do wc a Szymcio obudził sie z takim piskiem ze musiałam go zabrać do naszego łóżka i spał z nami :P

dzisiaj od 7:30 na nogach i dopiero teraz mały zasypia w wózku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja. Nie odzywałam się przez kilka dni ale codziennie Was czytałm- jakoś nie miałam weny. Czasami mam już wszystkiego dość! zero czasu dla siebie- pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie i dzieciaki. Dzień za dniem taki sam. Mały ostatnio w miarę grzeczny- ale jak wiadomo jak każde dziecko ma odchyły. Starszy zrobił się mega zazdrosny a przy tym także strasznie niedobry. Pyskuje, robi na złość- już nie wiem jak mam do niego dotrzeć 🤢. Robilismy wszystko żeby nie poczuł się odrzucony ale tak jak pani w przedszkolu powiedziała- chyba przedobrzyliśmy 🤨 🤨 chyba załapałam jakąś depresję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa ja też właśnie piję kawkę inaczej nie żyję 😉 piję tą z 2 lyżeczek z mleczkiem pyszna
http://www.tchibo.com/cb/520230/data/-/TchiboGoldSelectionCrema.jpg
musisz spróbować bo inaczej się nie dowiesz czy Szymek "przełknie" kawę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgosia ile starszy synek ma lat? może poprostu jest w takim wieku że jest tylko "ja i ja". Z córką też to przechodziłam. teraz już jest ok. MOże Ci mój sposób pomoże. Od kąd Oskar się pojawił w domu Oliwia pomaga moi przy przebieraniu Oskara: przynosi czystego pampersa, wyciąga chusteczki, wyrzuca brudnego ( jak kupa duża to ma opory ale się nie dziwię 😁 )wybiera mu ciuchy itp. przy kąpaniu myje mu stopy 😁 przynosi pieluszkę jak uleje i najważniesze robi mu irokeza po kąpieli 😉 Spróbuj go zachęcić do takiego zajmowania się bratem wtedy będzie czuł się potrzebny i ważny. Jak mu się spodoba to będzie się wszystkim chwalił że jest super starszym bratem i pomaga mamusi 😉 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...