Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ale nie czail bazy...

Szczerze?? Moja babcia jest sprawna, ma 69 lat, pracuje.. ale nie oddalabym jej takiego roczniaka..Ani z nim nie pobiega, ani dobrze nie utrzyma, na placu srednio sie z nim pobawi, bo dzwigac tez jej bedzie ciezko...
no i te dojazdy...
szczerze nie wiem czy da rade na dluzsza mete 😞
Aczkolwiek to Wasza decyzja, krzywda tez mu sie w zlobku nie bedzie dziala, a babcia moze znim zostawac np. w przypadku jakieos przeziebienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mała opanowała siadanie z pozycji do raczkowania 🙂 Strasznie szybko wszystko jej się udaje...

Sandra to racja że ona sporo je. No ale cóż poradzę.... Ma potrzeby to je. Za to równo co 3 godzinki a czasem i dłużej jak sobie np. uśnie.

Madzia ja nie specjalnie pomogę. Babcia M ma już 80 lat i na pewno nie zostawiłabym ją ze Starszym na cały dzień a co dopiero z maluchem. Teściowej prędzej a ona już prawie 60 ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to ja chyba tez wyrodna matka jestem 😮 coraz czesciej wychodze z siebie...jak mala daje mi popalic to musze zamykac sie na chwile w lazience i odreagowywac albo krzykiem albo placzem, bo inaczej chyba bym przy niej wybuchla... a juz ktorys dzien z rzedu usypiam ja w dzien albo wlaczona suszarka albo odkurzaczem bo inaczej nie idzie... 😮

aha no i mam pytanie...od jakiegos czasu zauwazylam u Uli taki bialy nalot na czubku języka i na ustach...wczoraj pediatra zagladala jej do buzki, ale nic niepokojacego nie widziala (plesniawki raczej by dojrzala) a ja sama zapomnialam sie o to zapytac...jak myslicie, co to moze byc???? 🤔z ust zmywa sie to zwilzonym wacikiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to nie jestem sama.. od kiedy mala ma gorsze dni z powodu zabkowania, a ja staje na glowie zeby jej pomoc a ona przez pol dnia wrzeszczy to sama chwilami mam ochote zaczac krzyczec, nie umiem nad soba czasem zapanowac az mi lzy ze zlosci leca bo nie wiem co juz robic, jestem strasznie nerwowa! ale widze ze naprawde nie jestem sama, uff ulzylo mi bo myslalam ze powinnam sie porzadnie postukac w glowe!

mala ma drzemke, z ktorej sie powoli juz wybudza, a ja siedze i nic nie robie,
powinnam zebrac rzeczy ktore dam wujkowi do Polski, bo troche tego jest, ale coz...nie chce mi sie w tym wszystkim grzebac! 🤢 bedzie trzeba niedlugo..
jeszcze snieg pada okropnie zimno! nigdzie nie wychodze..

jutro musze isc na miasto i zrobic generalne zakupy -mleko w kartonikach dla malej na wylot, kurtke zimowa dla siebe i dla m, nowy telefon musze wziac na abonament i dokupic prezent dla ciotki i kilka rzeczy dla mamy i chyba na glowe sobie to wszystko wloze 🤔 skad tyle tego sie bierze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti musze zabrac wszystko potrzebne dla Naishy butelki itp + ubranka, do tego moje ubrania i m i jakies inne graty, prezenty dla rodzinki tez dojda, no i kilka kolezanek chce odkupic ubranka po Naishy wiec kolejne kg 😁 ale te ubranka na sprzedaz to dzis wcisne wujkowi co by je zabral i mnie nie obciazy tak 😁

kolezanka pozyczy mi na tydzien fotelik samochodowy-nosidlo dla malej bo nie bede brala stad bo wozek i walizki w zupelnosci nam wystarcza do noszenia 🥴
no wiec trzeba cos kupic w podziekowaniu, kolezanka ma corke 10mc i kupilam jej taka bluzeczke, jak myslicie, ladna ? dodam ze kolezanka ma psa-yorka wiec mozliwe ze sie jej spodoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też jestem mega nerwowa! i już też chwilami ciężko się powstrzymać, jeszcze kiedy teraz mały tak dokazuje...

dziewczyny, które narzekały na wypadanie włosów unormowało się już Wam?
mi wciąż ich tyle wypada, że szok-dobrze że mam takie grube i dużo ich bo już bym łysa była. Mam cały zestaw kosmetyków, które polecała karolka, czyli ten Biovax [szampon, maskę i odżywkę w sprayu] wiem, że pewnie potrzeba długiego stosowania , ale od początku lutego to już powinno być coś widać jakieś efekty-podobno taka extra 🙂 ale nie dla mnie chyba, a w dodatku ten jej okropny zapach-no i narobiła mi lekkiego łupieżu....

Deira jak Natka się dziś czuje??

Inirtam, dasz radę !!! to juz w tą niedzielę macie chrzciny ??? a co znów z M nie tak 😞, eh?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka ja mam okropny problem. Jak byłam pod koniec lutego u dermatolog to sie okazało że mam łojotokowe zap. skóry głowy. Póki myłam szamponem leczniczym przestało swędzieć (ale nie wypadać) a teraz jest jeszcze gorzej 😞
Być może pogorszyło sie po unormowaniu hormonów po skończeniu karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Padam na twarz 🤢 O 00.30 podałam Nacie paracetamol, bo gorączka znowu skoczyła do prawie 39,5. Po godzinie dalej była rozgrzana i mocno się pociła. Zostawiłam ją w samym bodziaku, przykryłam tylko kocykiem a na czoło co pół godziny robiłam jej chłodny okład. Żeby nie zasnąć oglądałam jakieś głupoty do 4 nad ranem w tv. Potem już padłam, bo Natalce gorączka spadła do 37,9 a ona sama spokojnie zasnęła. Obudziłyśmy się o 8 rano. Dziecko ma wciąż stan podgorączkowy, tak koło 37,6-37,9. Ale widać po niej, że jest lepiej.
Za to ja czuję się jakbym miała gigant kaca po tygodniowej imprezie 😮
Idę trochę się ogarnąć, wypiję jakąć mocną kawę, bo dziś wieczorem z M jedziemy na półgodzinne nauki przedmałżeńskie do proboszcza... Mam nadzieję, że nie zasnę w trakcie wykładu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
to ja chyba tez wyrodna matka jestem 😮 coraz czesciej wychodze z siebie...jak mala daje mi popalic to musze zamykac sie na chwile w lazience i odreagowywac albo krzykiem albo placzem, bo inaczej chyba bym przy niej wybuchla... a juz ktorys dzien z rzedu usypiam ja w dzien albo wlaczona suszarka albo odkurzaczem bo inaczej nie idzie... 😮

aha no i mam pytanie...od jakiegos czasu zauwazylam u Uli taki bialy nalot na czubku języka i na ustach...wczoraj pediatra zagladala jej do buzki, ale nic niepokojacego nie widziala (plesniawki raczej by dojrzala) a ja sama zapomnialam sie o to zapytac...jak myslicie, co to moze byc???? 🤔z ust zmywa sie to zwilzonym wacikiem...


my tez to mielismy u Mai przemywalam jej buzke woda i zeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...