Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Mamusie i Dzidziusie 🙂
Jedziemy dziś popołudniu z Lusią do ginekologa... ciekawa jestem co nam powie...
Pogoda mnie wkurza, wczoraj wieczór znów burza przyszła więc już nie wchodziłam na komputer. Poza tym Mateusz wyspał się od 14 do 18 i nie bardzo wiedział co ma ze sobą zrobić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Dawno nie zaglądałam ale byliśmy na weselu, a wcześniej się szykowaliśmy na wyjazd itp. Uroczystość była piękna! Aż sama zaczełam myśleć o ślubie 😜 Co dzień mam ochotę pisać na forum ale coraz częściej nie mam jak wejść na neta;( mały jest tak absorbujący jak nigdy przedtem. Kiedyś cieszył się swoimi zabawkami i miałam chociaż te 15min jak mu podrzucałam co chwilę coś nowego. A obecnie nie ma zabawki którą by się zajął ani miejsca w którym by posiedział 🤢 🤢 🤢
Buziaki dla solenizantów minionych dni:*
mixi pochwal się włosami;-) i buziaki dla Twojej starszej córeczki 😉
Doti daj znać po lekarzu
latka jak Tymek się czuje? termometr kupowaliśmy w mothercare albo mamasandpapas- nie pamietam:[ tylko sama nie wiem czy go polecam. niby mnie nie zawiódł ale jakoś nie do końca mu ufam 😜
Jak praca Twojego M? straszne są takie etapy kwalifikacji, robią taki wyścig szczurów...
Pati super że masz pracę 😉 i najlepsze życzenia z okazji minionych urodzin;-)
Karolka super Ulcia w baseniku wygląda. Szkoda że mój też by tam nie wysiedział 😁 nawet jak chowam zabawki i wyjmuje po tygodniu dwóch to go nie interesuja:/
agn Gratuluję ząbka!! nie pociesze Cie mówiąc, że pierwszy ząbek mimo iż w męczarniach okazał się najłagodniejszy przy wyrzynaniu 😞
Sandros Jak mały Hawier?

Pisałyście ostatnio o witaminie D. Ostatnio znajomy lekarz był na konferencji w tej sprawie i podobno na całym świecie obserwuje się niedobór wit D u dorosłych i dzieci. Warto nawet sobie przebadać krew żeby to sprawdzić. I z uwagi na to ja zapobiegawczo podaje małemu kapsułkę dziennie- a wiadomo to w kapsułkach to nie jest dawka lecznicza tylko suplement. Tak sobie myślę, że może to być prawda z tymi brakami witD. W Powietrzu są takie zanieczyszczenia.... a słyszałam że nawet kremy z filtrami blokują wchłanianie wit D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka napisał(a):

nie to co moj 🤢 popatrzy przez chwile podotyka nowa rzecz, i ucieka, sam zabawi sie na chwile jesli wogole, interesuj go najlepiej to co nie powinno czyli kabelki itd albo np ściągnięta karuzela i naciaganie jej, demolowanie piankowych puzzli, kapcie takze kupuje wszystko z nadzieja ze Tymkowo przypadnie mega do gustu a on po prostu jest bo jesy na chwilę 🤨 osmiornica nic a nic go nie interesowala, moze spowodowana jego choroba moze później sie nią zaonteresuje :P. Czesto po dlugim czasie intereuje sie jakas zabawka. Jedyna rzecz jaka bardzo mu sie spodobała to taki pluszowa glowa pieska przypinka do smoka juz taka wymemlana ale to jwst cos co wiem ze lubi 😁



Jakbym o Krzysiu czytała. Cokolwiek kupie nowego interesuje go max przez półtora dnia 😞 najgorsze że przez to nie ma wytchnienia 😞 nawet zastanawiam się czy nie wpakować go w chodzik= będzie wtedy chwila na zrobienie obiadu 🤢
No i też kabelki, komputer, telefon, gniazdka w ścianie- to jeszcze w miarę go interesuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, ja podaję codziennie kapsułkę wit D , no chyba, że czasem zdaży mi się zapomnieć. Spotkałam się z wieloma opiniami pediatrów, że wit D do roku na pewno, z tego , co pamiętam.

Niestety z nowej pracy M dostał odpowiedź negatywną-szkoda bardzo zalezało mu na tej pracy...jak będzie jeszcze wakat to będzie aplikował.
teraz właśnie poszedł na rozmowę do innej,ale juz obojętnie tak bo nie tu dokładnie chciał.

termometr kupiłam wczoraj w lidlu, bo akurat są i niedrogie, 1/3 ceny tego brothermax, więc wziełam, dziewczyny chyba tu chwaliły , więc spróbuję, a juz miałam go zamawiać ten co masz 🙂 jak będę w Polsce to kupię jeszcze galowy.

Tymek juz lepiej jeśli chodzi o temp i wysypkę, ale za to stracił apetyt jak na Niego, podejrzewam,że przez wyrzynające się zęby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
latka napisał(a):

nie to co moj 🤢 popatrzy przez chwile podotyka nowa rzecz, i ucieka, sam zabawi sie na chwile jesli wogole, interesuj go najlepiej to co nie powinno czyli kabelki itd albo np ściągnięta karuzela i naciaganie jej, demolowanie piankowych puzzli, kapcie takze kupuje wszystko z nadzieja ze Tymkowo przypadnie mega do gustu a on po prostu jest bo jesy na chwilę 🤨 osmiornica nic a nic go nie interesowala, moze spowodowana jego choroba moze później sie nią zaonteresuje :P. Czesto po dlugim czasie intereuje sie jakas zabawka. Jedyna rzecz jaka bardzo mu sie spodobała to taki pluszowa glowa pieska przypinka do smoka juz taka wymemlana ale to jwst cos co wiem ze lubi 😁



Jakbym o Krzysiu czytała. Cokolwiek kupie nowego interesuje go max przez półtora dnia 😞 najgorsze że przez to nie ma wytchnienia 😞 nawet zastanawiam się czy nie wpakować go w chodzik= będzie wtedy chwila na zrobienie obiadu 🤢
No i też kabelki, komputer, telefon, gniazdka w ścianie- to jeszcze w miarę go interesuje 😮


Ja własnie dlatego kupiłam chodzik, ale za długo w nim tez nie pochodzi (zreszta i tak dlugo bym, munie pozwoliła), jak on sie czymś zajmie na 10-15 minut sam to ja się boje ze jemu cos jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka szkoda że się z pracą nie udało. Może jeszcze się pojawi coś co mu podpasuje. Chyba kupię też ten termometr z lidla. Tylko żeby mieć dla porównania z moim. Chyba wariuje trochę z tą temperaturą;-)
Tymkowi tyle ząbków idzie że się nie dziwie że nie ma apetytu. U nas idą teraz dwójeczki. Kurcze dopiero co górne jedynki wyszły i nic przerwy w tym ząbkowaniu nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za życzenia dla córki.
Właśnie dostała od nas samsunga galaxy y i siedzi w pokoju .
Ja włosy zrobiłam jednym rozjasniaczem i odrost mam miedziany ,a reszta ciemno czerwone. I mam problem ze znalezieniem rozjasniacza z joanny 😠
Bo chce ten decoloryzator ,a go nigdzie nie ma 😞
Dobrze ,że źle nie wyglądam i jakoś jak zwiąże to mogę chodzić po ulicy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka mamusie 🙂
Ale pogoda aż się żygać chce ;/.
Mój Michał był wczoraj pierwszy dzień w pracy dzis drugi i jezdzi 18 metrowym przegubowcem, więc adrenaliny mu nie brakuje a stresa ma przed praca jak nie wiem hehe.
Mixi jakj tam sie udało rozjaśnianie włosów?? Mnie sie moja czerwień już nie podoba 🤢....tylko ja sama nie wiem co bym chciala....czy wrócic do brazu czy znow cos pokombinować 🙃

Karolka jaki fotelik ma twoja Ulcia?? mnie czasem z baby design ?? Ja dziś zamówilam na allegro baby design amigo taki sam ma moja przyjaciółka i jest zadowolona 🙂

Kurcze jak bym juz chciala przestac karmic...męcze sie juz z katarem 1,5 roku a laryngolog nie chce mi nic silnego przepisac bo karmie piersia ehh a katar mam dzien w dzien juz mnie szlag trafia 😞
Tylko ze mój Gabrys nie zasnie inaczej niz przy cycu no chyba że jest mega padnięty...


Doti a co z Laurka???
Marylu mojemu Gabrysiowi jeszcze górne jedynki nie wyszły a juz jedna górna dwójka sie przebija 😁 i tez sie męczy bidulek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka, nauczylby sie tydzien i po sprawie!!! Mnie tez wnerwia coraz bardziej karmienie!!

Ehh, wczoraj znow nerwowka z babcia ;/ Za naszymi plecami sie umwila z tymi ludzmi, co idziemy na ich mieszkanie i akurat weszlam jak dyskutowala z nimi na moj temat, jaka to ja nie jestem ;// Ehhh, kase wplacilismy zrobilismy jak chciala, wiec juz nasze zdanie sie nie liczy., wredzizna..!!!

Hawier zaczyna juz chodzic 😁 wiec wszystko idzie ku dobremu.. krwawic przestal.. W sumie przetoczyli mu 20 jednostek krwi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny masakra...Wczesniej jestem w ubikacji małą zostaialam w bujaczku na lozku zapietą,przychodze po 3 minutach a ona siedzi przodem do niego na łóżku...bez placzu bez niczego i sie bawi 🤪 🤪 🤪 🤪 jak ona z niego wylazla?????
Wystraszylam sie ze masakra,teraz wole by byla na podlodze sie bawila szafki poobstawiane poduszkami i niech siedzi.
Zaraz idziemy na dwór bo piekna pogoda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, jesteśmy po wizycie.
pani ginkolog powiedziała że te fałdy śluzuwkowe to najprawdopodobniej błona dziewicza, ale jak już 3 miesiące nie jest na piersi to powinno sie wchłonąć głębiej... poza tym Lula ma powiększone gruczoły piersiowe więc mamy nakaz udać się do Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu żeby Małą zobaczyła ginekolog-endokrynolog. A wczśniej mamy zrobić FST i estradiol. Pytała czy Lusia przyjmuje jakieś sterydy albo jest czymś leczona albo coś...

Jestem wymęczona, niedobrze mi i głowa mnie boli. Okropnie się czuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...