Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilka tak, mamy ten fotelik, ale jeszcze stoi i czeka 🙂

Doti dziwne, ze Lusia mialaby nadmiar jakis hormonow 😮 mojej siostry synkowi piersi sie powiekszaly, ale wtedy lekarz kazal mu podawac mniej drobiu, bo to przez to...zaczal jesc inne miesko to wszystko wrocilo do normy...no ale Lusia przeciez nie je tyle mięcha, wiec to na pewno nie to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ona właśnie nie je za wiele mięska, bo zup nie chce, a w drugim daniu tak na sucho dużo tego miesa nie zje, najwyżej pół łyżeczki posiekanego.
Poza tym ona ciut powiekszone piersi miała już wcześniej, ale jak karmiłam to wiedziałam że tak może być. A potem pediatra powiedziała że ma czas żeby sie unormować.
Starszy jak był na cycku przez rok to też miał gruczoły piersiowe powiekszone, ale były tej samej wielkości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór!

Marylu na pocieszenie napiszę ci, że mam tak samo jak ty i Latka Mojej córci wszędzie pełno 😮 Już pisałam wcześniej, że oka nie mogę z niej spuścić... Jestem wypompowana. Jeszcze trzy miesiące i wrócę do pracy to odpocznę 😁

Latka jak tam poszło M na drugiej rozmowie? Przeważnie tak jest, że jak idzie się z obojętnym nastawieniem, to dostaje się pracę 😁
Mój M kazał jeszcze trochę poczekać z zakupami 😠 😠
Ale jak coś wykombinuję to napiszę do ciebie 😁

A co do chodzika to Majka śmiga w nim kilka razy dziennie. Ja jestem z tych mam co dzieci wsadzają do tych pojazdów 😉 Pierwsza też biegała 😁

Mixi wszystkiego najlepszego dla córci 😁

Wanilka jeszcze troszkę i w całej Polsce ma być ciepło i słonecznie 😁 U nas jest od kilku dni cudownie, Majka prawie całe dnie spędza w ogrodzie i sprawdza, kiedy nie patrzę i wcina trawę 🤢

Natalka widzę, że Majka to mała kombinatorka 😁 Dobrze, że z łóżka nie spadła 😉

Sandra ja chyba przeoczyłam, Titi chodzi do żłobka czy z babcią w domu? Ja Majce też dałam spróbować truskawkę ale wszystko nią opluła 🤢

Moje maleństwo łapie wszystko w błyskawicznym tempie 😁 Taka mała papuga 😁 Dzisiaj nauczyła się pokazywać jaki ma problem i jak zapytam, to łapie obiema rączkami za główkę 😁 A w ogóle muszę wrzucić film, jak mówi już od dłuższego czasu "mleko" 😁 Przy literce "l" wystawia język 😁 Zawsze po kąpieli idę z nią przygotować mleczko i mówię mleko,mleko,mleko i podłapała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiki dziękuje za życzenia 😘
U nas piękna pogoda od rana ,słońce świeci jak szalone ,będzie super spacerek. 🙂 🙂
Wiki ostatnio nauczyła się piszczeć i krzyczeć jak szalona .
My mieszkamy na 4 piętrze ,a słychac ja na samym dole na dworze 🤪 🤪
Tym swoim wrzaskiem wymusza na nas wszystko co w danej chwili chce ,jestem wsciekła na siebie ,że ulegam i jej daje co tylko sobie zamarzy .
Czekam tylko kiedy jakiś dobry samarytanin zadzwoni po policje i zwali mi sie opieka 😮 😠
I tak od samego rana wrzaski . 😲
Już wysiadam ,chciałabym ,żeby już umiała mówić to by przestała się wydzierać na całe gardło. 🙃
A tak poza tym to wszystko u nas po staremu. 😉 😜
Mąż wściekły bo samochód na warsztacie i nie wiadomo co mu jest ,już rozebrali silnik na czesci pierwsze i dalej jest problem.
Przez to nie pracuje bo jezdzi na taxi i nie ma kasy . 😠
Ach żyć nie umierać 😞 😞
Jak się wali to na całego. 😞
Dwa lata temu po śmierci mojej mamy ,zamieniliśmy się z moim ojcem na mieszkania .
On dostał 2 pokojowe ,a my poszliśmy na 3 .
I byłoby wszystko ok gdyby tam sobie nie zwachal kumpli meneli i nie zaczął pić na umór.
I teraz jestesmy w kropce bo tamto mieszkanie to nasza wlasnosc i nie pozwolimy ,zeby robił w nim syfu .Jeszcze płacimy kredyt przez 28 lat.
Więc bedziemy musieli go wyrzucic i sie tam przeniesc ,tylko jak my sie pomiescimy w 2 pokojach z tego jeden z aneksem kuchennym 😮 😲
A na sprzedaz nie ma szans bo mamy kredyt we frankach ,a waluta ta ostatnio poszła do góry. 😞
Same problemy 😞 😞 ☺️
Ale się rozpisałam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂

Mixi, serdeczne życzenia dla Starszej i buziaczki dla Wiki 😘 😘 😘 Moja też się drze jakby ją obdzierano ze skóry, a ma przy tym niezłą radochę 😁 A najgorsze, że my na parterze mieszkamy, więc całe osiedle być może myśli, że znęcamy się nad dzieckiem, a to ona znęca się nade mną 🤪 Ja daję jej buzi a ona mnie zębami za policzek i się drze z radości 😁
Współczuję sytuacji z ojcem 😞 Trochę Cię rozumiem, bo podobny problem miałam w swojej rodzinie... A z tym mieszkaniem - nie myśleliście aby je wynająć jakiemuś np. małżeństwu z dzieckiem? Unikniecie zrobienia z niego meliny a kaska z czynszu będzie.
Doti, całuski dla Lusi. Mam nadzieję, że wyniki będą dobre i w szpitalu endokrynolog Cię uspokoi 🙂
Sandra, Hawier widać, że silny chłopak i że chce jak najszybciej wyzdrowieć 🙂 Grunt to pozytywne nastawienie 🙂

A moja zaczęła robić "papa" i się cieszy. Ma też niezły ubaw z taty, który udaje grę na gitarze elektrycznej, przesuwa się na dupce po całym pokoju, a na tapczanie zaczęła raczkować, ale tak dziwnie, bo z podwiniętą jedną nóżką 😮 Mam nadzieję, że jak zacznie raczkować na podłodze, to tę nóżkę będzie dobrze układać.

Spokojnego dnia, uciekam popracować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira nie wynajmiemy bo i gdzie my sie podziejemy ?
Mój ojciec wróci na 3 pokoje i nie bedzie tu dla nas miejsca ,nie zamierzam mieszkac z pijakiem. 😠 😠
Własnie do niego zadzwoniłam ,a on od rana nawalony i z pretensjami czemu dzwonie.
Szkoda słów ,wczoraj wygrał na automatach 3 tysiace i rozdał ludziom w piwiarni w której pił no masakra 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A że wnuczka miała urodziny to nawet nie pamiętał 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi bardzo Ci wspolczuje... 😞 :* moze da się jakos wziasc tate na wspolna powazna rozmowe z Toba i M?

Inirtam, brawo dla Tymcia :* chyba dobrze to znosi? nasz o dziwo tez w miare jak na 4 wychodzace zeby, goraczka byla spowodowana trzydniowka wiec nie goraczkuje przez zeby jak do tej pory, jedynki tez juz sa, jedna dwojka juz prawie, no i na ostatniego czwartego czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach myślę ,żeby może sprzedać te mieszkanie spłacić kredyt i wyjechać gdzieś .
Tylko ,że zaczynać życie od zera w wieku 32 lat to porazka no i szkoda mi starszej bo tu i szkoła i koleżanki.
A rozmowy to już były w tamtym miesiącu i ze mną i z M ,nawet grozby nie pomagają to jest po prostu alkoholik .Tylko ,że dopoki nie miał kumpli to nie pił ,no może jedno piwo przed snem ,a teraz to masakra. 😞 😞
Przepraszam ,że Was zadręczam swoimi problemami .
Ale siedze i rycze bo nie widze wyjscia dla nas 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no niestety Mixi, takie decyzje nigdy nie należą do najłatwiejszych... współczuję sytuacji 😞 ale 32 lata, to wcale nie tak dużo, jak Ci się wydaj e 😉

Latka, przebiły mu się oba w jednym czasie... jeszcze dwa na dole :/ i kolejne dwa na górze... niestety nie przechodzi łatwo... co prawda nie gorączkuje, ale jest bardzo marudny, płacze przez sen i cały czas coś majstruje rączkami przy nich, a jak tylko sobie urazi, to zaraz płacz... no ale chyba najgorsze już za nami... w sumie widocznych jest 5 zębów.. ale w drodze kolejne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi, jeśli on sam nie chce przestać pić, to nic nie poradzicie. Na siłę go nie zaciągniesz na odwyk. Naprawdę współczuję, bo wiem i sama doświadczyłam tego, jak alkohol może zniszczyć życie nie tylko alkoholika, ale przede wszystkim bliskich mu osób.
Od czasu do czasu próbujcie mu pomóc, ale i tak on sam musi dojść do pewnych wniosków.
A co do mieszkania, ja myślę, że nigdy nie jest za późno zmienić swoje życie. Ciebie praca nie trzyma, mieszkanie możecie sprzedać. Pytanie tylko o pracę męża no i oczywiście starszą córkę. Czy oni poradziliby sobie ze zmianą. Ale to wszystko jest do obgadania. Mam znajomą, której syn z żoną i dwójką córek (jedna 9 lat, druga 12 lat) wyjechali do Niemiec, bo mieli już dość życia w Polsce. Na początku było trudno i ciężko, szczególnie dziewczynkom, ale teraz są przeszczęśliwi, że zrobili ten odważny krok, bo zyskali więcej niż to co stracili żyjąc w Polsce. Ale do takiej decyzji trzeba długo dojrzewać, rozważyć za i przeciw, a przede wszystkim wziąć pod uwagę zdanie innych członków rodziny. Życzę, aby udało Wam się jakoś wszystko poukładać, czy tutaj, czy po zmianie miejsca do życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi Buziaki dla Wiki 😘 😘 😘
Współczuję sytuacji z tatą 🤨 alkoholizm to straszna choroba jak każde uzależnienie i póki chora osoba nie zda sobie sprawy z tego, ze jest chora i potrzebuje pomocy, to bardzo ciężko będzie przekonać ja do leczenia 🤨 🤨
a tak jak pisze Inirtam, 32 lata to nie tak duzo - cale zycie przed Toba i Twoja rodzinka! My na razie czekamy az Ula troche podrosnie i tez bedziemy rozwazac wyjazd, tez bede wtedy po 30-ce 😉

Zdaje sie, ze udalo mi sie sprzedac w koncu wózek 🤪 za tydzień przyjadą po niego aż z Bydgoszczy tak sie spodobał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi , nie zazdroszcze 😞

U nas tez jaja i nery. Facet mieszkajacy zazyczyl sobie 30 000 za rzeczy, b inaczej pow. ze zabiera piec, podlogi drzwi, kabine.. wszystko!!! Idiota..
Nie czai, ze dostal prezent, nie dosc ze mieszka od 6 lat i nie placi, to jeszcze ludzie splacili mu 66 000 dlugu i ma czyste konto, to jeszcze ma czelnosc zadac kasy od nas kasy.. szkoda slow, jacy ludzie byc potrafia.
idzie na male mieszkanie, to gdzie on to wszystko puklada.
Zadzwonilam do administracji i pow. ze jesli zdewastuje i prozkreca wszystko to tam nie pojde, bo bralam to mieszkanie bo bylo oki w stanie techniczny,m, ale na szczescie jak co kase zwroca..
Zaczal jeszcze breczec, ze to sie na pewno przedluzy, a w umowie, mamy ze musi w 30 dni..
Ehhh, ten miesiac bedzie pelen nerwow ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixi Buziaki dla Wikuni!! może z neta zamów ten dekoloryzator? Kurcze mam nadzieje że jakoś uda wam się dogadać bez przeprowadzki!
initram gratulacje dla Tymcia 😉 oby jak najszybciej wyszła cała reszta!
walilka ja też mam już dość tego karmienia 😞 chociaż mały teraz je tylko na sen. Więc już nie tak dużo. Ale problem z nim bo on niczego innego w ciągu dnia nie pije 😞
Sandros kurcze Ty to się nadenerwujesz z tym mieszkaniem. Teraz to ono jest już wasze, i niech się wszyscy wypchaja:-) Super że u Hawiersa poprawa 😉
Doti może jeszcze trochę czasu trzeba żeby się wszystko unormowało. Mam nadzieje że już dużo wizyt lekarskich Lusi nie czeka!
agn to Majeczka lubi zielenine;D słodko że już tak powtarza za Tobą. Mój to nawet nie zaczał mówić: bababa dada tatata itp. wciąż czekam!

W ogóle to dzień dobry
Ja z dnia na dzień jestem coraz bardziej wykończona. Całą ciąże i po porodzie nie piłam kawy, a teraz jak sobie nie zrobię to zasypiam na stojąco 😞
Chciałabym żeby małemu już zębiska wyszły i może byłby wtedy mniej marudny... W ogóle z dnia na dzień jest z nim coraz gorzej, wózka już prawie w ogóle nie toleruje. Swojego łóżeczka również 😞 już kilka spacerów był cały czas u mnie na rękach 😞 no i w domu drze się jak wasze maluszki- też czekam aż ktoś opieke wezwie! 🤢
Muszę wysłać do siostry paczkę, więc każdy z rodziny by coś chciał żeby dorzucić więc jutro czeka mnie wyprawa na sklepy... a pozatym w poniedziałek jedziemy już do Paryża więc też trzeba się szykować. Ale to bardziej przyjemność ;D chociaż odetchnę jak wyjdę z bagażami z domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, Tym drze się jak tylko wsiadamy do windy, więc ostatnio już nawet wózka nie biorę, tylko nosidło... ale wiadomo, długo nie dam tak rady... w gondoli uwielbiał jeździć, nie wiem, co mu się poprzestawiało 😮 🤔 🤔

Sandra, a kto mu dał wasz numer.. co za typ!! ludzie to pogrzani są niektórzy!! w ogóle zapłać mu jeszcze za to mieszkanie :/

Mixi, ja np. żałuję, że jak miałam okazję, to nie wyjechałam...

byłam dziś w pracy z młodym, ale nic nie załatwiłam, bo nie było "góry"... nie wiem, czy zgodzą się, żebym pracowała tylko rano o 7-10...

co do karmienia.. wzięłam się za młodego i mleko dostaje najwcześniej po 17, w nocy ostatnie karmienie jest ok. 5, potem wciskam mu inne "kity", najgorzej ze zasypianiem... bo do tej pory w ciągu dnia zasypiał na łózku przy piersi, ale też mu się poprzestawiało i tylko na rękach chce, a potem jak go odkładam, to chciałby jeszcze pociumkać, a tu dupa, bo matka nie daje.. często odkładanie kończy się ponownym usypianiem na rękach :/
w najbliższym czasie, chcę mu calkiem zabrać cyca w dzień, później wieczornego i nocnego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co się stało z tymi naszymi maluchami? a może to my pozwoliłyśmy im na takie zachowanie?
initram ja codzień sobie obiecuje , że przestane małego karmić w ciągu dnia, ale zazwyczaj jestem tak zmęczona że chce żeby szybko usnał 😞 więc swygląda na to że sama doprowadziłam do tego że zrobił się taki maruda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko właśnie zasnęło, dziś nawet późno, ale drzemke mieliśmy wspólną po południu dość długą 2,5h ...dosłownie nie mogłam żyć dziś, taka słaba byłam.
Byliśmy dziś po fotelik, w końcu mamy za sobą. Mam nadzieje, że będzie służył dobrze. Kupiliśmy Maxi-Cosi Tobi. 🙂
Czy może jeździć w tym nowym już, jak 3.06 ważył 8,5 kg ?? Bo mam wrażenie, że On się męczy w tym wcześniejszym, że mu ciasno. Wiem, że im dłużej tym lepiej jak jeżdzi tyłem, a w tym nowym taki malusi się wydaje hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂

Wszystkiego naj 😘 dla Wikuni 😘

Inirtam gratuluję kolejnych ząbków 🙂

Mixi ja myślę, że nigdy nie jest za póżno na zmiany. Ja z córcią opuściłyśmy rodzinne miasto, jak miała około 11 lat. I również zaczynaliśmy z moim M od zera 🤔 W sumie to nawet nie od zera tylko od wielkieeeeeeego minusa w banku 🤢
Ale za to jesteśmy bardzo szczęśliwi 😁
Pomału spełniamy swoje marzenia 😁 I powiem Ci, że moja córa za nic nie chciałaby już wrócić do starego miejsca, ma nowe koleżanki i zaadoptowała się w tutejszym środowisku 😁 Ale jakby przyszło nam się kiedyś znowu przeprowadzić to starsza ani my nie widzimy problemu. My z tych ludzi, co przywiązują się do siebie, nie do miejsca 😁 Trudna sytuacja u Ciebie, tacie ciężko będzie cokolwiek przetłumaczyć 🤨 Myślę, że sobie porozmawiacie i podejmiecie właściwą decyzję 🙂

Sandra ty się masz z tym lokatorem kobieto. A może niech sobie to wszystko zabierze a tobie zwrócą kasę i będziesz miała wszystko nowe 😁

Marylu ależ Ci zazdroszczę tego Paryża 🤪 Też bym sobie gdzieś wyskoczyła ale kasa idzie albo w dzieci albo w dom 🤢 Jeszcze trochę mamy do zrobienia i musimy odmawiać sobie przyjemności 🤨

Latka jeśli Tymuś osiągnął już wagę do nowego fotelika to myślę, że może się przesiąść 🥴 Zawsze możesz sprawdzić, czy nie pasuje mu fotelik w czasie jazdy czy sam fakt, że w nim siedzi 😁

A moje złotko spało dziś przed południem od 10-12:30, póżniej od 15-16:30 no i na noc poszła spać przed 20. Dzięki temu wysprzątałam cały dom bo jutro spodziewam się gości. Przyjeżdzają do mnie dwie ciotki z mężami (jedna z Ameryki 🤪 ) Więc czeka mnie podanie obiadu, deseru i jakieś procenty w szkle 🤔 M chce nawet grilla dodatkowo zrobić. Tylko kiedy oni to wszystko zjedzą, jak wieczorem do domu wracają 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...