Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolka, jak taki przezroczysty to może być na zęby... wiem wiem, że wszystko zwalane jest na zęby, ale moja Gabi tak miała przez ok 3 dni, zanim ząb się wybił a w nocy budziła się z płaczem bo ją widocznie dziąsło bolało, ale dałąm jej Camilie i potem spała do rana

ja swoją córkę wydelegowałam właśnie na spacer z babcią i mam chwilę oddechu... a w zasadzie chwilę żeby na spokojnie dom ogarnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
Jak to dobrze, że już piątek 😁 Będąc na urlopie z Małą zapomniałam jak to jest cieszyć się z piątku w pracy 😁 😁 😁
A 1-5 lipca mam szkolenie w Jastrzębiej Górze 😁 To się trochę wyluzuję 😁 Tylko ze względu na Natę nie mogłam wziąć z noclegiem, więc codziennie będę musiała jeździć tam i z powrotem do Gdyni i J. Góry.

Sandra, zdjęcie Młodego naprawdę przejmujące, ale też bardzo podnoszące na duchu 🙂 Dzielny, młody mężczyzna 🙂 Tyle przeszedł, a jeszcze ma siłę pokazać, że jest ok 🙂 Super! Ślę dużo pozytywnej energii i uścisków wirtualnie 🙂

Karolka, Latka, dużo zdrówka dla maluchów 😘

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, dzięki!! mimo wszystko zdjęcie budujące!! trzymam kciuki za Młodego!! oby do przodu 🙂

Latka, no ja nie wiem... długo dość ta temperatura... niby 37,4 może występować normalnie, ale jeśli jest cały czas w zasadzie na paracetamolu... hmm... no ja bym skonsultowała chyba z lekarzem...

Do dziewczyn karmiących piersią: dajecie jeszcze vit. D? bo ja kurna ostatnio zapomniałam zapytać lekarkę i sama nie wiem...

u nas każda pobudka w nocy łączy się z płaczem... 😞 ale dziś tylko 5 razy 😉 hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam, szczerze to nie wiem czy jest sens, jeszcze sam po dworze nie tupta, w wózku to może w samych skarpetkach jeździć jak jest gorąco, a tyle co tam sobie ewentualnie potupta przy czyjejś pomocy to można mu założyć zwykłe buciki, w sensie pełne, jak na niedługa chwilę to przecież zaraz mu się noga nie ugotuje...

no chyba, że kupić jakieś tanie, bo wydawać teraz ponad stówę na porządne sandałki to trochę bez sensu, za rok to już co innego bo będą biegać sobie nasze bobasy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas chyba po gorączkowaniu, byliśmy u doktora, osłuchowo czysto, gardło tez, wszystko ok no i temp ustąpiła wiec mam nadzieje ze juz przeszło, wiec pewnie te 4 zeby daja we znaki, oprocz tego widac po NIm ze daja w kosc. Nawet spokojniej spi ładnie juz od prawie 19, tak jak wczesniej to wygladało.

Inirtam, myśle ze taki drozsze lepsze sandałki to własnie chyba na przysz,ły rok, teraz to takie jakies 'ozdobne' ale w takich raczej nie pochodzi, no albo skarpetki lub gołe nózki.

chyba sie pogoda w Polsce zrobiła ze Was nie ma 🙂???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...