Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doti będziemy wynajmować, innego wyjścia nie mamy 🤨
A Majce nic nie było tylko ortopeda kazał, sama nie wiem po co 🤔

Mixi mieszkanie chcemy kupić na Szybowcowej w Dąbiu, bo ja preferuję tylko prawobrzeże. Pracuję w terenie i nie uśmiecha mi się przebijać przez Szczecin rano i w popołudniowych godzinach szczytu. I tak, jak napisałam wcześniej szkoła pod nosem. Osiedle nowo budowane, mieszkania 2,8 wysokie, duże okna ech.... jeszcze żeby tylko tanio i ładnie urządzić 😁

Sandra gratuluję M pracy. Mój to siedzi, marudzi, nic mu nie odpowiada i był do tej pory na jednej rozmowie 😠 Jeszcze trochę i nie będziemy mieli za co żyć jak będzie taki opieszały 😠 Z mojej jednej pensji nie pociągniemy za długo 🤨 A co do domu, też byłam w nim zakochana ale szybko mi przeszło, jak większość kasy szła w kredyt i wszystko, co było z domem związane. No i wszędzie trzeba było jeżdzić a spacery to udręka bo albo piach albo błoto po kolana, nie mówiąc o zimie, gdzie droga prywatna i nikt nie odśnieżał, bo sąsiedzi nie chcieli się zrzucić po 10 zł 🤨 Nie wspomnę o tym, że zero jakiegokolwiek oświetlenia więc bez latarki ani rusz hehe 😁 Ponarzekałam sobie na dom, by było mi łatwiej przenieść się do mieszkania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam.
No to Aga jesteś coraz bliżej mnie ,bo ja ze Zdrojów 🙂
Sandra której córce kupiłaś łóżko i jakie pochwal się ?
Ja uważam ,że jednak mężczyźnie łatwiej znaleźć pracę ,widziałam to jak mój M szukał to też wszędzie go chcieli 🙂 🙂
Ja jakoś nie mam pomysłów na prezenty ,może dlatego ,że z kasą krucho 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, dokladnie.. tez moglisbysmy miec dom, bo jest ziemia, ale odstrasza mnie wizja kredytu i jego utrzymanie,wiec dziekuje 😁 no i dojazdy, dwa samochody...
To ja nie moge powidziec, Darek poszedlby pewnie wszedzie gdyby nie mial wizji pracy w najblizst zzym czasie i szukal w miedzyczasie..
Wygon chlopa!!!

Kupilam lozeczko dla Titki ale okazalo sie ciut za wysokie, wiec sie laski zamienily na jakis czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂

Wczoraj bylo super słonecznie i przyjemnie po kilku dniach ciemności i deszczu i dzis znów to samo :/
Ja od rana w kuchni mam dwa dania na dwa dni bo jutro Tymek idzie z tata( jak to przeważnie bywa:p) na play group, a ja ide do kosmetyczki 🙂

Wczoraj znow przytargalam jakies szmatki przecen dla Tymka 🙂.
PrY najbliższej okazji musze cos sobie pokupic, przede wszystkim jakieś spodnie, ale to moze w sobotę sobie zasponsoruje samotne wyjście do miasta a M pójdzie na spacer z Tymkiem.

Tymek dzis strugal marchewkw do zupki ze mną, obieraczka , całkiem landie mu to szlo 😁 . No i później musial oczywiście pozamaiatac 😁.
To jest extra facey jego ulubione miejsce to kuchnia , moge robić wszystko :p. Tylko zdaza sie ze chce cos zobsczycu w garnkach o sie dzieje lub na wysokosci i muszd go nie raz targac a mam brudne rece ale i tak nie narzekam dobrze mi sie z nim pracuje i z podziwu wyjsc nie moge, bo przecież zanim dreptal to głowy nie mgol odwrócić ale teraz juz wiem dlaczego no on wszędzie byl ciekawy a dostać sie nie mogl za mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti taka pogoda jak mówisz jest boska, tak właśnie wyobrażam sobie teraz moje Bieszczady 😉
Albo bez sloneczka i mega pruszacy snieg ze jak ide to malo co widać, śnieg skrzypi pod butami. ..
Ale mi sie teskni ale i tak chyba sniegu nie ma, a roztopy?! Nawet ostatnio o pogode siostrę nie pytalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny.

U nas słoneczko świeci w ogóle nie widać że Boże Narodzenie za tydzień 😲 dzisiaj trochę mroźnie ale spacerek obowiązkowo był. Ola z takim fochem zasypia ostatnio w dzień że coś czuję że pewnie skończy się drzemanie w ciągu dnia 🥴

Mixi moja Ola to też ma fioła na punkcie sprzątania dostała od babci na Mikołaja taki zestaw ale co z tego jak i tak bierze moją zmiotkę i szufelkę swojej nie chce 😮 aha no i obowiązkowo ta gąbeczka z czyścikiem i ścierka do kurzu oczywiście taka sama jaką ja mam do mycia 🙃 także stwierdzam że mojemu dziecko wystarczają duperele a ja się przejmuję dla niej prezentami 🙃 Ostatnio szorowała ze mną płytki w kuchni 😁 a tak to codziennie podłogi myje i powtarza w kółko "myju myju". Np jak się kąpie to też chce zawsze trochę szamponu na rączkę i sama sobie włoski myje i ciałko brzuszek,nóżki, buzię szyję i pod paszkami mamy z niej taką labę że szok 😁

Latka moja Ola ma właśnie tak jak Tymek że chodzi wkółko ze mną bo lubi robić to co ja a odkąd zaczyna sama dreptać to już jest lepiej myślę że jak już całkiem zacznie sama chodzić to też już będzie u nas super:-) przynajmniej mam cichą nadzieję 😉

A jeśli chodzi o prezenty gwiazdkowe to Ola dostanie od nas Arkę Noego o taką
http://allegro.pl/dumel-discovery-arka-noego-kiddieland-3188-prezent-i3794265145.html od dziadków lalę bo ostatnio codziennie jeździ z wózkiem i karmi tuli i usypia swoje lalki, bo przedtem wózek stał w kącie i zero zainteresowania
http://allegro.pl/lalka-natalia-madra-przyjaciolka-10-sensorow-tv-i3786784908.html

A dalej to nie wiem bo na prezenty od drugich dziadków i dalszej rodzinki nie mam wpływu 😜 Aha od chrzestnej chyba klocki dostanie...

My jeszcze kupiliśmy jej pieska interaktywnego ale stwierdziliśmy że kupimy narazie takiego zwykłego bo jest jeszcze mała na takiego wypasionego jej największą radość sprawia jak pies chodzi a inne bajery niekoniecznie. O takiego
http://allegro.pl/wyprzedaz-piesek-figo-interaktywny-i3791188261.html
Mieliśmy jej dać pod choinkę razem z tą arką ale że przyszedł szybko to dostała na Mikołaja 😉

Ogólnie to po raz pierwszy chyba wszystkie prezenty kupiłam w necie bo auta nie miałam prawie miesiąc i nie miałam jak po pracy iść nawet do miasta 😮 nawet nie zauważyłam że jeden prezent kupiłam od sprzedawcy ze swojego miasta i zapłaciłam 12 zeta za kuriera 😁 a sklep dwie ulice dalej 😁 ale babka uczciwa mi przywiozła i kasę za przesyłkę oddała 🙂

Doti jeśli chodzi o rehabilitację to nawet nie zauważysz jak szybko Lusi pomogą. Ja w to nie wierzyłam że jeżdżąc raz w tygodniu i w sumie tylko na masaże coś to da a babka mi na pierwszej wizycie mówiła że za dwa miesiące zapomnę o rehabilitacji i co niecałe dwa chodziłyśmy i naprawdę jestem dumna z Olci i jej postępów:-) pewnie tylko też ci karzą robić jakieś ćwiczenia w domku żeby Lusia nabrała "dobrego nawyku"stawiania nóżki:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, na pewno tak będzie u Oli skoro Ona taka chetna pomocnica, to jak juz będzie pewnie biegać to będzie Ci się nudzić 🙂
Tymek ma tez swój odkurzacz, miotle itd ale najlepsze te prawdziwe-duza miotla jest teraz u nas na pierwszym miejscu potrafi tak chodzić zamiatac i dyskutowac przy tym naprawdę długo
A jak zobsczy gdzieś husteczki mokre albo szmatke od razu mycie podlogi lub stołu haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak mówicie ? Macie rację z tymi stereotypami. ..
Zestawy sprzataniowe ma w męskich kolorach hehe
On jest tez taki opiekuńczy jak jesteśmy u znajomych albo na play group to lubi bobasy klasc spac a przede wszystkim karmic -taki tatus rośnie ciekawe czy sie sprawdzi jak będzie w prawdziwej roli hehe 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Macie racje ,chłopiec nie musi mieć resoraków na pęczki ,moja starsza w ogóle nie miała lalki ,a jak od kogoś dostała to oddaliśmy bo ją to nie interesowało.
Za to uwielbiała samochodziki ,pistolety i takie tam chłopięce zabawki.
Więc nie ma reguły.
Tylko że dziewczynka z niej jak z bolka trampki ,tylko spodnie , żadnych spineczek pierdół typowo dziewczęcych nie chce ,taka chłopaciara z niej wyrosła.
Dlatego Wiki chcę kupić lalę bo ona taka kochliwa ,wszystko i wszystkich całuje ,przytula ,więc może chociaż jedną dziewczynkę będę miała w domu 😁 😁 😁 😁 😁
Nawet podłogę ,murki ,lodówkę ,buty całuje masakra taka z niej milusińska dzidzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂
może Wy bedziecie wiedzialy o co chodzi...od 3 nocy Ula ma jednorazowe napady duszacego kaszlu. To jest dziwne, bo za dnia nie ma ani katarku ani nie kaszle, nie kicha, nic. W nocy tez spi spokojnie, nic jej nie zalega, ale nagle - co noc to inna godzina-zaczyna miec napad kaszlu, ktory trwa ok 10-15 min i pozniej znow spokoj. Pierwszej nocy bylo to o 1 godz, kolejnej o 22 a dzis dopiero o 5 rano. Myslalam, ze to moze alergia, ale dostaje codziennie zyrtec, na noc chodzi nawilzacz w pokoju, wiec sucho nie jest, zupelnie nie wiem o co tu chodzi i czy mam sie martwic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...