Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilka86 napisał(a):
Dziewczyny stał sie cud !! 😁
Gabryś wypił 60 ml herbatki z Tommie Tippe 🙂 to chyba na tą 5 miesięcznice zrobił mamie niespodziankę 🙂 Najpierw zjadł Kaszke i [oźniej chyba mu się zachciało pić że wszytko mu było jedno 🙃

Cieszę się mam nadzieje że to nie był jednorazowy wybryk 😉


hehe-to jak mówisz ze dzieciaczki z okazji miesięznicy robią takie niespodzianki to ja też spróbuję :P bo mój Marcinek też nie herbatkowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
buziaki dla wszystkich solenizantow/ek 😘
emi Twoja spacerowka podobna do quinny petite star fajowa!
my spacerowki specjalnie kupywac nie bedziemy , mamy wozek 3w1 graco symbio i sprawdza sie swietnie pozatym spacerowki juz uzywamy od niecalego miesiaca bo Naisha chce tylko siedziec wiec nie mamy wyboru 😜 😜
ojoj 74cm juz wyrasta ? moja ciagle nosi te na 3-6 to chyba 68cm jak dobrze sie orientuje chociaz ze spiochow juz wyrasta i za tydzien dwa nie wyprostuje w nich nozek,
wlasnie uciela sobie drzemke bo nieziemsko marudzila.
a ja mam humor do d.. i zero weny do pisania 😞 😞 😞 dzis rano ogrzewanie nam sie "skonczylo" bo wspolokatorka ma na doladowywania pobiegla doladowac karte i okazalo sie ze niedojz ze pieniadze sie skonczyly to jeszcze licznik sie popsul 😠 😠 wiec tak siedzialysmy od 6 rano do 12 bez ogrzewania myslalam ze zamarzne bo pogoda okropna! ale na szczescie przyjechal ziutek jakis i naprawil i w koncu cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia1991r napisał(a):
hej dziewczyny napisze cos w koncu 🙂
pauleczka zdrowka dla Milenki przede wszyskim.
A u nas nic sie nie dzieje moje dziecko jest cudem grzeczna kochana bawic sie chce malo placze chyba ze sie czegos wystraszy jak np. reklamy iphona5 seeeeer 😮
je ladnie wreczbym powiedziala ze wilczy apetyt zje wszystko co dostanie 🙂
pomalu wyrastamy z ubranek 74 😮 😮
widzialam temat spacerowek 🙂 my juz od tygodnia w niej jezdzimy dokladnie mam ESPIRO MAGIC 3 i jezdzi nam sie super 🙂
mixi wygladasz szalowo 🤪


juz z 74 wyrasta Blanka o matko a moja ma dopiero 62:-/ 😁 😁 😁 Slyszalam zle opinie o tym wozku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas słońce wyszlo 🙂 🙂 niedlugo idziemy na spacer tylko mam na opiece dzieciaki-kuzynki...i czekam az ciotka po nie przyjdzie...cos Maja od wczoraj mi nie chce za duzo jesc:-/ dostala obiadek wszamala pol sloiczka duzego a mleka za bardzo juz nie chce pic jak jej wprowadzilam obiadki i deserki czy to jest normalne???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pauleczka, czyli poprawa?

Karolka i jak Ulka w żłobku? Podobało jej się? Ale ma minkę w avatarze 😁 Przeurocza 😁

Czy mamy, które podają dzieciom obiadki robione przez siebie mogą mi powiedzieć - jakoś limitujecie ilość podawaną? Czy dajecie dopóki dziecko chce jeść? Bo Wojtek takiego obiadku wciąga na prawdę duuużo... Nie chcę mu rozepchnąć żołądka czy coś... Dajecie jakąś określoną ilość czy ile dziecko chce?
No i u nas pozamiatane - Wojtek z butli wody nie pociągnie, ale soczek i owszem 😞Trzeba go będzie nauczyć do picia wody, bo jak zacznie dostawać deserek to chciałam mu skończyć podawać soczek... Ech, od d..py strony zaczęłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i zmykam tylko na chwilkę zajrzałam do was 😉

Doti Lusia to mnie zadziwia 🤪 super śmiga 🙂

Wszystkiego naj dla Gabrysia i Marcinka 😘 😘 dopiero teraz dojrzałam że miesiąc jest między wami różnicy 😁

Pauleczka trzymaj się i nie załamuj lekarze nieraz sami nie wiedzą co dziecku jest i idą po najprostszej linii z diagnozą...

Sandra życzę Ci podjęcia dobrej decyzji 🙂 rozumiem Cię doskonale bo ja też nigdy nie mogę się na nic zdecydować i zawsze jak podejmę decyzję to później żałuję 🙃 🤨

Karolka a Ulcia jak w przedszkolu? Bo moją Olę jak ostatnio odwiedziły jej dwie kuzynki to co chwilę płakała bo nie ogarniała tego hałasu 😁 a jak jest sama to taka mądrala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
efek napisał(a):
Pauleczka, czyli poprawa?

Karolka i jak Ulka w żłobku? Podobało jej się? Ale ma minkę w avatarze 😁 Przeurocza 😁

Czy mamy, które podają dzieciom obiadki robione przez siebie mogą mi powiedzieć - jakoś limitujecie ilość podawaną? Czy dajecie dopóki dziecko chce jeść? Bo Wojtek takiego obiadku wciąga na prawdę duuużo... Nie chcę mu rozepchnąć żołądka czy coś... Dajecie jakąś określoną ilość czy ile dziecko chce?
No i u nas pozamiatane - Wojtek z butli wody nie pociągnie, ale soczek i owszem 😞Trzeba go będzie nauczyć do picia wody, bo jak zacznie dostawać deserek to chciałam mu skończyć podawać soczek... Ech, od d..py strony zaczęłam 😁


Efek ja daję po ok 200g bo w takie słoiczki robię ale od tygodnia Ola niedługo po obiadku domaga się deserku albo mleka więc zacznę jej robić pewnie tak po 250g. Przedwczoraj zjadłą 200 g obiadku, za chwilę chciała jeść i wciągła pół słoiczka deserku i tak się rozbeczała że musiałam jej mleko zrobić i jeszcze 60 ml obaliła 🤪 a to było zaraz po spacerku więc pewnie apetyt lepszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka byla w szoku, ze tyle dzieci i halas...caly czas bylam przy niej, nawet musialam cyca wyciagac 😁 panie przemile, dzieci lgna do nich 🙂 dzieciaczkow jest razem 15cioro w roznym wieku ale od wakacji duzo odchodzi do przedszkola. takich maluchow jak ulcia nie ma, najmlodsze maja po roku, ale moze to i dobrze, bo ulcia bedzie uwazniej pilnowana 😉 bedzie na poczatku separowana od starszych, zeby nic jej sie nie stalo i ciagle bedzie miala opieke 🙂 te najmlodsze dzieci maja ciagle pania przy sobie, wiec jest ok 🙂 no wiec zaraz po wielkanocy bede z nia tam chodzila i z czasem bedzie sama zostawala az 17.04 bedzie sama na caly dzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka no to swietnie ze bedzie miala taka opieke 😉

Naisha pomemlala troche swiezego banana, po 30min placz o mleko wciagnela wlasni 180ml mleka i przymierza sie do drzemki, w tym czasie ja zrobilam kawe, ktora oczywiscie juz jest zimna 🤢 i wypralam jej ubranka na 6-9 🤔 przygotowywuje sobie i sortuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia, moj jakos miesiac temu 72cm. Nie wiem czy zle zamierzony czy faktycznie taki dlugi 😁.

Dzonatalie, ja tez juz spiochy zakladam na 6-9m bo 3-6 strasznie palce zawiniete, a pozostałe ciuszki i twn i ten rozmiar 🙂 ale raczej 3-6 jeszcze tylko buty na 6-9 na styk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas Naisha nosi bluzki , legginsy , spodniczki itp ciagle 3-6 bo sa ok i jeszcze je ponosi, ale spioszki i body na 3-6 robia sie male, body juz dopinam na styk a spiochy widac ze za chwile nie bedzie mogla wyprostowac nozek, zreszta zauwazylam ze ona ma dluuuuugie nogi 🤔 i chuda dupeczke 😁

od kilku dni przeszlysmy na pieluchy rozmiar 4 bo w 3 bylo ciasno juz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka napisał(a):
Bedzie modelka 🙂. Moj tez duzo az tak nie wazy, bo 7kg 11.02 na 50centylu od urodzenia takze w sam raz, ale raxzej dlugi jest. A 4 pampersy juz tez jakos od 2, 3tyg. Uzywamy 😉


u nas Naisha byla pierw w 25centylu pierwsze 6 tyg, potem weszla w 50 centyl i tak sie ladnie na nim utrzymuje 🙂 a wazona byla 15.02 i miala 7.33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi sie beczec chce, juz bym chciala zebysmy albo wiedzieli czy przyznaja to mieszkanie i ruszyc z kopyta, abo ze nie dostaniemy i sie nie denerwowac tym wszystkim..

Ale dzis mnie Pan pocieszyl,bo powiedzial ze jakby babcia nawet wziela kredyt na tych bonifikatach, moze nam od razu podarowac mieszkanie i nie daj.. jakby nie uplynelo te 5 lat to nie narzuca nam 100% ceny tylko tyle ile babcia miala placic..

http://allegro.pl/baby-design-bomiko-m-wozek-spacerowy-nowosc-2013-i3038313715.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...