Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My po spacerku 🙂 Boże co za cudna pogoda, słoneczko, ciepło. Aż się żyć chce 😁 Doładowałam sobie porządnie baterie 🙂 A o 16 jedziemy z M po jego samochód 🙂

Mixi, chodzi Ci o ten śpiworek do spacerówki na nóżki dziecka? W x-landerze jest. I bardzo się cieszę, bo myślę, że za jakiś tydzień-dwa przechodzimy na spacerówkę (na szczęście rozkłada się do prawie pozycji leżącej) i będę mogła ją w to zapakować, bo nie sądzę, by temperatury były już jakieś wysokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My po spacerku, słońca mie ma ale jakoś względnie 🙂
tak wielką miałąm ochotę na słodkie, że zrobiłam muffiny czekoladowe z polewą z mlecznej czekolady i płatkami migdałów. Zjadłam kilka na raz i jest mi niedobrze 🤢 Ciekawe, czy obiad wejdzie 😁

Karolka ale ty masz dobrze z Ulą, że zasypia przy takim sprzęcie 😁 Moja strasznie boi się suszarki i odkurzacza 😮

Ja zmobilizowałam się i spakowałam gondolę na strych. Za bardzo kusiła mnie, by usypiać w niej Maję 🤔 No i teraz lulam ją na rękach i zanoszę do łóżeczka, gdzie śpi godzinkę. A na spacerki zabieram ją w spacerówce i w śpiworku 😁

Isa sama się cieszę, jak słyszę, że Szymonek sam zrobił kupkę i tak ładnie je 😁

Efek ech, kiedy moja będzie miała takie włosy 🤪

Deira zzdroszczę ci tych promieni słonecznych 😁 Mam nadzieję, że i u nas jutro wyjdą bo też potrzebuję naładować swoje baterie 😁 Już mam dość zimowej aury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas w najbliższych dniach zapowiadaja ponad 10 stopni, tazke super, oststnio nie wychodzilismy, bo Tymon pokaszliwal. Ja zmienilam na spacerowke pierwszego lutego;p. Bo Moj sie w gondoli nie mieścił, mimo ze mala nie jest. Sie we mnie wzrostem nie wdal:P. Ja tez mam ten pokrowiec na nóżki i wogole jestem bardzo zadowolona z wozka. 🙂)))

Moj tez zasypia przy suszarce i odkurzaczu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po szczepieniu 🙂 Mloda wazy 7200 mierzy 67 cm 🙂 Beczala, ale bez tragedii 🙂

Dzien minal meeeega szybko..

Ja ciagle mysle i mysle, i wszystko mnie boli od tego myslenia, Zoladek glowa i nie wiadomo co... Jak pomysle o przerowadzce i o oplatach to mi zle 😞(
Ale mam nadzieje, ze po miesiacu dwoch mi przejdzie 😁
Sie smieje, ze w takiej chacie to pusto bedziemy miec, bo mebli na razie nie dokupie bo za co 🙂)

A laski w pokoju beda miec jeden regal i dwa lozka 🙂) haha na 30 metrach..
W tygodniu powinna byc jakas decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak piszecie o tym słonku a u nas cały dzień mgła i to taka gęsta jak mleko. 😠
A ja dziś byłam na aerobiku, ale się zmęczyłam. Uwielbiam to. 😁
Borysek został z dziadkiem i dali radę więc może uda mi się regularnie chodzić przynajmniej raz w tygodniu. W piątek Zumba bo M. ma wcześniej wracać z pracy a w poniedziałek ćwiczenia z Chodakowską 🙂
Plan mam, ciekawe jak będzie z realizacją 🤔 i co z tym jedzeniem zrobić. Sandra napisz co jadłaś, że tak ładnie schudłaś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi to cena bez wyzywienia i pampersow, inaczej cena siega 1000-1200 🤢 na razie czekamy w kolejce do panstwowych, w jednym zlobku jestesmy na 98 pozycji, w 2 pozostalych na 233 i 194... 😮 co zrobic, trzeba bulic...

Aisza fajnie masz z tym ruchem 🙂 na zumbe tez bym sie przeszla 🙂 chociaz jak nie jem slodkiego to juz lepiej psychicznie sie czuje i brzuszek taki jakis mniejszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie chyba e x-landerze to jest, choć pewna nie jestem, bo to po siostrze... No i dostaniemy też od nich maclarena po dziewczynach 🙂 już robiliśmy próbę, ale za mały jeszcze jest...
Natalia, ja jeśli miałabym polecić to właśnie tego maclarena, jest lekki, dobrze się prowadzi, latwo się rozkłada, bo to ta parasolka czy laska - nie wiem, jak się mówi 😜 tylko dużym mankamentem jest cena... :/ my dostaliśmy, więc luz 🙂

Mój aniolek pierwszy raz zasnął zupełnie sam 😁 po kąpieli zjadł kaszke, popil mleczkiem i że smoczkiem w buzi go odlozylam, a sama poszłam do kuchni po wodę dla.siebie na noc... Wracam, a on śpi i smok w raczce 🙂

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn moja od tego zaczynała. Ale trochę jej podpierałam nóżki z tyłu żeby wiedziała co można z nimi zrobić i w końcu wykombinowała 😉

Kupiłam dziś Małej nowy niekapek, z miękką końcówką, bez zaworków i cudów. Mała ładnie z niego pije. Myślę że ominiemy butelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti ale Lusia jest silna !! Super 🙂

My dzisiaj praktycznie caly dzien na polku do slonca bylo 10stopni no i w najblizsze dni ma byc podobnie, super! Szymus zadowolony ...

Co do spacerówek mam graco, z tym nakryciem na nóżki i rozkładana do pozycji leżącej i Szymek juz w niej jeździ, jestem bardzoo zadowolona.

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...