Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iza współczuje!! też zawsze miałam mega bolesne okresy :/
a teraz w dzień kobiet przyszło nie wiadomo skąd 😜 nie czułam nic, jedynie podejrzewałam owulację ostatnio 😉

Mixi, cudnie Wiki się prezentuje 😉

Wszystkie maluchy przesłodkie!! Ulka modelka w kole, Tymcio też pięknie siedział i jaki zainteresowany, Szymuś ślicznie życzenia składał, Tita śpi.. a mój maruder i leniuszek, ech... 😉 nawet nie ma kiedy mu zdjecia zrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry,

🤪 jakie sliczne bobasy no 😘 😘 Tituszka jaka wymeczona jedzeniem padla spac 🙃
Wiki zadowolona ze spacerku 😁 a jaka ma fajna czapke!
tez szukam jakiejs fajnej czapki na wiosne ale nic nie ma! 🤨

pozatym wrocila do nas zima, sniezyca ze szok , a juz taka ladna wiosna byla.. 🤔
m do pracy, a my kisimy sie dzis w domu, a chcialam przetestowac spacerowke 🤢
Naisza wlasnie uciela sobie drzemke, a ja objadam sie czekoladkami 😁 ale trzeba wstac i cos porobic chociaz niebardzo mam jak,bo syn mojej wspolokatorki sobie spi w salonie bo wczoraj wpadl w odwiedziny na dzien matki i zaczelo padac wiec zostal na noc :/ i nie chcem halasowac zeby nie bylo 🤢 moglby pojsc do domu swojego bo jego matka juz dawno w pracy 🤨 dziwny koles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziień dobry 🙂
U nas śniegu nie ma ale za to mgła taka że nic nie widać 🤢
W nocy utopiłam telefon 🤢 robiłam Małej mleko a nie chciałam zapalać lampki żeby się nie rozdarła (bo ona nie lubi być oślepiana) i przyświecałam sobie telefonem. No i wypadł mi z ręki prosto do kubka z chłodną wodą. Chyba już nie zadziała 🤨 😠
Jeśli chodzi o krzesełka to ja specjalnie nie doradzę. Starszy ma ten ze stolikiem tylko drewniany i rozkładaliśmy tylko kilka razy bo stoi przy stole w kuchni. Mała ma to z regulacją wysokości, oparcia, z kółkami i koszykiem... regulacja wysokości chyba tak średnio potrzebna, regulacja oparcia dla Maluszka owszem ale jak zaczyna pewnie siedzieć to i tak się rwie do góry, kółka są ok ale hamulce ciagle się same blokują (no ale my mamy używane)... fajne są tapicerki "plastikowe" łatwe do mycia ale za to rozrywają się przy pasach.
Sandra Titi jest super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my krzeselko dostalismy w prezencie od wspolokatorki i kupila takie najzwyklejsze ktore nawet nie ma regulacji oparcia wiec poki co musze podkladac mala poduche pod plecy bo inaczej mala sie slizga bo siedzisko jest sliskie dosc.. no ale nie narzekam bo Naisha juz dosc ladnie sama siedzi wiec i powoli w krzeselku bedzie ladnie siedziala poki co wspomagamy sie poducha.

kilka osob polecalo mi krzeselko firmy chicco, nie wiem jaki model, ale podobno sa ok, ale cena tez jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak to kolo jest od 9 m-ca, ale wątpie, zeby dzieciaczek, ktory juz jest juz ruchliwy i mobilny wysiedzial na miejscu 🙂 Uli sie podoba, choc oczywiscie dlugo w nim nie przesiaduje, bo jej na to nie pozwalam 😉 ale rwie sie do siadania, to w tym o wiele lepiej ja sadzac niz np na kanapie, bo tu z kazdej strony jest podpierana, a czasem sama nawet walnie sie na to kolo i sobie lezy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Tak to kolo jest od 9 m-ca, ale wątpie, zeby dzieciaczek, ktory juz jest juz ruchliwy i mobilny wysiedzial na miejscu 🙂 Uli sie podoba, choc oczywiscie dlugo w nim nie przesiaduje, bo jej na to nie pozwalam 😉 ale rwie sie do siadania, to w tym o wiele lepiej ja sadzac niz np na kanapie, bo tu z kazdej strony jest podpierana, a czasem sama nawet walnie sie na to kolo i sobie lezy 😁


dokladnie tak 🙂 Naisha tez za dluuugo to w nim nie wysiedzi ale uwielbia to kolo i czasem w nim lezakuje i odpoczywa haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Ja nawet nie kupuję tego koła choć bardzo mi się podoba. Po prostu Mała nie usiedzi w nim...


Twoja Lusia to juz smiga ladnie to kolo jej nie potrzebne! moze taka poduche-walek do raczkowania ? ostatnio widzialam takie-jedne sa pompowane a drugie sa jak podusie z dzwoneczkami i innymi gadzetami 😁
podobaja mi sie chodzik-pchacz dla dzieci ktore chodza juz 😉

takie cos
http://direct.asda.com/Chicco-Musical-Roller/002653989,default,pd.html?cgid=6088
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Ulka bedzie miala takiego lwa, po swojej kuzynce 🙂
http://allegro.pl/jezdzik-pchacz-lew-fisher-price-i3078658743.html


matko ten lew 😁 moja za nim szaleje, jak tylko wloze ja do lezaczka i zobaczy tego lwa to wpada w szal i musi go dotykac i krzyczy piszczy 😁 nie wiem co ona w tym lwie widzi 🙃 szukam jakiejs zabawki z tym lwem -przytulanka np albo co innego i nie moge znalesc nic procz chodzikow i stolikow do zabawy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...