Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzonatalie napisał(a):
latka napisał(a):
Dzonatalie, ktory to taki 😁?


zel non-bio z Asdy 😠 normalnie sie wkurzylam na maxa, to juz ktorys raz widze plamy niektore zeszly przy nastepnym praniu ale niektore nie chca zejsc, a boje zmienic zeby malej nie zaszkodzilo to 🤔

latka ogladalam te zabawki z lamaze jej sliczne sa ale ceny tez maja niezle, chociaz w asda maja 2 za £20 i maja lalke Emily, i chyba motylka 🤨 fajowe!


Myslalam ze może non bio FAIRY bo ja ten używam proszek plyn zel, tez bym sie wkurzyla;/ a mi albo pralka albo zel robi czasem na ubrankach takie kulki jak koltunki ale jak je chxe wyskubac to sie rozgniataja takie gumowe ;/ nie mam pojecia z czego to 🤢

No zabaweczki piekne sa.... Emile moja mama kupowala jak szlismy w odwiedziny do koleżanki Tymka z 9 września heh ladnAAAA, ja bym chciała mu jeszcze jakieś kupić np zyrafe ale narazie ma tyle tego caly kosz podostawal, my kupujemy mu .... musze przystopowac koniecznie z funduszami a co za tym idzie nie wychodzić z domu bo zawsze cos kupuje to ciuch to zabawke itd konieccccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzonatalie napisał(a):
haha 🙂
ja znam tylko ta osmiornice z lamaze bo dosc popularna jest chyba 🤨
dopiero dzis luknelam ze maja wiecej i takie ladne 😉

no wlasnie mysle nad tym fairy, dobry jest ?


Moim zdaniem dobry, ja tylkk ten uzywam od początku dla Tymka. 🙂
Ale ostatnio moja mama kupila Persil non bio ale uzylam na swoje ciuchy poplamione wisniami i innymi i sie spralo co bylam bardzo zdziwiona bo plamy mocne wiec nie wiem czy niie lepszy moze ale zapachu chyba wcale nie ma ...

Fajne Naisha ma.kolczyki 🙂 ale wloski z bliska jakie dlugieee takie grube ? Lśniące heh 😁 normalnie kobitka długie piekne wlosy kolczyki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ehehhe ma grube i dlugie ale ma takie 2 kikuty dluzsze po 2 stronach z tylu 😁 moze uda mi sie zrobic zdjecie to Wam pokaze 😉

ostatnio znalazlam smoczki firmy MUM 6-12mc zapomnialam ze je mam w ogole, otworzylam dalam Naishy i oczywiscie nachodza jej na nosek 🤢 wiekszosc smoczkow nachodzi jej na nosek.. tommee tippee, avent, MUM.. jedyne ktore nie to te z asdy 🤨 dziwne 🤔 niedlugo bedzie trzeba zmienic na wiekszy i ciekawy jaki kupimy ,niby nie uzywa duzo smoczka ale potrzebujemy go 😁 te z NUK bylyby dobre dla niej, ale nie moge znalesc smoczka nuk w anglii 🤔 znow zle szukam 😁

noo, moje dziecko wypilo 180mlw ciagu 5minut doslownie wciagnela jak odkurzacz to mleko 😮 i przymierza sie do spania 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka napisał(a):
Dzonatalie w Boots sa, tesco i w asdzie on line chyba są 🤨 w dodatku z myszka Miki 😉 😜

Tommee tippie c air tez byly by dobre 😉


u mnie w boots nie widzialam, w tesco nie bywam , w asda online hmm
posprawdzam! sprawdzlam na ebay ale sa z Cypru 🤨 😁
mala spi, moj m ciagle w pracy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam się,

nadrobiłam te około 30 stron od piątku 🙃

Tak jak do tej pory nie narzekałam na moje dziecko od urodzenia ani razu, bo naprawdę dziecię złote i kochane, grzeczne, spało ładnie, ssało tez cudnie od początku, żadnych kolek i innych rzeczy które Wam dokuczały, to teraz musze chociaż raz bo ona nic nie chce jeść oprócz maminego mleczka prosto z piersi.
Mogę się dwoić i troić a ona odwraca głowę jak podaję jej coś na łyżeczce i zamyka usta, próbowałam i kaszki najróżniejsze i ziemniaczka i jabłuszko i nie jest niczym zainteresowana, poczuje smak jak poliże tyle co uda mi się zapodać jej na język, pomlaska, ale jeść nie chce. Nie wiem co jej nie odpowiada czy smak, czy konsystencja (chociaż i rzadkie i bardziej gęste już robiłam) czy forma podania, że łyżeczką i ona może po prostu nie wie, że trzeba buźkę otwierać i jak się posłużyć języczkiem, już naprawdę nie wiem o co chodzi
No a butelka też jest beee

Efek, pytałaś się o kaszki, więc moja to po pierwsze nie chce w ogóle jeść, a jak już zje kilka łyżeczek to też zdarzyło jej się strasznie ulewać co normalnie jej się w ogóle nie zdarza i nie wiem co o tym sądzić


Małgosia, widzisz, mówiłam, że tata sobie poradzi, cieszę się, że impreza udana, raz po raz trzeba odpocząć od tych domowych pieleszy tak dla naszego zdrowia psychicznego

Isa, współczuję z tym okresem, ja jeszcze nie miałam i powiem Wam, że naprawdę się boję bo od wielu koleżanek słyszałam, że leje się ostro no i są boleści okropne

Mnie mój M zrobił niespodziankę na dzień kobiet, dał mi prezencie zaproszenie do salonu kosmetycznego na jakieś zabiegi na twarz, peeling + masaż twarzy, szyi i dekoltu + ampułka, już się nie mogę doczekać, chyba zapiszę się na przyszły tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka świetna wiadomość. oby teraz było już tylko dobrze
Kasia mi się wydaje że jak zagęścisz to mleko kleikiem to bedzie jak najbardziej ok 😉
latka Tymek chyba po prostu ni elubi tracić czasu na jedzenie 😉 nuuddy
buffy daj znac po szczepieniu.
dzonatalie ślicznie się kolczyki prezentuja 🙂
pati mój też źle reagował na nowe smaki i nim tak naprawdę zaczął jeść to mineły 2-3tygodnie. Wcześniej to tylko próbował. Teraz też dużo nie je, ale coś mu wcisne 😜
Deira mój jeszcze dostaje kaszke dwa razy dziennie, obiadek, deserek(czasem) i ma dni gdzie nawet cyca nie tknie 🤔 a nic innego nie pije 😞 nie wiem co mu jest 😮 Myśmy mieloi pneumo jakbyś miała pytania. Ale Natka na zadowolona wyglada z siedziska 😉 super pomysł.

Krzyś już śpi, ja pocisnęłam skalpel i zaraz uciekam spać. Jeszcze muszę poplanować jutrzejszy dzień bo m ma urodzinki... wymyśliłam że ciasto zrobię sama 🤢 jak uda mi się upiec biszkopt do godz 12 to luzik, a jak nie to jade do sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już na nogach.
Wiki właśnie wstała ,pospała do 7.30 -cud jakiś. 🤪
I już druga nocka gdzie zasypia o 20 i potem cyc o 5 i dalej śpi ,jejku aby już tak zostało . 🙂
Katarek nmiejszy ,tak jakby przechodził.
Jeżeli chodzi o żółtko to nie dawałam jej jeszcze ,na razie jestem na etapie obiadków z mięskiem .
Kurcze są tego spania efekty w postaci cycków jak kamieni ,będę musiała coś z tym zrobić 😜
A i coś mnie brzuch na okres boli 😠
W koncu karmie już tylko 3-4 razy dziennie cycem wiec moze dostane ta przekleta miesiaczke .
A i Wiki dzisiaj konczy 6 miesiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 🙂
Tak więc czopek nic nie pomógł i nocka do d...jak zwykle, teraz mały ma pierwszą drzemkę, bo oczywiście wstał po 5.
Pogoda średnia, zimno jak nie wiem co... więc nie wiem czy na spacer będzie mi się chciało iść :/
Sto lat dla Wikusi!
Miłego dzionka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry my tez juz nie spimy od 7:30 🤪 🤪szał...
Mixi chcialabym zeby Maja tak zasypiala szybko...ale raczej ona nie bedzie spiochem..
Dzo sliczne kolczyki...jej a wloski super 🙂 My juz uzywamy smoczka 6-18 tego B z canpol baby teraz znalazlam z kucykiem PONNY rozowy oni nie mają wlasnie takich dużych smoczkow...szkoda tylko że kupilam jednego,bo fajny jest a wiem ze Maja go szybko przegryzie...no ale w poniedzialek jedziemy na kontrole do szpitala to podjedziemy do sklepu..pozniej wysle zdjecie tego smoczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze ,że nie tylko ja się zastanawiam nad pneumokokami , no moja lekarka mówiła tak z sensem ,że od kiedy ona szczepi 15 lat ,a na pneumo 4 to nic nikomu się nie stało z wyjatkiem gorączki .A gdzieś w polsce szczepionke zafundował urząd miasta to wogole chospitalizacja spadła takich maluszków. I ona poleca i swoje dzieci też by zaszczepiła . Gdyby coś było z tymi szczepionkami to w usa by nie refundowali i byśmy na pewno wiedzieli o tym ,a firma produkujaca by sie juz dawno wycofala z rynku 🤔 I wez tu badz madry .
A i Daria jest potencjalnym zakażeniem bo chodzi do szkoły i mój M też bo wozi ludzi na taxi i moga zawsze cos do domu przytargac .
I poważnie sie nad tym zastanawiamy koszt jednej to 300 zł .A chyba mają być dwie ,niby kasa się znajdzie tylko obawy są . 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka i w sniegu trzeba sie wietrzyc 🙂) Pruszy troszke.. a zapraszam do nas bo z 40 minutek slonko mi w okna dawalo, ale juz sie skonczylo..;/
My za godzinke spadamy na dwor.. 🙂

Wczoraj nie dalam malej kaszki na noc i spala o niebo lepiej... budzila sie o 00 30, ok. 3 .. no i pozniej ewidentnie ja kupa meczyla, bo pierdziala i przebudzala sie co godzinke.
Dzisiaj sprobuje moze kupic kaszke z Nestle.

Dzo, ja nadal nie widze zdjec ktore wstawiasz 😞

Ja na pneumokoki szczepilam Nadie, ale jednodawkowa szczepionka po ukonczeniu 23 miesiaca zycia.
Tatiane jesli zaszczepie, to tez dopiero w tym wieku.

Od wczoraj znow zapisy co jem 🙂) a skalpela nie umiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...