Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ktos mi sie pytal, po co zapisuje co zjadam..Dlatego ze jak mam w sobie wpisac czekolada, albo chipsy w kajcik 🙂 To od razu mam wyrzuty sumienia i dwa razy sie zastanowie, zanim cos takiego rusze 😁
U mnie to dziala 🙂

No i super... z kilku ziemniakow, dwoch marchewek, dwoch pietruszek i dwoch buraczkow 🙂
Mamy 8 sloiczkow 🙂
4 sloiki ziemniak burak i 4 sloiki marchew, ziemniak, pietruszka 🙂
Mialy byc jeszcze z zielonym, ale sloikow juz nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandros po czym bierzesz sloiczki?

Poszlam do spowiedzi, a tu chu* - ksiadz nie przyszedl 😠 😠 😠 wkurzylam sie maksymalnie! jutro zadzwonie i sie zapytam czy raczy podejsc do konfesjonalu - podobno ma codziennie przed msza wieczorna tam siedziec, widocznie dzis mu sie nie chcialo 🤔

Ula juz spi, zjadla ladnie 120 ml kaszki i popila jednym cycochem 🙂 zobaczymy, czy jutro obiadek bedzie chciala jesc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
normalnie jestem zla i smutna! 😞

w pracy mojego m sobie jakies jaja robia ! 🤢 wczoraj poszedl na 11:00 do pracy oczywiscie z domu wyszedl juz o 9:30 bo dojazd.. mowil ze skonczy o 21:30 ale sie nie doczekalam zadnego telefonu o tej porze, wkur.. na maxa poszlam sobie spac przebudzilam sie o 00:40 a jego w domu dalej nie bylo myslalam ze wyjde z siebie a jednoczesnie sie wystraszylam gdzie on jest, lapie za telefon a tam sms ze skonczyl o 23 ! zaraz 1 a jego w domu ani widu ani slychu 😠 ale w koncu o 1:00 pojawil sie w domu, bylam tak zla ze nawet nie chcialo mi sie z nim gadac..i te glupie tlumaczenia ze on musial zostac bo ktos wielki przyjechal do firmy 🤨
oczywiscie wyszedl dzis juz o 5:30 do pracy dzwonil ze konczy o 17:30 najpozniej.. oczywiscie znow sie nie doczekalam 😠 😞 😞 , sobie wlasnie zadzwonil zadowolony o 19 ze skonczyl. normalnie nie moge co oni sobie mysla 😞 😞 mam dosc w ogole sie nie widujemy , on wraca jak spimy z mala i wychodzi jak spimy tez 🤢 😞

przepraszam za te zale ale po prostu smutno mi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny !

Qrcze, zasmarkana jestem jeszcze, M przyniósł mi do domu choróbsko 😞
Narazie Izunia dzielnie się trzyma i tylko czasem kichnie.

Nie jestem w stanie Was nadrobić. Kaszkę daję tę na noc co karola i podaję łyżeczką, śpi po niej 5 godzin, czasem musi poprawić jeszcze cycem, ale mam w końcu pół nocy dla siebie 😉

Pozdrawiam Was ciepło !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie wrocilam z zakupow bylam w tesco bo musiałam kupic pare rzeczy a przy okazjk pokupilam jedzonko soczki inne przysmaki i kosmetykk dla Tymoslawa jeszcze zapasy z Polskich jedzonek i kaszek i spokoj na jakis czas.... i znalazlam w koncu silikonowa szczoteczkę z pasta dla maluchow z dentinoxu 🙂.
Tymcio zostal w tym czasie z babcia , oczywiście uradowany bo przy babci nic mu wiecej do szczescia nie potrzeba 🙂 no i zasnal ladnie po 20.

M zamowil sobie pizze i mi zapachy sie rozchodzą 😮 i popija cola i ciagle nowez sobie bo mu mnie zal ze tylko siedze i nie jem 🙃

A ja wlasnie uciekam zaraz pod prysznic i spać. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez mam dzisiaj dzien do bani. dola jakiegos zalapalam do tego mam okres. a M dziala na mnie jak plachta na byka wiec ide spac bo mam wszystkiego dosc. Do tego Ola nie chce mi pic mleka na kolacje zrobilam jej kaszke to zjadla 120ml oby nic jej nie bylo bo przedtem jak podawalam jej kaszke z mm to kupy dziwne szly... ale juz nie mam pomyslu to niech to je jak z butelki nuc nie chce...

Sandra jak mrozisz te obiadki? gotujesz warzywa blendujesz i do sloiczkow i sru do zamrazalki? Bo ja co drugi dzien swieze gotuje i tak sobie mysle ze tez bym mogla pomrozic... a myslisz ze z mieskiem i rybka dania tez moge pomrozic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i nie śpię jeszcze... jak zawsze...
Dzieciaki i M śpią za to.
Starszy ok pół godzinki temu przyszedł do nas wlokąc za sobą kołderkę. Wpakował sie do łóżka między mnie i M, odkrył nas bo jemu za gorąco, pokręcił się i mówi " Mamo, chcę iść pod drzewo." odwrócił się na bok tyłkiem do mnie i spał dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my juz od 6 nie spimy.
Wiki mnie zadziwia juz 3 noc kiedy zasypia o 20 po cycku i potem budzi się o 6 zje i juz zaczyna dzien. A ja wyspana jak nigdy.
Może to sygnał ,żeby spała już sama w łóżeczku bo jak cyca nie chce w nocy.
A tak to u nas ok wczoraj kupiłam tą fride ,boże Wiki tak się darła ,że myślałam ,że jej mózg wyciągam przez tą rurke conajmniej .Ale muszę przyznać ,że urządzenie rewelacja nosek wyczyszczony .
U mnie dzisiaj słoneczko wygląda ,ale i tak na spacer najwczesniej pojdziemy w niedziele ,jak katarek minie na dobre. Teraz starsza marudzi ,że ją gardło boli 🤔 chyba zwarjuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie nocka do bani, bo znow kupy nie mogla zrobic 😞( I co godzine pobudka...
Na dodatek mloda ma mega katar 😞 i kaszlec zaczyna..SZLAG!!!
Wiec zarazy wdraamy proces naprawczy 😉

Wlasnie nie wiem, czy mozna.. Ale wydaje mi sie, ze tak, bo przeciez surowe mieso mrozone sie nie zepsuje to gotowane tymbrdziej...
Ryby takie zrobione, tez mroza w sklepie...
Mi kiedys pediatra mowila, ze lepiej zamrosic i odmrozic niz podac taka 3 dniowa zupe, bo jak zamrozone to zadne reakcje nie zachodza, a jak stoi to nigdy nie wiadomo co sie w tym garnku wyprawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

U mnie od wczorajszego popołudnia jakaś awaria w mieście na głównej magistrali i nie mamy ogrzewania, kaloryfery zimne no i brak ciepłej wody!
Mieli naprawić do północy ale jednak nie zrobili bo w domu nadal lodówka. 😠
O 5 wstałam do małej żeby ją nakarmić a ona bidulka zimne rączki miała, mimo, że nakryłam ją dodatkowym kocykiem, wzięłam ją więc do siebie i tak w trójkę tuliliśmy się pod kołdrą, w kupie raźniej i cieplej 😁
Ale przez to że nie odłożyłam jej na brzuszek do swojego łóżeczka, tylko leżała na plecach (bo u mnie na poduszce) to obudziła się po jedzonku i tak od 5.15 zaczęła wyśpiewywać nam … mieliśmy polewkę na Maksa, no ale już o spaniu mowy nie było
Padła po 7, no ale ja już oka nie zmrużyłam. 🤢
Mam mały grzejni czek na prąd to nim dogrzewam mieszkanie bo inaczej byśmy tu zamarzły chyba, pech że akurat teraz kiedy taka zima za oknem się zrobiła

Mixi, ja używam aspiratora Marimer i mi się super sprawuje + woda w sprayu też Marimer

Inirtam, co takiego się stało, że takie radykalne kroki chcesz podjąć??
może jeszcze się dogadacie, zanim podejmiesz jakąś decyzję to warto się zastanowić dwa razy, bo potem ciężko już cofnąć niektóre rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się
U nas pecha ciąg dalszy- mamy OSPĘ! Starszy ma napewno a Tymol- no cóż chyba miał wcześniej niż Oskar tylko nikt tego nie powiązał z Ospą. Myślałam, że odparzył mi się między pachwinami bo dostał tam troszkę kropek- pupka też w niewielkich krostkach i do tego plamka na buzi- sama już nie wiem 🤢 A starszy za to mówi, że wygląda jak krowa po tym jak posmarowałam go pudrodermem 😁
Wczoraj byłam u ginekologa i pezpisała mi tabletki qlaira - brała może któraś z Was? Najchętniej to bym wogóle nie brała tabletek anty ale muszę ze względu na tę endometriozę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...