Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂
Dzisiaj dzień do du...zepsuł mi się samochód i to na dodatek w drodze do pracy w lesie, gdzie nie ma zasięgu. Musiałam podjechać stopem aż będzie żeby zadzwonić do M. A ludzie taka znieczulica,że dopiero chyba 30 osoba mnie zabrała. :/
Kubuś wczoraj spał pierwszy raz w swoim nowym kojcu, kupiłam bo śpimy teraz u rodziców, a nie możemy spać w jednym łóżku, bo on się strasznie wierci...
Nocka w miarę, pierwsza pobudka dopiero o 3 i do 6 przerywany sen.
A ja w pracy, dzisiaj wychodzę szybciej, bo z młodym jadę na szczepienie, zobaczymy jak zniesie, mam nadzieję,że jakiejś gorączki nie dostanie.

Karolka, dużo zdrówka dla Ulci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia to faktycznie pech z tym autem... Jak po szczepieniu?

Latka ja właśnie czekolade wpierniczam 😁

Popołudnie burzowe i spokojne. Deszczyk popadał, wyszło słońce 🙂 M pojechał do pracy, Starszy ma drzemkę, Młodsza szaleje po pokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech.. a mi ciśnienie skoczyło...
szczerze liczyłam na burzę i gradobicie...
m właśnie poszedł z młodym do swojej "mamusi", bo kurwa jej ciężko się do dziecka pofatygować :/ (ma jakieś 300m) a ja mam stresa, że dziecko znowu się jej wystraszy, tylko jak zwykle m i tak prawdy mi nie powie... po oczach poznam... tylko szkoda mi dzieciaka, bo przeżywa strasznie, za każdym razem, gdy ją widzi, to spazmów dostaje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka, pewnie tak :/ na pewno obraziłby się na mnie... ale i tak mam wielką ochotę na utrudnianie jej kontaktów z Tymkiem, z resztą ona nie jest jakaś chętna, bardziej mojemu m zależy... ale kiedyś mu powiem, że jak chce, to niech sama przyjdzie.. a za tydzień we wtorek już coś wymyślę, żeby nas w domu nie było (mnie i młodego, stary nie jest mi potrzebny 😜 )

siedzę sama i jakoś tak się nawet nudzę 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrrrr Inirtam wspolczuje 😮 a co M taki synalek mamusi? 😮

Ja tez mam straszna ochote na slodkie, ale staram sie teraz jesc "tylko" jedną slodycz dziennie 😉
Ulcia chetnie zajada syropki ze strzykawki bo sa slodkie 😉 humorek troche jej sie poprawil, ale apetytu nadal brak 😞 jestem ciekawa jak bedzie nocka wygladala... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To dopiero początki były ale nie mogłam nagrywać dalej bo mi się kurczak przysmażał 🙂
Moje dzieciorki jeszcze nie śpią 🤢 🤢 🤢
Starszy przespał się 16:30-19:30 i teraz leży na łóżku i bawi się palcami.
Młodsza też już pospała od 19:00-21:00 i tarza się po łóżeczku wymęczona.
A mnie sie nie chce spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To juz sobie wyobrazam jak sie rozkrecila co musiało dziać 🙂.

Mnie Tymek przyzwyczail do szybkiego chodzenia spac 18-19 ze dziś poszedł o 20i już bylam poirytowana hehe

A ja właśnie zbieram się do łóżka, M jeszcze nie ma,

Wrzuccie kochane jakieś szybkie przepisy na obiad bo juz nie wiem co robić 🤢 deserki też mogą być 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Dzieciaki dały mi popalić. Zasnęły po północy a Mała nie dawała się odłożyć do łóżeczka ani nawet do mnie do łóżka....
Zaraz jedziemy na zakupy... już się boję zobaczyć rachunek za buty dla mnie, Małej, Starszego, dodatki, pampersy itd..... 😲 😲 😲

A na szybki obiad (dla dorosłych oczywiście) proponuje kurczaka: w sosie śmietanowo-ziołowym, a'la gyros z patelni z warzywami, kebab z sosem i pitą (http://www.gotujmy.pl/kebab-z-sosem-i-pita,przepisy,190266.html), w ananasach (z pomysłu na), pulpety w sosach....
Deserów zazwyczaj nie jemy, ale dla dzieci to np: jabłko+banan+jogurt zmiksowane razem, wszelkie musy, przeciery owocowe, budyń, kisiel itd...
Tu przepisy dla dzieci po 7. miesiącu życia:
http://www.maluchy.pl/kuchnia_malucha/7-miesiac.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześcć dziewczyny 🙂,
jestem u mamy tak więc mam internet 🙂 bo w domu praktycznie nie włanczamy chyba że coś ważnego trzeba sprawdzić...
Dzisiaj Gabryś dal mi troszke pospać tzn obudził się na karmienie o 2 i poźniej wstał o 6 czyli 4 godziny spania bez przerwy!! 🤪 jestem ciekawa ile bede go karmic ta piersia bo juz mnie powoli wykańcza ehh...a karmie tylko z jednej piersi w drugiej zanikł mi juz pokarm, mały upodobał sobie jadną strone i już a do MM ma wstręt i do kaszki ostatnio też 🤢
a ze zdrówkiem to myśle że juz mu troszke lepiej troche tylko pokasłuje ale nie ma gorączki i cały dzień się bawi 🙂

Dzisiaj zrobiłam sobie małą zmiane na włosach, chciałam zrobic ombre rozjaśniuaczem ale coś nie wyszło 😁 😁 😁 😁 bo zapomnialam sobie że ostatnio farbowałam na malinową czerń i wyszedł mi rudy 😁 😁 😁 ale nawe spoko zobaczę jak mi włosy wyschną 🙂

Jej tak sobie myślę jakie nasze dzieci już duże, coraz więcej umieja już stoja, zaczynają chodzić a tak niedawno był wrzesnień.... 🙂

buźki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie.
My dzisiaj o dziwo spałysmy do 8 😲
Starsza właśnie dzwoniła i coś jej się głos załamywał 😞 już za długo bez mamusi 😁 😁 😁
Mówiła ,że tęskni nawet za Wiki i kupiła jej zabawkę 🤪
Także wyjazd pomógł bo już wszyscy mieliśmy ciśnienie na siebie nawzajem ,a teraz wszyscy tęsknią . 🙂
My dziś kolejny dzień w domu mimo ,ze pogoda nawet kusząca do spacerków ,ale wolę posprzątać mieszkanie.
Wczoraj na błysk zrobiłam pokój starszej ,a dzisiaj leci reszta.
Mała dziwnie się zachowuje przedwczoraj miała gorączkę ,wczoraj już nie miała nie wiem co było tego przyczyną .
Na razie jest ok i oby tak zostało . 🙂

Wanilka dawaj zdjęcie bo też mnie kusi te ombre ,ale się boję efektu końcowego ,a też mam farbowane ciemne włosy . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Mały od niedzieli daje nam w kość- na szczęście nocki w miarę- bo dziś dwie pobudki. Obudził się o 6, dałam mu mleczko, potem bawił się w łóżku- a mama kimała. Jak się już z lekka ocknęłam to mały smacznie sobie spał 😉 wstał o 8 co rzadko mu się zdarza.
Wczoraj byłam 3 raz na siłowni- jest super, choć trener daje nam niezły wycisk, ale o to chyba w tym wszystkim chodzi 😁 Cieszę się bo ćwiczenia plus dietka i duża ilość wody zaczynają przynosić efekty- brzuch jakby mniejszy no i ja lepiej się czuje. Żal mi tylko zostawiać Tymcia wieczorami 😞 Powiem Wam, że chyba jestem zazdrosna o to, że zostaje z Tatą- i jego będzie bardziej lubiał-PARANOJA.
Mixi moja mama bierze mojego starszego synka co drugi weekend do siebie- dzięki temu też mamy okazje za sobą potęsknić. Teraz pojedzie do niej na ten długi weekend- więc odpoczniemy od siebie nawzajem. Oskar uwielbia jeździć do babci-więc nie ma problemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
U nas juz o niebo lepiej 🙂 przez cala noc Ulcia nie zakaszlala ani raz, tylko po polnocy obudzila sie z rykiem, okazalo sie, ze strzelila takie kupsko, ze az sie wylalo do pizanki i jej pupe odparzylo...pewnie troche z nim pospala a ryczec zaczela jak ja tylek zaczal bolec 🤔 no ale nawet nie wpadlam na to, zeby jej pieluche sprawdzic, nigdy po pojsciu spac kupki nie robila 🤔 no ale posmarowalam tormentiolem i juz jest duzo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...