Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamuśki 🙂
W pracy dzień kolejny.
Kubuś na szczepieniu bardzo dzielny, nawet nie zapłakał.
Nocka za to gorsza, od 21 do 5:30 z 3 pobudkami :/

Sandra, pytałaś o pokoje nad morzem. Moi znajomi prowadzą pensjonaty w Krynicy Morskiej. Jak będzie ci ten region odpowiadał, to podam ci namiary 🙂
Karolka, super,że Ulci już lepiej 🙂
Wanilka, ale odmiana z tymi włosami, ja bym się na rudy nie zdecydowała, bo nie widzę siebie w innym kolorze niż blond 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu dzisiaj ciszaaa... 🙂
Mój synuś podobno dobrze się sprawuje, moja babcia dzwoniła i go chwaliła, że ładnie zjadł obiadek. Miała tylko problem żeby go rano uśpić, to nosiła go na rękach, wkurzyłam się strasznie, bo jeszcze ni go rozreguluje, myślicie,że przez tydzień to możliwe?
😘 dla solenizantek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla dziewczyn ;* juz 8mc 😉

Witam dopiero teraz 🙂

Tymek wstał o 6:30 a ja jeszcze dwoe godz pospalam a tatus bawil sie z synkiem 🙂
Wydawało mi się, że spalam jakies 15 minut 😁.
Później była znajoma z synkiem o 2 msc starszym , ale z niego klocek juz 12 kilo wazy 🤨. ...
Później Tym nie chciał obiadku, bo był tak zmęczony po wizycie kolegi, ,wiec nam sie troszkę pomieszalo z jedzeniem więc dostał mleko zeby na głodnego nie spal.

Pogoda sie trochę poprawila bo slonce wyszło wiec jak maluch wstanie to maszerujemy na spacer pewnie choć nie bardzo mi sie chce ciagle samej , zadko kiedy z kims;/ ale coz takie uroki mieszkania za granicą, malo znajomych w pobliżu 🙂. No i przede wszystkim wszyscy przeważnie w pracy, tylko ta znajoma dostępna bo tez z maluchem 🙂 więc to i tak duzo 😉

Dobrze ze M ma weekend wolny ! Oby tylko pogoda dopisała. ..
Ale do weekendu jeszcze się musimy pomeczyc 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cisza jak makiem zasial...kurcze u nas pogoda się zespuła 😞 burza juz jest,zaraz bedzie padać.
Majce się poprzestawiały godziny co do spania.Zazwyczaj o 6 lub o 5:30 sie budzi jak M idzie do pracy potem zasypia 8-9 i spi do 10-11,a pozniej jak jest bardzo zmeczona to juz 13 spi,ale przewaznie wytrzymuje do 15-16 mniej wiecej no i do wieczora wytrzymuje 🙂
Dzisiaj Maja zjadla caly obiadek + 160ml kaszki...poprostu żarłok 😁 😁 😁
Teraz się w końcu bawi w bujacZku a ja pije kawke M oczywiscie drzemka po pracy.
Buziaki i sto lat dla lasek:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się :-)

U nas wszystko ok tylko cały czas zabiegana. Ostatnio Ola jak nigdy polubiła mleko i wszystko oprócz mleczka jest ble... no ale to chyba przez tego ząbka może ją dziąsełka bolą i nie chce łyżeczki ruszać 🤨

A poza tym widzę ze coraz nas tu mniej 🤨 ale ja sama już ledwo mam czas tu zajrzeć a żeby coś napisać to już w ogóle nie mam kiedy a zanim się zbiorę to temat już nieaktualny 🙃 kiedy to było jak Ola spała mi na rękach i mogłam coś spokojnie napisać hehe 😁

Wszystkiego naj dla Ulci i Titi 😘 no i zdrówka dla chorych dzieciaczków 😘 😘

Karolka a jak tam z karmieniem? Może przez tą chorobę Ulka piersi nie chciała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 zabek zagoscil.. 🙂)
Probowalam malej kaszke na noc dac, ale olala 🙂)

Dzis bylam w przedszkolu na wystepsch z okazji Dnia Matki 🙂 Ale bylam dumna 🙂 Moje dziecko miala glwna role 🙂)

Madzia zalezy jakie ceny maja?? 🙂 bo mozna sie zalamac z tymi cenami, wle chyba za granice.. doloze 1000 i pogoda porzadna i jedzenia, alkoholu opor, a nie szczypanie sie z kasa..
MAdzia moja tez z babcia na rekach zasypia, bho inaczej nie chce za cholere spac!! Ale spi w dwie minuty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy bardzo ciociom za zyczenia i buziaki 😘 🙂

Kasia to raczej nie przez chorobe Ula nie chciala cyca, bo ta niechec objawila sie duzo wczesniej...pewnie przez wychodzace zęby, no ale od ponad tygodnia nie karmie jej juz piersia, w ogole nie mam juz pokarmu, to nie przystawiam 🙂 a no i dobrze, przynajmniej spokoj a i dobrze sobie radzimy bez cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A noo co raz mniej nas tu niestety ... 😞((

Bylismy jeszcze na spacerze przed kapiela o 17 na jakas godzinke , pozniej o dziwo zjadł kaszke ale bylo trochę zamieszania ...
spi juz pol h , a ja ogarnelam dom, teraz jem słonecznik luskany i pije sok pomidorowy 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Najlepszego dla Titi i Uli 😘

Ja jestem uzależniona od forum i staram się być na bieżąco ale mam tak, jak napisała Kasia - jak zabiorę się za pisanie to zanim skończę, temat nieaktualny 🙃
Jejku, chyba wszystkie dzieciaczki mają już ząbki 😮 U nas nawet nie widać, żeby w najbliższym czasie miało coś wyjść 🤔

Przyszły do nas zabawki, stolik edukacyjny na razie nie za bardzo zajmuje Majkę 🤔 Nie kupiłam z FP, ponieważ ten wydawał mi się ciekawszy:

http://allegro.pl/muzyczny-stoliczek-edukacyjny-stolik-smily-mowi-pl-i3248738530.html

Za to lalką jest zafascynowana 😁 Tarmosi ją we wszystkie strony 😁 Kupiłam taką zwykłą szmacianą:

http://allegro.pl/lalka-bobas-45cm-mowi-spiewa-interaktywna-pl-i3259410718.html

Jednak mimo wszystko Majkę najbardziej interesuje kominek z pozycji chodzika oraz wszelkie kontakty, kable i wspinaczka po meblach 🤢
No i ogon naszego yorka, który ostatnio nie za bardzo lubi Majkę i muszę uważać, żeby jej nie chapnął 😠
Śpi i je bardzo ładnie, w dzień nie można za nią nadążyć i ok. 19-20 padam razem z nią 😁
Moja mama rozpędziła się i kupiła Majce basen na ogród 😁 Na razie zrobiliśmy test w salonie 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p5200073.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2421/p5200073.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉
Pogoda do duszy...
Agn basen wypasiony ale z doświadczenia wiem że niskie a duże baseny są mało praktyczne 😉 wody w to trzeba wlać mnóstwo a dziecko ledwo pupkę zamoczy. Niby to bezpieczne, ale z drugiej strony ile taki maluszek posiedzi w basenie? A wodę trzeba wymieniać dość często.
Mój Starszy od chrzestnej dostał coś takiego: http://allegro.pl/basen-statek-piracki-lodz-pirata-bestway-i3246298120.html i choć wyglądało super to tak naprawdę użyliśmy 2-3 razy i kupiłam dużo mniejszy a wyższy basenik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Doti ja chciałam duży i niski, żeby Majka tylko pupę pomoczyła 😁
Jak będzie większa to jej się wymieni na inny 😁

My nie śpimy od 7 ale za to noc jak zwykle cała przespana, moje dziecko to nawet na smoka się nie budzi tylko jak go potrzebuje to sama sobie znajdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja co do spania sie nie wypowiadam, bo to nudny temat 😁 haha 🙂
Najwazniejsze, ze dziecko mam zdrowe ;D

Chyba sie zdecydowalismy jednak nad polskie morze, tylko szkoda ze muse teraz rezerwwac, bo nie wiem czy czasem nie wyjdzie cos w miedzyczasie z mieszkaniem, ale z drugiej strony wszystko uzalezniac od tego to zaraz nigdzie nie pojade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...