Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam 🙂

Dzięki Latka 😘
Mam nadzieję, że i Majce podpasuje. W tym, co teraz jeżdzi ryk jest jak tylko ją w nim zapnę 🤔 Z tym, ze teraz jeżdzi w moim aucie na przednim siedzeniu tyłem do kierunku jazdy a za moment będzie musiała się przenieść na tylne siedzenie. Ciekawe, jak to zniesie 🤔

Majka coś ostatnio w nocy mi szaleje, chodzę nieprzytomna 🤢 Akurat teraz zaczęła, jak do pracy zaraz będę szła.... A przez prawie rok dziecko spało wzorowo 😲

A tu Majka w rowerku od dziadków (to już prezent na roczek) 😉


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/rpzs.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/341/rpzs.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Mamusie 😉
Niedzielny spokój na forum.
U nas po staremu. Byliśmy w odwiedzinach u ciotki M.
Miałam dziś przeżycia w nocy bo serce mi stanęło prawie jak zobaczyłam teścia w drzwiach naszego pokoju.... Środek nocy, godzina 00:30, a on stoi... a do nas wchodzi się przez pokój Mateusza. Pierwsza myśl że coś się komuś stało, bo w innych przypadkach w nocy nikt do nas nie wchodzi. Pytam się co się stało, a on do mnie że nie wie którędy ma iść do pokoju 😮 Zgłupiałam. No ale pomyślałam że może zaspany wstał do ubikacji i nieprzytomny dojść do łóżka nie może. Wyprowadziłam go na korytarz a za pół godziny znów stał w naszych drzwiach. Zapaliłam światła i zaprowadziłam go do ich pokoju....
Rano babcia mówiła że był faktycznie w toalecie i nie wiedział którędy ma wyjść na schody. Podobno łaził między kuchnią i jej pokojem i nie wiedział gdzie skręcić na korytarz...
On się coraz więcej rzeczy zapomina, ale takie coś zdarzyło się pierwszy raz. Zmartwiłam się poważnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

nie pisałam od wczoraj bo MNIE w nocy tak wzięła choroba że to szok ! całą noc od godziny 22:00 do godziny 4:00 nie zmrużyłam oka ... Całą noc wymiotowałam do tego gorączka 38. i tak dziś też cały dzień leżałam jak kłoda M się opiekował Kubusiem teraz już lepiej dopiero przed chwilą zjadłam pierwszy posiłek i to kebaba ale pomogło i jest lepiej ..
Ale myślałam że wykituje .
Kubuś śpi od 19:30 🙂 i będzie do rana .. teraz budzi sie na mleko koło 23:00 zje potem śpi dalej do godziny 4:00 i śpi do 7:00 góra 8:00 to zawsze o wiele więcej 🙂 niż tak jak wcześniej o 6:00 czasem 5:00 .

Oby tylko Kubuś nie nie zaraził .. ale i tak jutro muszę iść z Nim do lekarza bo jakieś plamki mu powyskakiwały nie wiem czy to uczulenie czy co może być za cholerstwo .

teraz idę na film z M oglądnąć 🙂 pierwszy chyba od pół roku 🙂

Miłego wieczoru :* . i spokojnej Nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Nie mogę się dziś dobudzić. Mati nie chce współpracować z oddaniem moczu na badania. Lusia od wczoraj chodzi i ciągle am-am a jak daję jedzenie to odpycha...
Dostała wczoraj książeczkę i ogląda szukając kotka na obrazku, a jak znajdzie to go całuje 😁

Mixi buziaczki dla Wikusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
My dziś od 7 nie śpimy ,masakra nieprzyzwyczajona jestem do takiego wstawania rannego.
Wiki szaleje pogoda jako taka ,niby słońce świeci ,ale pewnie zimno jak wczoraj.
Posprawdzałam wczoraj torby z ciuchami za dużymi i muszę powiedzieć ,że się mile zaskoczyłam .
Mam jeden kombinezon zimowy i czapek mnóstwo jesiennych ,spodni ocieplanych więc jest ok.
Tylko kozaczki i może jeszcze jeden kombinezon bo ten co mam to jaśniutki róż to pewnie co wyjście to bym musiała prac. 😜
Niech ta pogoda się poprawia bo chce nad morze , na dniach może skoczymy na basen bo jak dostane okres to już nigdzie się nie ruszę. 🥴
Zastanawiam się czy nie jest coś nie tak z Wiki ,że ona nic nie gada nawet "mama" nie mówi 🤨
Tylko "tata" i po swojemu co nic nie rozumiemy. 🤔
Doti dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, a dlaczego bedzie musiala sie przeniesc? Przeciec moze maluch jezdzic przodem obok ciebie, jedynie trzeba wylaczyc poduszke powietrzna, po stronie malca.

Mi jakos nie chce sie pisac.
Mloda spi jak spala, nie slucha sie nas wcale.. broi za trzech 😉 Wszedzie wlezie, bo juz nawert wysokie lozko nie stapwo problemu

Nie ma nic nienormalnego w tym, ze dziecko 11 miesiecy nic nie mow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ha ha widzę ,że Titi to jak Wiki mała rozrabiara. 😁
Nasza też już włazi na łóżko ,nawet to wysokie sypialniane tylko schodzić nie umie. 😲
Wiki ma manie kapciową ,moje japonki są już poobgryzane ze wszystkich stron 🥴
Wszystko co paskudne musi być jej 😁 😁
Mi u małej właśnie jeszcze brakuje tej komunikacji ,często się denerwuje ,że ja nie wiem o co jej chodzi i jest płacz 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Titka tez raczej malo mowi,Nadia zdecydowanie wiecej nadawala 🙂
Kazdy malucjh sie rozwija indywidualnie.
Zobaczcie Tatianke w rozwoju motorycznym byla o 3 miesiace dalej od Nadii w jej wieku, Szybciej siedziaa, raczkowala,wstawala.. a toNadia szybciej chodzic zaczela, choc Titce zostalo chyba 10 dni 🙂)

Nie wiem,bo Karolka sie nie odzywa,a ja korzystam z jej suwaczka 🙂 a nie wiem ile dokladnie ma Titulec.Nadia zaczela chodzic majac 10 mieszkow i 22 dni ;D

Mi sie udalo mloda nauczyc schodzenia, ale co z tego?? jak sie czasem zapomina i wbija glowe w podloge ;//

Ogolnie wedlug prawa dokadnie za 18 dni powinnismy miec klucze 😮 🥴 Ciekawe.. juz sie nie nastawiam szczegolnie, bo i po co??
Tylko nie chcialabym juz zimyu tu spedzac, bo tu tak meeeega zimno ;//
Ehh.. boje, sie jaki syf ten czlowiek po zlosci zostawi 😞
Nie dosc, ze dlug splaciny to pewnie kupa kasy w remont pojdzie ;// Tylko ze tej kasy brak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

Ulka tez sie baardzo aktywna zrobila... wczoraj wchodze do sypialni, gdzie mala zawsze na naszym lozku sobie drzemki urzadza, a ta siedzi na krawedzi lozka i zaciesza 😲 az mi sie slabo zrobilo, M mial w tamtym tyg taki widok...zasuwa równo, a nadaje jak najeta...wczoraj zasnela dopiero kolo 21.30, bo co ja kladlam to ta wstawala i trajkotala, ale to z takim przejeciem i intonacja, jakby rzeczywiscie jakies tresci przekazywala, do tego reką gestykulowala 😁 no ja bylam zwyta normalnie 🙂 az w koncu pokazala palcem na drzwi i musialysmy isc do drugiego pokoju, gdzie sie jeszcze troche pobawila....w ogole jest bardzo kontaktowa dziewczyna, az chcesie z nia czas spedzac 😉 a tanczy przy kazdej okazji 😁
Dzis poszla do zlobka po 2 tyg przerwy, az jestem ciekawa jak jej tam ...

aa no i buziaki dla Wiki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
U nas na razie wszystko w porządku.
W czwartek byliśmy u pediatry. Nata waży 9300 g, a wzrostu ma 75 cm 🙂 Tak więc wszystko w normie 🙂

Nie za bardzo się udzielam teraz na forum, bo przed tym wyjazdem do Zakopca próbuję ogarnąć i dom i w pracy pilne sprawy. Nie mam więc na nic czasu.

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze 🙂

Mixi, buziaczki dla Wiki 😘 😘 😘

Ten czas leci... 😲 Pamiętam, że rok temu już wszystkie jak na szpilkach żeśmy czekały na pierwsze rozwiązania 😁 Trochę tęsknię za brzuszkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, hehe, nie dziwię się, że nie tęsknisz 😉

A tak apropos mówienia u maluszków, to moja też ma dość ograniczone słownictwo na razie - papa, mama, baba 🙂 Nie jest raczej gadułą 🙂

A tu stateczne podrygi mojej frygi (dopiero w ostatnich sekundach filmiku trochę się rozkręciła 😉 ) A to memłanie buzią na początku, to nie próba śpiewu, ale kawałek chusteczki higienicznej w buzi, jak się okazało 😁 :
http://youtu.be/GdCJZkU8u7g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Kubuś własnie drzemie już 2 raz 🙂 :P . Tak w ogóle tak piszecie o brzuszkach 🙂 no mi też go brakuje :P . Czasem tak fajnie mi z Nim było 😁

A co słownictwa Kubusia to oj sporo teo ale najwięcej mówi po Swojemu czasem krzyczy 🙂
Mówi "Mama , Tata , Am na pierwszym miejscu 😁 , Ja , Baba , Dziadzia , Ał . Wczoraj pierwszy raz powiedział "DZIADZIA" 😁
tak niewyraźnie ale powiedział było słychać 🙂 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia 🙂
pierwsze jak Kubuś zabrał Tacie placka z płatków owsianych i jaj 😁 .




Drugie jak przed chwilą wcinał parówkę nie wytrzymał presji i wziął do rączki i Sam sobie jadł 😁 he 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...