Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hahaha chyba się dziewczynkom nie spodobało razem 😉

U mnie Lusia poszła spać, Starszy pojechał z M zobaczyć jak się zboże na polach miewa bo pewnie zaraz trzeba będzie dzwonić po kombajn... Jejku byle do niedzieli i M zaczyna 2 tygodnie ojcowskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pauleczka :* dla Milenki 🙂

Jeeeej pojechaliśmy z tatusiem po wodę wozem i się zmęczyłam trochę. Nabierałam wody do wiaderek trzymajac jedną ręką Lusię na biodrze a drugą nabierałam i podawałam M na mostek... Wszystkie mięśnie mi drżą. A potem jeszcze spacer pod górę do domu żeby klaczy było lżej...
Teraz dzieci już wymyte idą do spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka ciekawa jestem kiedy się wyjaśni sprawa dofinansowania żłobka. byle nie za późno!

Krzyś już śpi. oczywiście dziś bez cyca się nie dało zasnąć... muszę jeszcze pranie rozwiesić, poprasować stare, zrobić obiad na jutro... a tak mi się nie chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko na chwilkę.
Zaczęłam pisać przed północą a skończę po 😁

Mixi, Karolka ale miałyście sceny haha 🤪

Pauleczka, Latka wysłałam priv 😉

U nas cd ząbkowania 🙃 Wychodzi druga dolna dwójka i już stuka pod łyżeczką 🤪 Ale co nam Majka w nocy obwieszczała wyjście zęba, do tej pory nie wiem, jaki dzień tygodnia mamy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉
U nas wieczór, nocka i poranek póki co świetnie. Mała zasnęła 5 dzień z rzędu sama, obudziła się dopiero przed 5 na mleczko i pospała jeszcze do 7. Mati też całą noc przespał u siebie. Teraz bawią się grzecznie i tylko czekam aż coś zbroja...
Przepraszam że nie odnoszę się do Waszych postów. Czytam i pustkę mam w głowie.
Gratulujemy wszystkich nowych ząbków i składamy najlepsze życzenia solenizantom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
dziewczyny trzmajcie kciuki za ten nasz zlobek, zeby go w pore dofinansowali 😉byłby jeden stres mniej, bo tak, to bede musiala brac tydzien urlopu i przyzwyczajac małą stopniowo do panstwowego...
U nas noc dziwna - mała pieknie zasnela, a po 24 nagle zaczela jeczec, to ja wzielam do nas, pobawila sie troche i zasnela...pokopala mnie, poobijala, nie moglam zasnac, bo ciagle tymi girkami wymachiwala, no wiec w koncu wzielam ja i odlozylam do lozeczka, oczywiscie M nawet nie zareagowal, ze jestem cala zmasakrowana 😠 a dzis wrocilam do pracy, a M pelni sluzbe nad małą do konca tygodnia 🙂 jego pierwsze takie dni sam na sam z Ulą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Nie odzywam się, bo mam urwanie głowy. Nie wiem, w co ręce włożyć. Mała szaleje, łazi wszędzie, wzdłuż mebli porusza się z prędkością błyskawicy, a raczkując jeszcze szybciej. Drze się, jak jej nie pozwalam wejść, tam gdzie ona chce 😉 Serwetki i inne bibeloty ze stołów już poznikały, bo kilka razy by sobie coś na baniaka zrzuciła stojąc przy stole 🙃
I w końcu śpi już sama, we własnym pokoiku. Bezboleśnie przeszła tę przeprowadzkę, bo mam wrażenie, że śpi lepiej niż gdy spała z nami w sypialni 🙂

A w pracy też kolorowy zawrót głowy 😮 Nie mam kiedy usiąść do kompa, żeby czytać posty na bieżąco, a co dopiero nadrobić zaległości...
I jeszcze ta pogoda...
U nas dziś w cieniu 30 stopni zapowiadają... Masakra... 🤢

Karolka, trzymam kciuki za żłobek 🙂 Ulcia w avatarku cudna 😁 Jak się pięknie plażuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh dziewczyny wspominalam Wam kiedys, ze bylam na rozmowie w sprawie pracy w fajnej firmie...no wiec zadzwonili do mnie z propozycja innego stanowiska od reki...wszystko byloby super, gdyby nie to, ze zamiast bieglego niemieckiego wymagany jest biegly angielski, a ja go nie uzywalam od 10 lat 😮 natomiast od czasu do czasu dostawalabym jakies drobne tlumaczenia na niemiecki...oczywiscie podziekowalam im 🤨
Z rozmowy wywnioskowalam, ze tamto stanowisko, na ktore rekrutowalam, wymaga pelnego poswiecenia i pracy po godzinach, a ja, jako, ze mam male dziecko, na pewno nie bede spelniala tych wymogów... no nic, szukam dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
U nas noc koszmarna, mały jęczał, przewalał się, płakał. Brzuszek go bolał ale jak ja mogę mu pomóc?
karolka fajne wyzwanie dla Twojego M 😉 mój jak zostaje z małym to radzi sobie chyba nawet lepiej odemnie! wszystko w domu ogarnięte, obiad gotowy. Ale ostatnio odkryłam, że on ma czas na robienie wszystkiego bo pozwala małemu siedzieć w jedynym miejscu w którym potrafi się sobą zająć. Mianowicie przy szafce z butami, gdzie mały wcina podeszwy.... a ja tego nienawidzę i nawet kosztem 5min "wolnego" nie pozwalam mu tam siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahaha Marylu zawsze to jakis sposob na małego 😉 M przed chwilą dzwonił i sa teraz na spacerze 🙂 drugie sniadanko zjedzone, 1,5 godzinna drzemka zaliczona 🙂 niestety na obiad dla mnie nie mam co liczyc, bo M nie potrafi robic kilku rzeczy na raz...gospodyni domowa byłaby z niego marna 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
hahaha Marylu zawsze to jakis sposob na małego 😉 M przed chwilą dzwonił i sa teraz na spacerze 🙂 drugie sniadanko zjedzone, 1,5 godzinna drzemka zaliczona 🙂 niestety na obiad dla mnie nie mam co liczyc, bo M nie potrafi robic kilku rzeczy na raz...gospodyni domowa byłaby z niego marna 😁 😜

ale to i tak super sobie radzi ! 😉 drzemka spacer jedzonko 😉 jeszcze się zdziwisz jak się wprawi i jeszcze obiadki będzie robił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu az takie cuda sie nie zdarzają! 😁 😜

ale jaja...poszlam do wc, przekrecilam zamkniecie i sie zacięlam 😁 😁 upocilam sie kombinujac przy zamku, ale nic z tego nie wyniklo, no wiec zaczelam walic w drzwi az na ratunek ruszyla mi kolezanka z nozem 😁 😁 po 10 minutach mnie wyciagnęli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuśki

na początek za pamięci wstawiam Tymosława 😉 foto jakoś sprzed miesiąca... "bez kija nie podchodź!!" 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/0dxm.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3896/0dxm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


potem was ponadrabiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Karolka 🙂
Hmm, szkoda ze nie ten etat co chcialas ;/

y caly dzien na dworze na dzialeczce , skwar nieziemski 🙂 Ale to jest moja pogoda 🙂))
Piwko podpite, a dzis czeka nas noc na podlodze,bo kolega ma pryzjechac z karcherem wyprac mi kanape , bo az wstyd 😉 Taka smierdzaca 😉

Moje temperatury nastaly, Titi spi chwilowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...