Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No proszę, jaki świat mały 😉 Sandra, a jak w ogóle podoba Ci się ta praca?lepiej niż w zlobie? 🙂

Pati, świetna Gabi!! Gratulujemy nowych umiejętności 🙂

Tymol też już coraz odważniej do przodu, dziś przeszedł około metra,ale bardzo asekuracyjnie 🙂 cieszę się,że próbuje 🙂 oby się nie wystraszył, to jeszcze trochę i może zacznie ganiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jesteśmy w domu, Lusia zamiast spać tarza się po łóżku.
M zrezygnował z wizyty na SORze bo jutro wstaje rano do pracy i nie chce mu się siedzieć do późna w szpitalu... A ja już mam czarne wizje o uszkodzeniu żyły, o zakrzepach itd... gorzej bo to stało się kilka dni temu a M oczywiście stwierdził że opuchlizna zejdzie i będzie ok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Po dwóch dniach ale tyle się działo że nie było czasu tylko czytałam ale nie miałam sił na odpisanie 🙂
Wczoraj byliśmy nad wodą ale tylko ze 2 h bo chłodno sie zrobiło ale Kubuś oczywiście zdążył sie wykąpać 🙂 .
Dziś u Moich rodziców cały dzień bo Ciocia z Wujkiem przyjechali :P a jeszcze Kubusia nie widzieli 😁 byli w szoku ha pierwszy tekst cały TATA .. a potem że w ogóle się nie boi :P . Od razu podszedł do Cioci na czworakach :P Potem cały czas tylko AM i AM 😁 dziś zjadł rosołek z kawałkami kurczaczka którego mu podziabałam zjadł i po chwili znów AM ha Ciocia była w szoku że On tyle je i że cały czas głodny ha :P .
Jutro nad wodę jak będzie pogoda trzeba korzystać póki jest 🙂
Mój M od poniedziałku ma urlop oby sie pogoda udała to może wyskoczymy gdzieś na weekend w góry 🙂 .

pati1984 Wiem .. coś o tym bo nie jedna koleżanka mi się tak chwaliła a Moje dziecko tyle je to robi to i tamto ...
A co do okresu Ja tez nie dostałam a nie karmie około półtora miesiąca ale jakoś nie tęskno mi za tym . :P
Szkoda ze nie widze zdjęcia Twojej Dzidzi 😞:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U mnie coś niesamowitego - Lusia obudziła się o 6 rano na mleczko dopiero, wypiła, poprzytulała się i poszła spać dalej i śpi do teraz... 🤪
Ja i Mati już po śniadanku, pora wyskoczyć z piżamek....

Zdaje się że producenci obiadków dla dzieci coraz mniej przejmują się jakością....

Buziaczki dla Majci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

my już po śniadanku, dziś jadłyśmy owsiankę z mango, ale smakowało Gabrysi!
a ona raczej z tych niejadków jest, a tu aż się cała trzęsła 😁

Patinka, wysłałam Tobie zaproszenie do znajomych, jak zaakceptujesz to będziesz widzieć moje fotki

latka
, a u ciebie to nie wiem co jest, że tylko rączkę widzisz... coś jakby nie tak z rozdzielczością było

dziś przed południem wybywamy na kawkę z koleżanką i jej córą, starszą od Gabi 3 m-ce, chyba przejdziemy się na rynek ... jak za dawnych lat 😁 🙃
ostatnio to chyba rok temu tak sobie poszłyśmy na jakieś lody, to jeszcze obie z brzucholami, a teraz już mamy towarzystwo naszych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ; 😉


No i u Nas znów zaczęły sie upały ;/ .. MY już po zakupach w realu z Kubą ha to były jazdy 😁 na cały sklep Am i Am :d to wzięłam bułkę i mu dawałam zjadł prawie całą 😁 hehe . :p
Teraz ma pierwszą drzemkę 🙂


natalia23ona Buziaczki Dla Dzidzi :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉
STO LAT DLA MAJECZKI
Krzyś ma drzemkę ale pewnie szybko się obudzi bo akurat trawę na zewnątrz ścinają...
Masakra z tymi słoiczkami, ja nie ufałabym żadnej firmie 🤨
Sama skońćzyłam z gotowaniem dla małego bo dostawałam deprechy od wyrzucania wszystkiego co dla niego zrobiłam. Więc kupuje teraz gotowe ale zawsze sprawdzam pierwsza smak. Jakby nie było mały znów słabo je albo raczej nie je 🤢 obiadku w ogóle nie je od kilku dni, a deserku po 3-4 łyżeczki. Ale to i tak lepiej niż było 😉
Pati Gratki dla Gabrysi, zanim się obejrzysz będzie biegać 😉 zdjęcie jest za duże i też go nie widzę. Może wgraj jakieś inne z inną rozdzielczością?
Initram ooo i Tymek zaczyna sobie dreptać 😉 i o zdjecia Tymka też poproszę bo dawno nie było 😉

W ogóle Krzyś wstał o 2 w nocy i do 3:30 bawił się na łóżku. 🙃Co ja z nim mam 😉
Cieszę się bo udało mi się znaleźć akcesoria potrzebne na urodzinki na ebayu i zdążą przyjść na czas 😉 wprawdzie jakość i wygląd nie ten sam, ale przynajmniej będą 😉 a na polskiej pakamerze zamówiłam pinate 😁 mam nadzieje że będzie fajna zabawa z rozbijaniem jej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Ale mam dziś zly humor- "lekkie" komplikacje w Polsce mamy z załatwieniami-nie rozpisuje sie bo zejdzie do jutra-w każdym bądź razie zawsze pod gorke ;/.
Okresu dalej nie mam i moze to sie kumuluje tez wszystko.

Marylu super ze udalo Ci sie znaleźć co potrzebujesz i humor trochę lepszy. 🙂
A co to ra pakamera i to coś 😁? Heh
Ja to ostatnio mam szczęście do przesylek i kurierów. Nie wiem co jest grane, ale czekaliśmy na przesyłkę, niby byli i zostawili kartke a nas nie bylo a czekalam caly czas w domu.. Ok czekam na następny dzień, znow to samo informacja ze byli a nas nie było 🤢 na maila. A mozna powiedzieć ze pod drzwiami ciagle byliśmy hehe bo w kuchni wejście. W końcu po wielkich trudach dodzwonilimsy sie tam, po dwoch dniach mial przyjechac i zadzownic juzprzed przyjsciem i co nagle trafil i nie dzownil, nawet mocno sie nie musil ddobijac;/ wiec o co chodzi, jakby wogole nie przyjezdzal. ???
Dodatkowo inny kurier również byl i jakos slyszalam itd , co za ludzie;/

A wogole to dawno niektórych dzieciaczkow nie widzieliśmy. Niech kazda wrzuci najświeższe zdj malucha 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ładnie i pięknie, jak na dłoni 😉

Marylu, to widzę, że u nas noc podobna... Mój między 2 a 3 brykal po łóżku, a ciemno jak nie wiem, bo roleta opuszczona, o tego jeszcze gadał jak najety 😉 a poprzedniej nocy o tej porze ryczal przez godzinę... Jak w ogóle u Krzysia z nocami? Bo u nas jak się budził, tak su budzi, ok. 3-5 razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś tu cisza że szok :P

Zaraz Szwagierka wpada na piwko 😁 Kubuś śpi M idzie do Pracy a My Sobie Popiwkujemy 🙂 z 2 piwka i spać bo jutro ze samego rana nad wodę jedziemy :P .
Z Moimi Rodzicami Kubusiem Ciocią Wujkiem Siostrą jej Synkiem 😁 trochę Nas się nazbierało 🙂 . Ale bez M bo do pracy idzie na południe więc kapa ;/ .. no ale idę może w końcu sie opale 😜

Miłego Wieczoru :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O tak prosimy o zdjęcia wszystkich maluszków. W końcu wszystkie lubimy oglądać! 😉
Latka Tymcia też pokaż:*
Pakamera to taka polska strona z produktami handmade polskich artystów. Tam jest dosłownie wszystko i na dodatek mogą stworzyć coś na Twoje zamówienie. Ja zamówiłam pinate w kształcie cyfry 1. Do pinaty wkładamy słodycze a następnie wszyscy próbują ją rozwalić aż słodycze wypadną 🙂
Latka jeśli chodzi o kurierów to w anglii są okropni! nigdy nie dzwonią na komórkę, nie wiadomo kiedy będą, i czasem w ogóle nie przychodzą a w necie jest zaznaczone że byli! masakra z nimi też co rusz mam problem...
Pati widać! śliczna dziewczynka i jakie ma oczka piękne:*
Initram u nas to samo, już byłam u niego dwa razy;-( mam dość. chce go zacząć odstawiać od cyca ale jak skoro on tak zasypia?! nie mam mocy 😞
Patinka oo jakiego masz przystojniaka! i jak ładnie stoi!

Jutro z rana lece na wolontariat 😉 jakoś się cieszę z tego, że znów zostawie chłopców samych 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
Marylu, ja mojemu właśnie całkowicie odebrałam mleczko w dzień, teraz zostało wieczorne i nocne, ale z tym to czekam na powrót m i wtedy niestety drastycznie wybywam z domu na 3 noce...mam nadzieję, że. na dłużej nie będzie potrzeby 😉


to musi być faktycznie ciężko, skoro tak konkretne ruchy podejmujesz 😉
no ale czasami tak trzeba
ja podobnie, tyle, że najpierw odstawiłam ją za dnia na 8 godzin jak wróciłam do pracy, a po pracy i wieczorem karmiłam, no i przez te "aż" 3 dni, które byłam w pracy to młoda po pierwsze nauczyła się pić z butelki, a po drugie bez problemu zaakceptowała MM
a potem stwierdziłam, że skoro pije bez problemu MM to koniec już tego dobrego i teraz jest najlepszy moment żeby ją odstawić, więc na wieczór zamiast cycka dostawała butlę, cycka tylko trochę dałam jej possać jak mi już moje piersi rozsadzało, ale to tylko troszkę i tak może dobre 2 tygodnie to trwało zanim mi ustała laktacja i przestały piersi boleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

wszystkiego najlepszego dla byłych solenizantów! 🙂

u nas ok.
jeśli chodzi o noce to wstaje do małego średnio 4-5 razy i tak co noc 😉 czasami mam niezłą narwę bo rano wstaję mega zmęczona, no ale co zrobię?! czekam cierpliwie na tą noc kiedy pozwoli nam spać bez pobudek.
mężul ma operację 9.08 łączenia kości w tym nieszczęsnym palcu. jak dojdzie do siebie to wyjeżdżamy, więc jeszcze troszkę posiedzimy w PL (niestety ja już powiedziałam dyrektorowi że odchodzę bo nie wiedziałam że jednak to operacja się odbędzie i nie wiem czy czasami nie są to ostatnie moje dni pracy... eh)

w dodatku dostałam dzisiaj okres i czuje się fatalnie... jadę na ketonalu bo chyba bym wykitowała z bólu... przed ciążą miałam okres że nawet go nie odczuwałam a teraz leje się ze mnie jak z kranu i w dodatku mega boli ;/ jestem umówiona do gina na przyszły tydzień. (już 3 miesiące nie byłam na kontroli, ciekawe co powie) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
My już w domku wymęczeni i zjarani od słońca 😉
Wiki na szczęście smarowana kremem to jej nic nie jest.
Dzisiejszy dzień spędziłyśmy na plaży z Karolką jej mężem i Ulcią ,było super.
Co prawda Wiki i Ulcia jakoś sobie nie pod pasowały jak je wsadziłyśmy do jednego baseniku to chwile cisza ,a potem jeden wielki ryk 😁 😁 😁
Zdjęcia jutro wstawię bo dziś już padnięta jestem.
Mam nadzieje ,że u Was wszystko ok bo nie mam siły czytać.
Buziaki dla solenizantów . 😘 😘
Ale zaszalałam z jedzeniem gofry z bitą , kebab,lody,pizza - masakra zobaczymy za parę dni na wadze 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...