Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam się 🙂
Dzisiaj chodzę do tyłu 😞 W nocy od 3 nad ranem takie burze, że nie dało się spać. Ale co najśmieszniejsze Nata spała jak zabita... 😮 Temperatura w nocy na zewnątrz 20 stopni 😮 Jakaś masakra 🤢 Mimo, że popadało to jest tak parno i wilgotno, że mam wrażenie, że wodę wciągam nosem... 🤪 😁

Ja też się cieszę, że do pracy wróciłam. Czasem jest ciężko wszystko ze sobą pogodzić, ale jednak przed ciążą byłam bardzo aktywna zawodowo, więc powrót do roboty pozwala mi utrzymać równowagę psychiczną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
haha no tany tany tez u nas non stop odchodzą 🙂 ledwo mala uslyszy jakas muzyke i juz wariuje, ostatnio w samochodzie to tak tyniala ze az caly fotelik chodzil 🙂 dzis probowalam to magrac, ale niestety jak tylko zobaczyla aparat to zaczela pozowac do zdjecia 😁 😜
Ja na mojego M tez nie narzekam jesli chodzi o opieke nad małą...super sobie radzi, chetnie sie nia zajmuje, a mala jak go widzi po calodniowej nieobecnosci to piszczy ze szczecia i klaszcze 🙂 no fakt, ze ja przewija tylko w ostatecznosci, ale to sie musi zmienic, bo w nastepny wt ja wracam do pracy a on siedzi z malą cale dnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😉
U nas znów deszczowo.
Ja tam na mojego M też nie narzekam. Został w tą sobote sam z małym to i dzieckiem się zajął, posprzątał i zdążył po mnie wyjść do miasta. Ale w nocy to on nawet małego nie słyszy... nic! mały może się na niego wdrapać a on nie czuje 😮 no i może przeszkadzają mi jego długie godziny w pracy ale wiadomo, że to nie jego wina.
doti Ty to już w ogóle masz urwanie głowy z dwójką! mimo iż super się czuję jako Mama to czasem wariuje w domu i chciałabym żeby czasem ktoś zamiast mnie wstał do małego:/

Krzysia muszę pochwalić bo wreszcie nauczył się poprawnie schodzić z łóżka/kanapy. Tyle razy go uczyłam i wreszcie załapał, że tyłem trzeba schodzić 😉 na łóżku jak się przymierza do zejścia to już od połowy łóżka tyłem raczkuje 😉 a wdrapywać się już dawno umiał niestety zejście wykonywał "na główkę" 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😉

Dziewczyny Wy będziecie więcej widziały . Mam taką nadzieje . Napiszcie mi jak Wasze maluchy zaczęły uczyć się chodzić to czy jak chodziły za jedną rączką to idą bokiem ? Bo Kubuś tak właśnie chodzi jak idzie przodem i za dwie raczki to idzie ładnie ale jak chwycę go za jedną to zaraz nóżki daje na bok i tak idzie nie wiem czy mam iść z tym do pediatry i jej to pokazać czy też to normalne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patinka, wydaje mi sie ze Kubus po prosty nie ma jeszcze tak dobrej równowagi do chodzenia za jedną rączkę. Z czasem będzie co raz lepiej mu szło. No i tez musi nabrać pewności na jedną rączkę, po prostu sie boi odważnie iść. Nauczy się 🙂. Tak mi sie to widzi 🙂. Tymek az wyginaa sie do przodu i juz isc nie umie tylko biegnie za dwie rączki. A za jedną na początku tez raz ze sie bal a dwa ze nie bylo mu za dobrze, ale z dnia na dzień jest juz co raz lepiej. Dzis w parku juz sobie ładnie spacerowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny my caly czas na wyjazdach...bylismy u ciotek M od niedzieli do wczoraj..na szczescie 😠 bo cały czas Maje nosily wczoraj juz nie wytrzymalam i powiedzialam dosc koniec noszenia no i dzisiaj mamy problem bo przewaznie na rekach chce byc,wiec tu moja zlosc. kurcze,albo dzieciak sie bawi a one zaraz do niej cos mowia albo biora nna rece no kurna jasna!!!!!! u nas w domu tego nie ma tak samo u mojej mamy,co za babska!!!! A M niestety nie zroci uwagi i potem byl zly na mnie ze ja cos powiedzialam...ja pitole,w koncu to Nasze dziecko,sorry!!!!
Dzisiaj jedziemy do kuzynki mojej na urodziny,wczoraj bylam w Poznaniu az 8 godzin SAMAAAA 🙂 troche wypoczelam ale i tak tesknota jest za małą 🙂
No wiec od wrzesnia spowrotem wracam do szkoly 🙂
W piateek nad morze jedziemy hurraaa...teraz u nas pogoda sie pogorszyla:-/
Pisze szybko bo ide jesc a M i Majunia śpią 🙂
Tu przynajmniej moge sie wygadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
tak, to jest z tymi ciotkami ;//
I z dziadkami :/

Wogóle to witam się 🙂
U nas nic ciekawego się nie dzieje, więc nie mam o czym pisać 🙂 Mała przechodzi apogeum lęku separacyjnego i drze się jak mnie nie widzi 🤢 Poza tym wszystko w normie 😉

Doti, ucałuj od zapominalskiej ciotki Lusię 😘 Zupełnie mi umknęło, że nasza najstarsza na forum wrześniowym księżniczka skończyła 11 miesięcy 🙂 Buziaczki 😘

Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 😉
U nas za to kryzys ząbkowy. Spuchnięte ma nawet trójki i czwórki?! pewnie będzie się z nimi męczył pare miesięcy 😞
Dziś dotarł do nas nowy jeździk Krzysia, zamówiliśmy byczka. Bardzo mi się podoba ta zabawka, a i KRzyś jest nim zainteresowany 😉 JEszcze na nim nie jeździł- poczekamy z tym aż tata wróci z pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...