Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂 a ja probuje ogarnac nas na jutrzejszy wyjazd...ufff cos strasznego 😮

Bylismy dzis z mała na zebraniu w nowym zlobku 🙂 wrazenia pozytywne 🙂 Ulcia bedzie w grupie "tuptusiów", 18 dzieci w grupie, wiec nie jest zle 🙂 oddzial maluchow jest nowo wyremontowany, "ciocie" sympatyczne...Ula juz sie do pani jednej tulila, kazdy w szoku, ze ona taka kontaktowa 😁 a ona przeciez juz przyzwyczajona do zlobkowych klimatow 😉 wojowala na srodku sali z innymi dziecmi i ciagle gadala, byl z niej niezly ubaw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
My dziś po fajnym przedpołudniu. Spacerowaliśmy po Krakowie z dziećmi. Teraz Lusia śpi, Mati coś kombinuje z tatusiem a ja odpoczywam 😉
Od kilku dni tak mi bulgota w brzuchu że przypominają mi się ruchy Lulki...
Eh ledwo wyleczyliśmy stan zapalny u Mateusza i już znów boli. Miałam w pon zanieść mocz do badania to ciągle nie udaje nam się złapać, bo on się budzi wcześniej ode mnie i sika do pampersa. Przecież nie ma sensu łapać moczu o 5 rano bo zanim dotrę do ośrodka to trochę minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bleh jaki straszny dzień. Mały męczy się z ząbkami i na dodatek nie zrobił kupki cały dzień. Więc noc nie zapowiada się dobrze 😞
Próbuje ogarnąć wszystko co jest mi potrzebne na urodzinki małego i już wiem, że za późno się za to zabrałam 🤢 wymyśliłam sobie produkty które nie są dostępne od ręki więc nie ma możliwości na wykonanie i dostarczenie do początku września 😞 i to mi już zupełnie zepsuło humor 🤔

Doti a jak długo Mati brał furaginę ostatnio?
karolkasuper sesja 😉 piękna rodzinka! Ulcia widać że sobie świetnie radzi poza domem. Mój mały to chyba by zginął jakbym mu z oczu zniknęła. Sama myślę o zapisaniu go do żłobka ale wciąż mam obawy jakby to było i jak będą go tam traktować 🤢 Mojej siostry synek Franuś 3l. wrócił z przedszkola i powiedział, że Pani go uderzyła (myślę że może go klepnęła w rączki) i od tego czasu codziennie jest ryk jak ma wyjść z domu 🤨 a dziś jak go siostra odbierała to słyszała jak przedszkolanki mówią do płaczącego dziecka: "no i czego ryczysz?" takim groźnym głosem. Może nie brzmi to źle ale dla mnie takie coś nie powinno mieć miejsca. Czy nie ławiej z uczuciem i sympatią potraktować dziecko? 🤢 🤢 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co wiem o furaginie to za krótko mu kazali ją brać. Najlepiej z 8 dni. Z furaginą to jest tak że szybko pomaga ale trzeba brać właśnie te 7-8 dni. A jeśli bierze się krócej i wróci zapalenie to niestety zazwyczaj furagina już nie pomaga...
Mam nadzieje że Matiemu szybko to minie i, że jednak te tabletki mu pomogą! zapalenie pęcherza to takie straszne uczucie 🤢

Mój KRzyś od położenia się spać miał już 4 pobudki. I lunatykowanie w między czasie... hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
My już spakowani i o 10 wyjazd.
Latka -koło kupiłam w kauflandzie i jest super Wiki je lubi 😉 Pływa w nim w jeziorze i na basenie.
Myślimy ,że jak wrócimy z morza to do karpacza pojedziemy bo tam pewnie mniej ludzi i jakieś miejsce znajdziemy ,a na deser do Poznania. 😉 😜
Uciekam ,nie bede miała dostepu do neta wiec za duzo nie skrobcie .
😘 😘pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello,

Witam wszystkie mamusie, po dość długiej przerwie, normalnie doby mi brakuje teraz na wszystko i nie miałam ani chwili ani sił żeby do Was zajrzeć
Od 2 dni próbuję nadrobić wpisy, jeszcze zostało mi kilkanaście stron..

U nas wszystko w porządku, od poniedziałku mam teraz urlop do jutra, bo moi rodzice wyjechali na 2 tygodnie na wakacje i nie mam opieki do Gabrysi, następny tydzień z Gabi zostaje tata – ciekawe jak sobie poradzi.. heheh
Nigdzie nie pojechałam bo mój M teraz nie mógł dostać wolnego a ja też dopiero zaczęłam niedawno pracę to 2 tyg bym nie dostała, więc we dwie byczymy się teraz w domku
A jak dobrze wszystko pójdzie to może we wrześniu pojedziemy na wakacje!! Do Chorwacji na 2 tygodnie – takie plany mamy, mam nadzieję, że się nam uda je zrealizować

Karolka, to Ty chcesz zmienić prace?? Właśnie teraz przeczytałam wpis, że byłaś na rozmowie; a co to się stało z Twoją pracą?? Nie dali podwyżki o która wnioskowałaś czy coś innego??

Mixi, jak przeczytałam tą wagę jaką najpierw pisałaś to mało zębów z podłogi nie zbierałam… tak mi szczena opadłą ale zaraz potem zanim doczytałam Twoje sprostowanie to przyszło mi na myśl, że musiałaś się pomylić albo masz walnięta wagę 😉

Kasia, a co to się Oli stało w dupkę? Skąd ten grzyb niby?

Sandra, ja byłam dziś właśnie kontrolnie zważyć i zmierzyć Gabi bo ostatnio była prawie 4 m-ce temu, wtedy ważyła 7300, teraz 8800, czyli równo 1,5 kg przybrała, a mierzy 77 cm, więc jest długa bardzo, cały czas ma 97 centyl, a co do wagi to na jej wzrost powinna niby więcej mieć, no ale cóż taka jej uroda, że jest drobniutka i wałeczków nie ma…

Inirtam, ,dobrze że Wam się nic nie stało! Ale ja też bym zasnąć już nie mogła po czymś takim, bałabym się strasznie o małą czy nie ma wstrząsu czy coś… masakra

Patinka,
jestem w szoku co do tej Twojej kumpeli i jej sposobu żywienia dziecka, a najgorsze co zauważyłam, że sporo osób uważa to za powód do dumy, że jego dziecko je wszystko, jak to słyszę to śmiać mi się chce, bo nie wiem czy jest się czym chwalić, że dziecko karmi takimi pierdołami i jest grube

A zębów mamy na razie 7 😎
No i prawie już chodzi - za palec to normalnie biega, a sama to na razie 1 kroczek robi i upada - jeszcze odrobinę nad równowagą musi popracować, ale grunt że się nie boi i cały czas próbuje coś zdziałać 🙂


ps. wiecie, że ja nadal nie dostałam okresu?? a karmienie zakończyłam 2 m-ce temu na dobre....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati fajnie że zajrzałaś do nas 😉 jak w nowej pracy? jesteś zadowolona? A Gabi jaka duża już! śliczna dziewczynka 🙂 pokaż więcej zdjęć!

U nas dziś znów skwar i bezchmurne niebo. Planuje wyjść z małym na basen ale trochę boję się sama... najgorsze, że nie mam porządnego stroju tylko taki co łatwo może coś odsłonić, a z małym wiadomo- to możliwe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Mixi,no to mam nadzieje do zobaczenia w Poznaniu 😁
A do mniejszej ilosci udu w Karpaczu,to chyba nie ma co liczyc 😜

Nataa, bylas w Poznaniu i nawet nie zajrzalas.. oj ty,oj ty 🙂

bylam,ale mialam mało czasu i bylam na Polnej u kolezanki w ciąży bo lezy na 4 odzziale. Dzisiaj juz wyszla. Umawialam sie z Tobą na 19 sierpnia raczej i termin aktualny 🙂 mam nadzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa, moja córka zaczęła więcej kroków sama stawiać! Po 3-4! Mój Skarbek mały już chodzi.. 🤪 🤪
Jestem w szoku, jak M wróci z pracy to padnie z wrażenia!
No i wczoraj pierwszy raz ją usadziłam na nocniku, zaczęłam z nią stękać i tym sposobem Gabrysia zrobiła swoją pierwszą kupę na nocnik! A jaka zdziwiona potem była zawartością tego nocnika, jak z niego wstała! hahah 😁

Deira, matko ja wacikami to tylko przez może góra 3 m-ce, teraz biorę ja nad umywalkę i normalnie odkręcam kran i myje jej rączki i buzię i wycieram ręcznikiem,
Tak samo po jedzeniu, ona nie cierpi być wycierana jakimś ręczniczkiem „na sucho”, a jak wezmę ją do łazienki na d umywalkę to uśmiana od ucha do ucha i jeszcze wystawia język jak jej buzię myje

Co do picia, to Gabrysia zaczęła pić modyfikowane od 9 m-ca, bo do końca 8 była na cycku i ja jej nie podgrzewam wody, jakoś wolał pić chłodniejsze niż ciepłe, więc zwyczajnie wlewam do butelki wodę mineralną, wsypuje mleko i gotowe! Bez zbędnych ceregieli 😜

a fota, tak oto wygląda obecnie mój Skarb 🙂

[IMG]http://imageshack.us/a/img199/7964/p8yr.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati jaka ta Twoja Gabi dorosła!!!!!

Ehhh po raz kolejny Wam zazdroszczę tego że tak blisko siebie jesteście i możecie się spotkać... 🤔
My dziś na wieczór atrakcje - jedziemy na pogotowie z M bo mu linka w pracy owinęła się wokół ręki w łokciu i ma spuchniętą żyłę i go boli.... Pewnie dość długo tam posiedzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...