Skocz do zawarto艣ci

listopad贸wki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
kurcze, no to pi臋knie ! Trzymamy kciuki za Gwiazdeczk臋 !! Rozwarcie jak u mnie, mo偶e zatrzymaj膮 synka w brzuszku jeszcze chwilk臋 !!!
Ja przez tego paciorkowca teraz to ju偶 jestem nastawiona, ze mog臋 rodzi膰 w ka偶dej chwili, skierowanie do szpitala na porod贸wk臋 ju偶 mam, torba spakowana ale 10 dni kuracji musze wytrzyma膰, tylko ze 艣rednio mi si臋 przyswaja ten antybiotyk 馃槥 藕le si臋 po nim czuje i mam biegunke 馃槥
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisa艂(a):
kurcze, no to pi臋knie ! Trzymamy kciuki za Gwiazdeczk臋 !! Rozwarcie jak u mnie, mo偶e zatrzymaj膮 synka w brzuszku jeszcze chwilk臋 !!!
Ja przez tego paciorkowca teraz to ju偶 jestem nastawiona, ze mog臋 rodzi膰 w ka偶dej chwili, skierowanie do szpitala na porod贸wk臋 ju偶 mam, torba spakowana ale 10 dni kuracji musze wytrzyma膰, tylko ze 艣rednio mi si臋 przyswaja ten antybiotyk 馃槥 藕le si臋 po nim czuje i mam biegunke 馃槥

A co wyszlo ci ze masz paciorkowca?ja mialam tydzien yemu posiew robiony i az sie boje zadzwonic do poloznej co tam w wynikach jest chyba jutro sie zbiore i zadzwonie
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
tak pisa艂am wczoraj na brzuszku 馃槥 mia艂am robiony posiew na pocz膮tku wrze艣nia i by艂o super wszystko ! Teraz zrobili mi i wyszed艂 pozytywny, z obfitym wzrostem.. wczoraj p臋dzi艂am do gin, da艂a mi antybiotyki plus globulki robione, kuracja trwa 10 dni, ale po badaniu gin stwierdzi艂a 偶e mi pisze skierowanie ju偶, bo u mnie to w ka偶dej chwili mo偶e zacz膮膰 si臋 akcja porodowa, bo ju偶 szyjka jest bardzo rozmi臋kczona. Za艂ama艂 mnie ten GBS, przerycza艂am ca艂膮 noc bo wiem ze nie ma czasu na ponowne zrobienie posiewu po kuracji, bo na to potrzebuje jakie艣 20 dni, wi臋c od razu mam na skierowaniu napisane 偶eby poda膰 do偶ylnie antybiotyk dla mnie i jak si臋 Sofii urodzi jej te偶... Musimy by膰 w szpitalu przed odej艣ciem w贸d plodowych, jestem przera偶ona 偶e nie zd膮偶ymy... A zarazili mnie na pewno w szpitalu :/
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka bedzie dobrze. Ja sie martwilam przed ostatnia wizyta u poloznej czy wszystko jest dobrze bo mialam jakies dziwne przeczucia a wyszlo na to ze wyniki byly idealne. Wszelkiego rodzaju bole ktore mam to typowe objawy ciazowe wiec nie ma co panikowac i cieszyc sie ciaza w miare mozliwosci i nastroju
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisa艂(a):
tak pisa艂am wczoraj na brzuszku 馃槥 mia艂am robiony posiew na pocz膮tku wrze艣nia i by艂o super wszystko ! Teraz zrobili mi i wyszed艂 pozytywny, z obfitym wzrostem.. wczoraj p臋dzi艂am do gin, da艂a mi antybiotyki plus globulki robione, kuracja trwa 10 dni, ale po badaniu gin stwierdzi艂a 偶e mi pisze skierowanie ju偶, bo u mnie to w ka偶dej chwili mo偶e zacz膮膰 si臋 akcja porodowa, bo ju偶 szyjka jest bardzo rozmi臋kczona. Za艂ama艂 mnie ten GBS, przerycza艂am ca艂膮 noc bo wiem ze nie ma czasu na ponowne zrobienie posiewu po kuracji, bo na to potrzebuje jakie艣 20 dni, wi臋c od razu mam na skierowaniu napisane 偶eby poda膰 do偶ylnie antybiotyk dla mnie i jak si臋 Sofii urodzi jej te偶... Musimy by膰 w szpitalu przed odej艣ciem w贸d plodowych, jestem przera偶ona 偶e nie zd膮偶ymy... A zarazili mnie na pewno w szpitalu :/

Wspolczuje ci calej tej sytuacji ale badz silna poradzicie sobie
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisa艂(a):

Wspolczuje ci calej tej sytuacji ale badz silna poradzicie sobie


W sumie pozostaje tylko czekanie i nadzieja, 偶e Ma艂a si臋 nie zarazi i nie b臋dziemy mia艂y komplikacji.... juz tyle przesz艂y艣my, 偶e musi by膰 dobrze, ale jednak te szare chmury si臋 k艂臋bi膮 i dobijaj膮 :/

Alicee hehe wiem jak m臋cz膮ce mog膮 by膰 rozmowy :P ale super, 偶e w mieszkanku b艂ysk po艂ysk 馃檪

Mi mama obieca艂a posprz膮ta膰, zeby dla Sofii by艂o wszystko czy艣ciutko 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi mamusia wczoraj umyla okna i co i dzis leje deszcz wiec standardowo u mnie okna umyte na nastepny dzien wleje deszcz a w domku mam czysto bo jak z nudow codziennie chodze i kurze scieram to i nie ma kiedy sie pobrudzic-mi lekarz powiedzial ze w razie w jak wyjdzie paciorkowiec to od razu krzyczec na IP zeby dali antybiotyk to zanim urodze to sie przyjmie i ze nie bedzie zle tak jak Elmirka pisze trzeba byc dobrej mysli-ja sie staram 馃槈 choc kazdego dnia przesuwajac okienko na kalendarzu pada tekst o jejciu kolejny dzien blizej godziny w 馃槈 bylam dzis na zakupach nachodzilam sie ze kosc lonowa mnie boli jak diabli kupilam malej bodziaki takie wieksze od 3-6 mc zycia nie moglam sie powstrzymac wrocilam do domku paczuszka od listonosza czekala 5 rzeczy i jedna gratis mi dorzucili ciuszkow tez z wiekszych bo malych mam zaduzo a po 9zl koszulka i spodenki albo polspiochy angielskie to prawie jak darmocha 馃槈 wiec nie moglam sie powstrzymac.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
A swoja droga co zostajemy tu do konca czy jak brzuszek naprawia to tam wracamy?bo mi nadal nic nie dziala a pewnie tylko aktywniejsze z mam sa tutaj bo reszta nie wie Megan wieczorem sie ma zalogowac tutaj-a dla mnie to co sie dzieje na brzuszku to masakra-zamiast dac mamusiom bez nerwow dojechac do konca ciazy to stresuja i odcinaja od swiata 馃槈 nie chca nas tam bedziemy tutaj dla mnie oby tylko tu sie nie zacielo w listopadzie hihihi 馃槈 bo z niewiedzy poumieramy albo wszystkie w jednym dniu sie rozpakujemy 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej

fajnie ze jestesmy tutaj w wi臋kszej ilo艣ci 馃檪

ja dzis zaliczy艂am auchan - kupi艂am zapas p艂yn贸w do prania i p艂ukania, do tego jakie艣 spozywcze pierdo艂ki, rybk臋 na obiad i znow 150zl posz艂o 馃槥 ale c贸z. zycie

potem po kari, potem z babcia do dentysty, potem na spacer bo u nas pi臋knie za oknem.
teraz kari siedzi i przegl膮da kolorowanki, grzes chodzi i nie wie co ze soba pocz膮膰 馃檪 a ja mam chwilke dla siebie. moje ziecko - milo艣niczka ryb wci臋艂a ca艂y p艂at dorsza, dziwne to moje dziecko...lubi rzeczy kt贸rcyh inne dzieciaczki nie lubi膮 na og贸艂...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser to napisz na brzuszku ze my tutaj jestesmy bo ja to nic nie moge napisac nawet jak sie zaloguje to ostatni post jaki widze to thali z soboty chyba-nerw az rusza z ich udogodnieniami.A ja sie nudze jak mops mezus w garazu wymienia mise od oleju bo pekla i olej wyciekl-jak na zlosc stowka z bani a mielismy isc na kabaret Paranienormalni i dupa nie pojdziemy bo koszta ograniczone w tym miesiacu ze wzgledu na zakup lozeczka na ktore zdecydowac sie nie moge jakie zaduzy wybor 馃檪 a kupic musimy bo gdzie nasze ksiezniczka spac bedzie-mam nadzieje ze bedzie.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...