Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja mam dzisiaj takiego lenia, ze szkoda gadac, jutro ma byc u nas ladna pogoda, wiec dokoncze pranie rzeczy dzidziusiowych. Moj K wyjezdza na jakies spotkanie z pracy i bedzie dop w sobote, nawet dobrze bo bez stresu bede mogla wyprac i wyprasowac chlopiece ubranka zeby nie zdradzic kogo nosze w brzucholu. K chce miec niespodzianke, wiec wszyscy ukrywamy przed nim, ze bedzie Tymek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hey Mamuski, jestem i ja 🙂 Dzieki za sms-ka.
Ale już naskrobałyście 🙂 Kurcze to widze ze nieciekawe wieści są, Gwiazdeczka w szpitalu, Baiser paciorkowiec... miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Tylko spokoj moze nas uratować jak to moja kumpela mówi 🙂
U nas bez zmian. Olka siedzi sobie w brzusiu. Dzis byłam w Warszawie na wizycie u swojej gin. W sumie wszystko w miare ok. Morfo sie martwiłam i mocz ze troche mi wyszły rozchwiane ale nic nie mówiła ze zle bardzo wiec sie nie martwie. GBS mam w 36 tyg. miec czyli pod koniec paźdz. dopiero. I usg też w tym samym czasie. Teraz dostałam luteine dopochwowo chyba bardziej profilaktycznie. Objawami tez nie kazała mi sie martwic mowi ze norma - macica cwiczy do porodu i sie napina 🙂 stad twardnienie. Pozatym Szyjka ok, główka jeszcze wysoko wiec chyba sie nie spieszy jeszcze małej do wyjscia. Padniete jestem po takiej podrózy juz 🙂 niby 2 godzinki samochodem mamy do Warszawy ale jakos mnie juz meczy stanie w korkach warszawskich. Sama jazda ok. Olka jak zwykle skopała matke podczas jazdy. Myslałam ze mi skóre przedziurawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do brzuszka.net ja tez nic nie widze oprócz postu thali ostatniego. Mysle ze to chwilowe - troszke działalismy z mezem przy stronach int. i co nieco wiem na temat przenoszenia serwerów. To dość skomplikowana operacja. I faktycznie trwa... Szczególnie przy duzej ilosci postów, uzytkowników itp. Jedynie sie obawiam ze odbije sie to tym ze zaczna wprowadzac opłaty za uzytkowanie strony 🙂 zwykle zmiany serwera wiaza sie z podniesieniem kosztów za bardziej wydajny serwer wiec moga chciec sobie odbic i np wprowadzic rejestracje za sms. Oczywiscie nie musi tak być. Zalezy tez od ilosci chetnych którzy zapłacą za reklamy... Tak naprawde kazda strona int. musi na siebie zarobić.. takie załozenia.. 🙂
Troche sie juz tam przyzwyczaiłam i tutaj troche dziko sie czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A propo's wydaków dziewczyny... to ja przerazona jestem i nie wiem juz jak wiazac koniec z koncem 🙂 dziecko to jednak studnia bez dna 🙂 W piatek pojechalismy na zakupy maluszkowe z Grzesiem... Do hurtowni z art. dzieciecymi bo tam duzo taniej. Kupilismy łóżeczko, komplet poscieli duzy, materac, wanienke ze stelazem i jakies inne drobiazgi.. typu pieluchy flanelowe tetrowe, skarpetki itp... I wydałam 800 zł/ Męzus był w szoku! Nie spodziewał sie ze to tyle kosztuje. niby nic a kasa idzie jak woda z kranu 🙂 Ale ciesze sie bo juz wyprawka prawie cała gotowa. Jakies drobiazgi zostały bardziej higieniczno - kosmetyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
A propo's wydaków dziewczyny... to ja przerazona jestem i nie wiem juz jak wiazac koniec z koncem 🙂 dziecko to jednak studnia bez dna 🙂 W piatek pojechalismy na zakupy maluszkowe z Grzesiem... Do hurtowni z art. dzieciecymi bo tam duzo taniej. Kupilismy łóżeczko, komplet poscieli duzy, materac, wanienke ze stelazem i jakies inne drobiazgi.. typu pieluchy flanelowe tetrowe, skarpetki itp... I wydałam 800 zł/ Męzus był w szoku! Nie spodziewał sie ze to tyle kosztuje. niby nic a kasa idzie jak woda z kranu 🙂 Ale ciesze sie bo juz wyprawka prawie cała gotowa. Jakies drobiazgi zostały bardziej higieniczno - kosmetyczne.

Ja tez dziwnie sie tu narazie czuje ale lada moment a brzuszek bedzie przeterminowany dla nas i mamusie jak znalazl 😉 a co do wydatkow ja juz nie licze po 2 tysiacach wydanych na lenke przestalam zapisywac co i ile kosztuje ostatnimi miesiacami w tv mowili ze wychowanie dziecka bez studiow kosztuje 186 tysiecy zl wiec za glowe i kieszen sie lapac kobietki-mercedesy w brzuszkach nosimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anka co prawda to prawda ale za to mamy unikatowe egzemplarze nie do skopiowania 😁. A co do wydatkow to ja tez przestalam liczyc. Na same ciuszki wydalam ponad 200 funtow czyli jakies 2 tys zl a to sa tylko ubranka na pierwsze 3-4 m-ce 😲 a gdzie reszta. Cale szczescie ze postanowilismy sie nie przejmowac przesadami i zaczelismy kupowac rzeczy dla malego praktycznie od samego poczatku ciazy wiec jakos sie te wszystki wydatki rozlozyly w czasie i nie odczulo sie tego tak bardzo po kieszeni. A jesli chdzi o forum to mi wszystko jedno gdzie bedziemy oby tylko sklad sie nie zmienil bo lubie z wami klikac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.Ja dzis w planach malowanie kłaczków musze wyprasowac firaneczke z lenki pokoju bo uprana lezy i czeka juz 2 dzien obiadzik juz mam wczoraj maz marudzil o spagetti wiec zostalo mi mieska to raz ciach i zrobilam sosik i na dzis tylko makaronik i obiad jest 😉 spalam jak zabita raz na siusiu tylko bylo wiec super ale taka nocka zdarza sie raz na jakis czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzymam kciuki za Gwiazdeczkę. Może jeszcze Małeństwo troszke posiedzi.
Sama dostałam w pn zastrzyk z sterydów na rozój płóc u Maluszka. Tak na wszelki wypadek.
Basier będzie dobrze. Uda Ci sie napewno przejśc kurację. Nie możesz się martwić na zapas.
Malutka to wyczuje.
U mnie brzuszek wogóle nie działa. Ostatni wpis mam z 28 listopada. Paranoja. Niby serwis przenoszą
ale jakoś to trwa i trwa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Mamusie 🙂 Ale mi sie dziś wyjątkowo dobrze spało.. chyba przez to zmeczenie podróza. Nawet tv nie oglądałam bo nie mialam siły 🙂
Powiedzcie jak ustawić wiek ciąży w profilu? bo jakoś nie widziałam tego przy rejestracji ani edycji profilu. A niektóre z Was maja pod nickiem ile tyg. A ja albo slepa albo niegramotna nie widze gdzie sie to wstawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Napisałam na forum, ze jesteśmy tutaj, zastanawiam się czy nie powysyłać wiadomości do dziewczyn, tzn. do Andziuchy już uczyniłam ale wielu jeszcze brakuje...
Karinko ja osobiście Twojego posta widze na brzuszku !

Megan a możesz na brzuszku odbierac skrzynkę odbiorczą?? Bo jeśli tak, to zaczne wysyłac wiadomości do pozostałych dzieweczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a kogo jeszcze brak?????????????? mam wrazenie ze te co pisały to tu jestesmy juz wszystkie.....

ja mialam noc niby ok, ale obudziłam sie przed 6 i jak zaczełam kaszlec to wszystkich obudziłam
teraz juz jest ok, choc jestem wymęczona, mam zatkany nos i wszystkiego dosyc.....

G ma urlop, działa na budowie, dzis maja zacząć murować ściany (ciekawe co znów zd...)

dobra, ide parzyc znow siemię lniane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
edithd napisał(a):
acha, byłam w lidlu. o 8,20...juz nic nie było... a otwieraja o 8 😞


A co dziś dają w lidlu? 🙂 jakies dzidziusiowe?


TAK, BYŁY SUPER DRESY (UDAŁO MI SIE KUPIC, ALE WIĘKSZY NIZ CHCIAŁAM) ALE GŁÓWNIE ZALEZAŁO MI NA MISIOWYCH PAJACACH NA ZAMEK (BARDZO WYGODNE), TO ANI JEDEN NIE ZOSTAŁ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zadzwoniłam właśnie do mikrobiologii zapytć o wynik GBS i musiałam przejśc gamę pytań pani, bo moja mama z rozpędu oddając moj wymaz podała moje panienskie nazwisko 🙂 🙂 🙂
ale po podaniu daty ur, nazwiska dr, pani poinf mnie all OK...

anulka, jak tam Twoja cesarka?????????? działasz coś w tym kierunku???? gadałas ze swoim ginem? która jeszcze się szykuje na cięcię??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
zadzwoniłam właśnie do mikrobiologii zapytć o wynik GBS i musiałam przejśc gamę pytań pani, bo moja mama z rozpędu oddając moj wymaz podała moje panienskie nazwisko 🙂 🙂 🙂
ale po podaniu daty ur, nazwiska dr, pani poinf mnie all OK...

anulka, jak tam Twoja cesarka?????????? działasz coś w tym kierunku???? gadałas ze swoim ginem? która jeszcze się szykuje na cięcię??


Ja sie szykuje psychicznie na cięcie. Wczoraj rozmawiałam o tym ze swoja lekarka... mówiła ze najprawdopodobniej ze wzgledu na to ze mała jest owinięta pępowina 2 krotnie nie obedzie sie bez cesarzowej. Chciałam naturalnie ale.. jak bedzie trzeba to trudno 🙂 w sumie to w mojej sytuacji bedzie bezpieczniejsze dla dziecka niz ma sie bidulka umęczyć i np niedotlenić w czasie długiego porodu nat. Ale to okaze sie na ostatnim usg. Jak wyglada sytuacja. Jak nadal jest zawinieta to zapadnie decyzja. Bo tłumaczyła mi wczoraj ze jak zaczna sie skurcze to pepowina zaczyna sie zaciskac wokół szyi i moze dojsc do problemów z tetnem dzidziusia. Ale pocieszała mnie tez ze cesarka ma swoje plusy 🙂 np brak problemów z nietrzymaniem moczu po porodzie 🙂 hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...