Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam sie i ja z rana ( dzisiaj jestem wczesniej weekend minal)
Dziewczyny powodzenia na KTG
Edytko tobie relaxujacej wizyty w salonie i oby Karolka szybko pozbyla sie nieprzyjemnego kaszlu.
Tak samo jak i reszta mam nadzieje ze Anula szybko do nas wroci .
Karusia ja mam 4 biustonosze do karmienia bo byly pakowane po 2 szt wiec wzielam 2 pary i na dodatek byly tanie i koszty przesylki byly wliczone w cene (kupowalam przez internet w stacjonarnym sklepie nie mieli mojego rozmiaru).
Moj maluch tez poszalal wczoraj w nocy i tylko tatus byl zawiedziony bo co reke przykladal to w brzuchu nastepowala cisza teraz tez juz sie wierci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
dziendoberek 🙂
po wczorajszym dniu na swiezym powietrzu spalam dzis jak zabita -wlasnie wstalam,ale zebym miala wiecej energii powiedziec nie moge.
KTg o 7.15 tak wczesnie rano? ja tez mam dzisiaj ale o 13 wlasnie musze tam zadzwonic bo nie jestem pewna czy napewno o 13?
w ile cyckonoszy dla karmiacych sie zaopatrzylyscie? bo nie wiem ile mam sobie dokupic...
kurde juz 22 pazdziernik-jeszcze miesiac mi zostal! o was to juz nie wspomne bo teraz jak sie wchodz na forum to sie czuje juz stresik! 🙂
Ja kupiłam sobie dwa cyckonosze z przodu rozpinane bo tych flakowatych jakoś nie lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja niunka rano wyjątkowo spokojna była,szłam o 7rano do łazienki to nóżkę miała chyba wyprostowaną z prawej strony bo nawet jak dotykałam' górki' to nie zabrała 😁 chyba mocny sen miała.Ale za to teraz odezwała się i znowu cisza.Od jak dawna macie robione ktg? ja ani razu nie miałam tego badania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Moja niunka rano wyjątkowo spokojna była,szłam o 7rano do łazienki to nóżkę miała chyba wyprostowaną z prawej strony bo nawet jak dotykałam' górki' to nie zabrała 😁 chyba mocny sen miała.Ale za to teraz odezwała się i znowu cisza.Od jak dawna macie robione ktg? ja ani razu nie miałam tego badania 😮

Mnie nie pytaj bo ja nie mam robionego wcale i raczej nie bede miec. Co 2 tyg mam wizyty z polozna i wtedy przez okolo 1 min slucham sobie serduszka synka i na tym sie konczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aallicee napisał(a):
dziewczyny ja sie odmeldowywuje na jakiś czas 🙂 mam słabe wyniki wątroby więc moją mnie dziś po 14 przyjąć do szpitala i będziemy tam czekać na HAPPY END 🙂 trzymajcie kciuki 🙂 a jak się coś wykluje to dam znać 😁


To trzymajcie sie obie dzielnie. Trzymamy kciukasy i czekamy na dobre nowiny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂
co za super wiesci od samego rana 🙂
GRATULACJE dla pierwszej listopadowej mamusi i synusia 🙂 😘
zdjecia nie widzialam bo foto dostepne dla znajomych ☺️
alice-trzymaj sie 🙂

ja od rana zle sie czuje niedobrze mi !bylam juz w kibelku:/jakies takie moje dziecko zrobilo sie mniej ruchliwe:/ogolnie to czuje sie zle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do ktg to ja tez nie miałam - mimo ze chodze na wizyty panstwowo. I sprzet w gabinecie połoznej jest 🙂 Nie wiem od czego i kogo to zalezy - pewnie od wskazan. Moja połozna przed wizytą u gin, tylko chwile sprawdza serducho czy bije miarowo. Przypuszczam ze jak zacznie sie zgłaszac dolegliwosci, skurcze itp to wtedy robią. Teraz mam wizyte w srode później za tydzien znowu - wiec moze pod koniec bedzie to juz kontrolowane. Nie mam pojęcia. W sumie teraz powinno byc wg mnie robione bo nigdy nie wiadomo kiedy nastapi ten dzien 🙂 Ja przeczuc nie mam ze to juz blisko ale kto wie 🙂 Matka natura sama zdecyduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduje się 🙂

U mnie noc średnia, później pobudka rano na to KTG... to dla mnie istna zmora. Skurcze wyszły jak zwykle, rozwarcie to samo, żałuję ze nie było mojej gin bo była akurat przy porodzie. Ale już do mnie dzwoniła i kazała jutro przyjść na 15 do gabinetu prywatnie, gdzie zawsze chodziłam. To zobaczymy jakie ma plany ze mną i Sofii 🙂, bo mnie już męczą takie skurcze nieustanne i ten ból podbrzusza a nic się nie rusza.

Anulki jeszcze nie ma, ciekawe co u nich !!!

Aliceee trzymajcie się dzielnie w szpitalu!!! I szybkiego rozwiązania 🙂) będzie kolejny dzidziuś 🙂

Co do biustonoszy to ja mam 3, myślę ze wystarczą, jak nie to dokupie jeszcze jakis taki bardziej elegancki..

Ahh udało mi się dziś zakupić Oilatum baby 500 ml za 42,90 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Melduje się 🙂

U mnie noc średnia, później pobudka rano na to KTG... to dla mnie istna zmora. Skurcze wyszły jak zwykle, rozwarcie to samo, żałuję ze nie było mojej gin bo była akurat przy porodzie. Ale już do mnie dzwoniła i kazała jutro przyjść na 15 do gabinetu prywatnie, gdzie zawsze chodziłam. To zobaczymy jakie ma plany ze mną i Sofii 🙂, bo mnie już męczą takie skurcze nieustanne i ten ból podbrzusza a nic się nie rusza.
Anulki jeszcze nie ma, ciekawe co u nich !!!
Aliceee trzymajcie się dzielnie w szpitalu!!! I szybkiego rozwiązania 🙂) będzie kolejny dzidziuś 🙂
Co do biustonoszy to ja mam 3, myślę ze wystarczą, jak nie to dokupie jeszcze jakis taki bardziej elegancki..

Ahh udało mi się dziś zakupić Oilatum baby 500 ml za 42,90 😁


Baiser u Ciebie to juz 39 tc widze 🙂 wcale sie nie dziwie ze juz chciałabyś być z Sofii, tyle przeszłyście ostatnio. a mała dalej siedzi sobie w domku, wygodnie jej tam widocznie a mamusia biedna musi znoscić wszelkie niedogodności... Ale juz niedługo to dasz rade 🙂
Czekamy wiec z niecierpliwością na kolejną nasza forumową pocieche 🙂 Ciekawe tylko kto to będzie 🙂 czy znów niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
Kazdy dzien moze nam przynosic niespodzianke 🙂w postaci nowego bobaska 🙂


Ale to fajne jest 🙂 tyle miesiecy sie czeka rozmawia jak sie które dzieciatko rozwija i nagle pojawiają sie na swiecie jak grzybki po deszczu 🙂 to ma sie wrazenie ze te dzieci to prawie jak nasze własne 🙂 Ja to sie ciesze na takie nowinki 🙂 Odrazu jakoś radośniej sie robi 🙂
Angelka Ty tez sie trzymaj - dasz rade - nie załamuj sie juz na koncówce. Ciezko jest wierze ale juz lada chwila i bedzie sama radość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
Kazdy dzien moze nam przynosic niespodzianke 🙂w postaci nowego bobaska 🙂


Ale to fajne jest 🙂 tyle miesiecy sie czeka rozmawia jak sie które dzieciatko rozwija i nagle pojawiają sie na swiecie jak grzybki po deszczu 🙂 to ma sie wrazenie ze te dzieci to prawie jak nasze własne 🙂 Ja to sie ciesze na takie nowinki 🙂 Odrazu jakoś radośniej sie robi 🙂
Angelka Ty tez sie trzymaj - dasz rade - nie załamuj sie juz na koncówce. Ciezko jest wierze ale juz lada chwila i bedzie sama radość.

tak zgadzam sie z Toba 🙂
mi cos strasznie nogi spuchly do tego jakos zle sie czujee dzis jest juz prawie 13 a ja jeszcze sniadania nie jadlam bo mi caly czas niedobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):


Baiser u Ciebie to juz 39 tc widze 🙂 wcale sie nie dziwie ze juz chciałabyś być z Sofii, tyle przeszłyście ostatnio. a mała dalej siedzi sobie w domku, wygodnie jej tam widocznie a mamusia biedna musi znoscić wszelkie niedogodności... Ale juz niedługo to dasz rade 🙂
Czekamy wiec z niecierpliwością na kolejną nasza forumową pocieche 🙂 Ciekawe tylko kto to będzie 🙂 czy znów niespodzianka 🙂


Dziwnie pokazuje ten licznik tutaj, bo tylko tygodniami, tak naprawde u mnie jest dziś 38w5d, bo termin mam na 31 październik z miesiączki a z USG takiego co robiłam na początku ciąży dwa razy z wielkości dzidziusia CRL wskazuje na 2 i 3 listopad.
Ale ja już naprawdę nie mam sił, bo gdyby jeszcze nie było tych skurzy to naprawdę spokojnie czekałabym te 10 dni, a u mnie wszystko już wisi na włosku i nic się nie dzieje. Nawet cięzko mi będzie ocenić, kiedy zacznę rodzić jeżeli wody nie odejdą 😁 bo nie wiem jak odróżnić moje bolesne już skurcze od tych porodowych. Chyba jak mnie z nóg zetnie 😁
I to jest właśnei tak, najpierw były szpitale i leżenie, lekarstwa, kroplówki na podtrzymanie i zastrzyki na płucka a teraz będzie po terminie :P
Mam nadzieje, że jutro gin coś powie sensownego, że RODZIMY 😁 albo jakoś zaradzi na te bóle...

Angela u Ciebie to też już końcówka, ale wiem ze to najgorszy czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):

tak zgadzam sie z Toba 🙂
mi cos strasznie nogi spuchly do tego jakos zle sie czujee dzis jest juz prawie 13 a ja jeszcze sniadania nie jadlam bo mi caly czas niedobrze 😞


Andzia kiedy masz wizyte u gina ??? Może coś zaradzi na te Twoje opuchlizny ?? Choć powiem Ci, że moja kuzynka jechała do porodu w styczniu w klapkach, bo to były jedyne buty do których mogła włożyć nogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...