Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂

U mnie noc jak co noc, czyli brak snu i drętwienie ręki :/ Sofii szalała, ciągle nóżkami kopała i je prostowała, kilka razy dech mi zaparło taki ból!

Hehe Edyta będzie kiedy ma być, dzieciaki wiedzą najlepiej 😁, ja mam dziś wizytę ale też nei nastawiam się na jakiś cud ! Mam nadzieje, że nie będzie to później jak 31.10 tak jak mam termin.
Kari dziś piękną myśl zaserwowała 😁 pewnie juz nie może się doczekać ! Na jakim imieniu w końcu u Was stanęło ?? jest już decyzja??

Pogoda nie fajna, chyba wezmę się po raz setny za sprzątanie, bo co tu robić

Megan super, ze na KTG wszystko oki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale numer-pospalam sobie chyba za wszystkie czasy sie wyspalam-w nocy tylko raz na siku maz pojechal do pracy i nawet mnie nie budzil bo nie chcial bo nie kaszlalam i pozalowal mnie-wogole to syrop z cebuli i miodu odpada bo bardziej mnie wyrywal kaszel wiec nr 1 jest herbatka z miodem i cytryna po tym zatyka mnie na maxa i pokasluje ale w miare nawet Lenka juz bardziej figlarna bo matka dodatkowo nie zneca sie kaszlem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser, Kari nie daruje tego Maciusia 🙂 mi się nawet podoba, choć nie powiem zeby to był mój wybór nr 1, ale ona bardzo emocjonalnie do tego podchodzi, i boję sie ze jak potem wrócimy ze szpitala a Mały będzie nazwany inaczej to będzie problem. ona ma braciszka Maciusia i tyle.
grzes jest bardzo na NIE...ale z 2 babami to ma 0 szans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do wiesiolka nie zakupilam jeszcze zeby mnie nie korcil stuknie mi 37tc to wtedy i tez wiem to co Edyta ze on pomaga a nie przyspiesza porod.Karusia-dobra jestes jak dzidzia zamala narzeka jak przybrala tez narzrka-ciesz sie kobitko do terimnu moze dogoni wagowo choc w czesci nasze kluseczki.A ze duzo niby?-wg super nadrabia ape blad usg tez trzeba brac 500 w jedna i druga mi lekarz wg usg obstawia Lenke 3600-chyba sam takiego klocka urodzi ja po kosciach czuje 3200 max a skoro 100g na tydzien mam jeszcze 4 tyg to wychodzi na moje 🙂 nawet jak bedzie kiala 3kg to jest ok ale poczekamy zobaczymy.Ja termin mam z miesiaczki na 21 a z usg 11,16,18 wiec moze byc i 11 🙂 po 1 listopada lekarz dal pozwolenie rozpakowania wiec zobaczymy ale chyba do 20 nie dosiedzi w brzuszku bo zauwazylam ze ma jedna albo wcale czkawke dziennie wiec koze plucka sa juz gotowe i trraz tylko mala sie czai do wyjscia lekarz kazal mi szybko wyleczyc kaszel zeby malej nie meczyc i siebie i nabierac sil no i tez stwierdzil ze niektore dzieci wyciszaja sie i uspokajaja przed porodem wiec kto wie 🙂 ja wiem jedno ze zzo u mnie jest platne w razie w a gaz jest darmowy i ole sie chce 🙂 wiec nacpam sie gazem z ciekawosci bo malo ktora kobieta z tego korzysta po wszystkim podobno jak ulatnia sie z organizmu moga wystapic wymioty ale co mi tam 3 mc rzygalam to jak z godzine porzygam to nic mi nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sie wczoraj w nocy wkurzylam i to maksymalnie. Wlascicielka naszego mieszkania postanowila nas odwiedzic bez zapowiedzi 😠 (mieszka na cyprze). Wpadla do nas wczoraj o 21 bo byla w okolicy 😠. Chce podpisac nowa umowe o najem oczywiscie podwyzszyc czynsz i pewnie jeszcze pare innych rzeczy. Mamy podpisac umowe w sobote co wiaze sie z wyjsciem z domu a ja nie mam czasu bo robie impreze. Nie wiem czy wam pisalam ale juz raz nam czynsz podniosla jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy 🤢. Milo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
🙂)) bedziesz przynajmniej miała anka wesoły poród.
Wesolo przez lzy pewnie bo ja z bolu na dzien dobry najpierw becze a pozniej sily nabieram i sie uspokajam ale zobaczymy bo zapozno wdychany podobno malo skuteczny jest a w miare wczesnie to rezultat widoczny-wg mnie zzo jest dziwne bo moja siostra miala i opowuadala mi ze po nim kazali jej przec a ona nic nie czula czy prze czy nie wiec co czlowiek to opinia nasze matki rodzily bez zzo i urodzily to i my urodzimy jak bedzie trzeba to i nie takie rzeczy sie zrobi dla swoich maluchow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak dla mnie Macius tez moze byc choc wiem ze moj P bylby przeciwny.
Ja podczas porodu moge kozystac tylko z gazu bo wybralam porod w wodzie wiec nie mam innej opcji ale ze wzgl na mozliwosc wystapienia wymiotow nie wiem czy bede korzystac z gazu (nie pamietam kiedy ostatni raz rzygalam i nie chce sobie przypominac jakie to nieprzyjemne uczucie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi tez się Maciuś bardzo podoba! Takie przyjemne imię 🙂 !Ja walczę żeby drugie imię u Sofii bylo polskie, bo mimo wszystko na początku było dużo walki między Nami odnośnei tego imienia, ja chciałam żeby było polskie no ale idąc na kompromis następna pociecha będzie już z polskiego imiennika 😁

Elmirka co za BABSKO ?? Podwyżka czynszu od tak bez zapowiedzi ?? :/ Nie dziwię się zdenerwowania, samą by mnie chyba szlak trafił !

Anula mi już jeden termin z USG minął, 21 październik 😁 czekam na kolejne ale coś czuje ze będzie albo z miesiączki albo z tego pierwszego USG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja Mamuśki, ale dziś od rana duzo piszecie 🙂 musiałam najpierw przysiąść i doczytać.
U mnie noc średnia, zasnełam błyskawicznie w "opakowaniu" tz w ciuchach, nie zdjęłam soczewek kont. itd... Wiec przebudziłam sie o 1.30 i musiałam sie ogarnąć. Strasznie zgaga mnie paliła ale jakoś zasnełam, budziłam sie jeszcze kilka razy później. Mała zaczeła znaki dawać z rana jak zawsze koło 9 wiec wstałam bo ona chyba zaczyna sie krecic jak głodna jest 🙂 zjadłam kiwi i ma czkawke cwaniaczek mały 🙂 Zaraz ide na śniadanko i zgarnąć paczuszke bo widziałam juz ze kurier przywiózł tym razem z drobiazgami dla mnie 🙂

Mi imię Maciuś tez sie bardzo podoba 🙂 jakbym ja miała decydowac o imieniu dla synka to pewnie tak bym nazwała. Ładnie brzmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
melduje sie i ja -wlasnie wstalam cos ostatnio mega dlugo spie 🙂
Anula ja nie narzekam ja sie tylko zastanawiam czy to wogole mozliwe w ciagu tygodnia 500gram to bardzo duzo -mam szczera nadzieje ze tak wlasnie jest ale niedowierzam...poza tym kwestia przedwczesnego porodu mnie przerazila-ja mam jeszcze troche rzeczy do zrobienia i poza tym psychicznie jestem nastawiona na koniec listopada. co najlepsze next wizyte mam 1listopada swieto zmarlych u was...tu niestety nie ma dnia wolnego-katolicy ida na cmentarze ale wiekszosc jest tu ewangelikow.
elmirka to fajna ta baba powiedz jej po grecku adegamisu tzn spier.....j! mlodej rodzinie z dzieckiem w drodze czynsz odrazu podwyzszac!!!
no to ide lezec i ogladac tvn....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia-najwidoczniej taka uroda twojej ksiezniczki ze cicho cicho a pozniej na szybko dogania wagowo 😉 ja mam tez oszczedzajacy tryb zycia prowadzic do konca ciazy z moim charakterkiem ciezko ale czego sie nie robi dla dzidzi kazali by mi lezec jak kloda trudno dziecko najwazniejsze na sama mysl o miodzie mleku i wszelakich specyfikach domowych niedobrze mi sie robi ale to wszystko nie dla mnie a dla Lenki bo czuje ze mala sie tez meczy ze mna tym kaszlem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-powiedz jej niech sie w d..pocaluje bezczelne babsko chce zarobku na rodzinie z malutkim dzieckiem a moze jest na tyle bezczelna ze mysli ze skoro was stac na malenkie dziecko to stac was i placic dla niej wiecej kasy-bo sa i takie babsztyle a nie mozecie rozejrzec sie za czyms korzystniejszym?wiem ze z malym dzieckiem to ciezko ale moze okazja sie lepsza trafi skoro ta babka jest taka zaraz sobie uwali do bani ze moze za miesiac jeszcze wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Pewnie to juz zmeczenie... Ja to sie pocieszam ze juz niedługo wiec dam rade. choc tak jak mówiłam u mnie narazie nic nie zapowiada szybkiego porodu...

ja jestem tylko ciekawa czy u mnie to bedzie w terminie czy przed a moze po 🤪 😁
pierwszego syna urodzilam w terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzia ja tez dziś robiłam rozeznanie w spakowanej torbie 😁 znowu ja rozpakowałam i spakowałam raz jeszcze! Choć u mnie w szpitalu ubierają w swoje ciuszki, wiec tylko takie pierdołki spakowałam plus pampersy, bo zakładają też szpitalne ale wolę zeby mała od razu miała te które będę stosować...
Dla mnie ważne, zeby nie było po 😁 bo już nei dam rady!
Zupka pomidorowa się gotuje, pranie pierze.. w końcu jakoś więcej energii mam, bo do 12 był koszmar... leżałam w łóżku i się nad sobą użalałam , straszne takie zrzędzenie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Andzia ja tez dziś robiłam rozeznanie w spakowanej torbie 😁 znowu ja rozpakowałam i spakowałam raz jeszcze! Choć u mnie w szpitalu ubierają w swoje ciuszki, wiec tylko takie pierdołki spakowałam plus pampersy, bo zakładają też szpitalne ale wolę zeby mała od razu miała te które będę stosować...
Dla mnie ważne, zeby nie było po 😁 bo już nei dam rady!
Zupka pomidorowa się gotuje, pranie pierze.. w końcu jakoś więcej energii mam, bo do 12 był koszmar... leżałam w łóżku i się nad sobą użalałam , straszne takie zrzędzenie jest

ja rozmawialam przez tel ostatnio z moja ciotka ktora tez rodzi w listopadzie jak zaczela mi mowic co ona potrzebuje do szpitala to taka lista ze musi ostro sie spakowac wiec wolalam sprawdzic czy ja napewno mam wszystko 🙂
i wyszlo ze ubranka daja ale ja wole swoje miec no i pampersy tez wole swoje a reszta jest juz szpitalna do pielegnacji noworodka!

ja tez juz obiadek zrobilam dzis zupka jarzynowa bo nie chce mi sie stac przy garach nie mam juz na to sily i checi:/
mieszkanko tez ogarnelam z lekka bo wielkie porzadki robilam w tamtym tygodniu zeby przyspieszyc porod ale na mnie to nie dziala 🙂 albo mozna zwalic to na syna ze mu nie spieszno na ten swiat 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...