Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
edithd napisał(a):
goska, jak będziesz czuła ze dalej coś masz mokro a do tego coś cię zacznie pobolewać to moze jedż na IP niech cie podepną do KTG... a jak juz nic nei wyleci to chyba mozesz poczuć spokój 🙂


Tak zrobie - poobserwuje czy cos cieknie. Troche sie juz sama wystraszylam. A to przeciez jeszcze za wczesnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tam nie licze ze moj Kuba zechce wyjsc wczesniej choc codziennie go prosze ale on uparciuch jest i pewno posiedzi jeszcze az sie mamusia przeterminuje bo to tak fajnie moc ja powkurzac 😉.
A Macius Gwiazdeczki rzeczywiscie duzy chlopak mimo ze wczesniak i przystojniak na dodatek.
Tak wiec czekamy teraz na kolejne radosne wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
super mamy pierwszego chlopca 🙂 Gratulacje dla mamusi 🙂
ja dzis caly dzien przesiedzialam na swiezym powietrzu -mamy kolo domu taka duza gorke widokowa mozna powiedziec 🙂 zbiorka sasiadow i jedzonko na swiezym powietrzu-ledwo sie ruszam....:P
tez macie takie twarde swoje brzuszki? to dobrze czy zle jak brzuch jest taki twardy?
ja mam jutro wizyte-mam nadzieje ze mala chociaz 100gram przybrala przez ten tydzien bo jak nie to bede sie do cesarki nadawac a tego bym nie chciala....
Ja brzuch mam praktycznie cały czas twardy,z przerwami tak się dzieje ale często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja obrączke ściągnełam jakis tydzien temu jak zaczeły mi mocno palce drętwiec i mrowić. Troche puchną, nogi też lekko puchną - bo widze po odciskach skarpetek - ale wg mojej gin nie jest zle. I nie mam sie czym martwić narazie. Najbardziej dokuczaja mi wlasnie te palce w prawej dłoni.

Kurcze to nam Anula psikusa zrobiła i pojechała do szpitala... ale dobrze ze reaguje... Moja królewna tez slabo sie dzis ruszała popołudniu - ale wieczorkiem mocno sie wypychała i czułam ją na prawym boku jak nogi probowala prostowac wiec jest ok. Wycieku jakiegos duzego narazie tez nie ma wiec chyba moge jeszcze spokojnie spać. Choc torba stoi spakowana w pokoju w razie W. Nawet mezus stwierdził ze nie chowa jej do szafy, niech stoi w gotowości. Juz mu naszykowałam wszystko zeby wiedział co brac, torba czeka, fotelik, kombinezon i czapka na wyjscie przgotowane do zabrania w szafie w jednym miejscu zeby nie latał i nie szukał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez zdjelam pierscionki bo budze sie z napuchnietymi palcami. W ciagu dnia opuchlizna troche schodzi ale na noc jest znowu to co z rana. Nogi tez zaczely mi puchnac tak ze mam problemy z przykucnieciem ale da sie wytrzymac.
Mam nadzieje ze mala Lenka nie bedzie juz wiecej Ance takich psikusow robic.
Moj Kuba nie ma litosci dla mnie dzisiaj ale cieszy mnie to no i oby Alice sie odezwala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GRATULACJE DLA MARTY I MACIUSIA !!!!!!

Nie było mnie kilka godzin, a tutaj takie wieści 🙂! Strasznie się cieszę, oby Maciuś szybciutko wrócił do domku! Piękny z niego chłopczyk 🙂!

Anula na IP, dobrze że zrobili jej badania i KTG i wszystko jest ok! Ważne, ze są pod dobra opieką.
Ja też mam takie dni że mało czuje ruchy, ale reagować zawsze trzeba !

Ja noszę obrączkę, bo nei mam żadnych opuchlizn ale w sumie jak tylko gdzieś wychodze, bo w domu nie lubię nosić żadnych pierścionków !

My dziś zrobiliśmy zakupy ciuchowe dla Mojego L, w końcu udało mi się go wyciągnąć bo przecież przez jakiś czas to nie wyjdziemy z domku, a miał braki w garderobie , więc jestem zadowolona.

Teraz po kolacji, lecę na film.

Jutro KTG o 7.15 i zobaczymy czy będzie jakaś akcja 😁 modlę się 😁!

ps. Edytko daj znac co u Alicee!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, ja przestałam nosić pierścionki i obrączki miesiąc przed porodem. Palce dłoni miałam tak spuchnięte, że bałam się, że ich potem nie zdejmę i trzeba będzie ciąć biżuterię, żeby się jej pozbyć. Stopy mi też strasznie puchły. Wszystko zależy od organizmu. Mój niestety nie dawał rady z ilością wody i tłoczonej krwi. Ale ciśnienie do końca miałam bardzo dobre.

Trzymam kciuki za Anulę, żeby jak najszybciej do domku wróciła. Dobrze, że kontroluje ruchy dziecka. Lepiej pojechać na IP i mieć potem spokojny sen i pewność, że się nic złego nie dzieje, niż niepotrzebnie się stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam moje dziewczyny!
ja na nogach, K jeszcze spi. miałą 1 atak kaszlu w nocy, ma mnadzieje ze jej do kilku di ta ifekcja przejdzie... dzis ja na 100% zostawiam w domu, tym bardziej ze jej była niania zapowiedziała sie na kawkę to wykorzystam ten czas i na 2h wyskocze do fryza 🙂 a kari szaleje ze nów zobaczy Sylwię. bardzo są zżyte ze soba.
u mnie nocka ok.
zastanawiam sei czy jeszcze pociągnąc jutro korki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEjka!!!
JA śmigam dziś do poznania na KTG. Mały w nocy szalał. Teraz jest spokojny.
Anula dobrze zrobiła. Musimy reagować jak coś nam nie pasuje. Lepiej jechać i sprawdzić czy wszystko ok.
Edithd mam nadzieję,że Kari przejdzie i jutro już pójdzie do przedszkola.
Wizyta u fryzjera to świetny sposób na relaks przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendoberek 🙂
po wczorajszym dniu na swiezym powietrzu spalam dzis jak zabita -wlasnie wstalam,ale zebym miala wiecej energii powiedziec nie moge.
KTg o 7.15 tak wczesnie rano? ja tez mam dzisiaj ale o 13 wlasnie musze tam zadzwonic bo nie jestem pewna czy napewno o 13?
w ile cyckonoszy dla karmiacych sie zaopatrzylyscie? bo nie wiem ile mam sobie dokupic...
kurde juz 22 pazdziernik-jeszcze miesiac mi zostal! o was to juz nie wspomne bo teraz jak sie wchodz na forum to sie czuje juz stresik! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny, koniecznie napiszcie co u Was po KTG, Mam nadzieje ze Anula dzis juz bedzie z nami na forum i że Lenka będzie brykała jak zawsze 🙂 To faktycznie stresujące jak sie czuje mniej ruchy, ja mam tak samo, zaraz szturcham ją troche zeby sie obudziła, albo jem cuksa jakiegoś i po tym daje znaki.Wczoraj szalała wieczorem w swojej porze wiec ma sie dobrze. I czkawka jak zwykle rano i wieczorem.
Karusia ja podobnie jak Edyta mam kupione 3 i mysle ze wystarczy. 1 mam taki do chodzenia po domu i na noc, dwa bardziej "wyjsciowe".
Zaczęłam zastanawiać sie co mam zabrac dla siebie na wyjscie. Nie wiem w co ewentualnie wejde. Ten brzuszek to nie odrazu przeciez sie spłaszcza 🙂 Wczoraj przepakowałam torbe do szpitala taka zeby weszły rzeczy i moje i Oli. bo w mniejszej sie nie miesciło wszystko. Teraz jest ok. Nawet podusia i rozek weszły 🙂
Ja odliczam do środy. Z jednej strony mam stresa a z drugiej sie ciesze bo zobacze wkoncu Oluśke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...