Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
edithd napisał(a):
masz rację anka, ja tez tylko odświeżam stronę....
mysle ze pójdzie baiser szybko bo z 4cm rozwarciem (wczoraj) a dzis moze byc juz więcej, to polowa tej 'męki' z głowy (mi zajęło to 4h zeby rozchodzić rozwarcie). zazroszczę jej

Ja tez pierwsze co jak uslyszalam smsa przeczytalam i do meza mowie co i jak i na koniec ale jej dobrze spokojnie nie denerwujmy sie jak napisze pikne ci na tel ze dodalam info 😉 idz pracuj w ogrodzie tylko nie zaduzo a moze i duzo bedziesz najwyzej kolejna narazie idzie na zmiane Macius Sofi to kolejny znow mezczyzna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a nie mowilam wczoraj ze baiser bedzie next....SUPER! ale jak sobie pomysle ze teraz rodzi to mnie dreszcze przechodza, oby miala lekki porod_ 🙂
Edithd ty sie ciesz ze masz taka mame a nie tesciowa bo wtedy to by bylo ciezko!
ja mysle ze musze sie wkoncu spakowac do tego szpitala bo coraz bardziej mnie stres ogarnia-co prawda musze do next czwartku wytrzymac..ale jak wiecej jestem na nogach to zaczynaja mnie lapac jakies dziwne bole klute i czuje jak mi sie wszystko napina...
co zapakowalyscie na wyjscie ze szpitala? w jeansy napewno nie wejde, a w dresach glupio-kurde nie wiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam taki fajny firmowy dres (spodnie i bluza), w podobnym wychodziłam z kari. w jeansy nie wejdę, choc brzucha prawie w ogole po porodzie nie miałam to ciało miałam takie trochę spuchnięte i zdeformowane. mam tez kurtkę bo nie chce cycusiów przemrozić, to jest straszliwy ból (podobno)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
a nie mowilam wczoraj ze baiser bedzie next....SUPER! ale jak sobie pomysle ze teraz rodzi to mnie dreszcze przechodza, oby miala lekki porod_ 🙂
Edithd ty sie ciesz ze masz taka mame a nie tesciowa bo wtedy to by bylo ciezko!
ja mysle ze musze sie wkoncu spakowac do tego szpitala bo coraz bardziej mnie stres ogarnia-co prawda musze do next czwartku wytrzymac..ale jak wiecej jestem na nogach to zaczynaja mnie lapac jakies dziwne bole klute i czuje jak mi sie wszystko napina...
co zapakowalyscie na wyjscie ze szpitala? w jeansy napewno nie wejde, a w dresach glupio-kurde nie wiem ?

Ja zapakowalam sobie takie spodnie z poczatku ciazy bez pasa ciazowego ale na gumce bo przeciez brzuszek bedzie ale nie taki a juz i tak nawet teraz chodze z pasem sciagnietym bo jak naciagniety w spodniach czy leginsach zaraz sie poce strasznie i mnie wszystko swedzi wiec jak mam okazje to wogole chodze z bebenkiem po domu odslonietym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.
Anulka super wiadomosc oby nam sie dziewczyny szybciutko rozpakowaly.
Ja dopiero wstalam po kolejnej przetruptanej nocy. Znowu spac nie moglam i na dodatek brzuch mnie boli juz od wczoraj. Nie wiem co sie dzieje bo jest to ciagly bol i dosyc intensywny ale da sie wytrzymac. Maly sie kreci i wierci wystawia swoje girki wiec jest ok.
Fajnie ze u was wszystko ok.
Powodzenia na wizytach i prosimy o relacje po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-mnie tez pobolewa brzuch i plecy ale nie wiem juz sama od czego to od lezenia czy od czegos co sie dzieje-da sie to wytrzymac ale dobrze ze dzis wizyta to sie dowiem i czesto mam skurcze(twardnienie brzucha) i taki podobny bol jak miesiaczkowy ale bardziej taki z konca miesiaczki niz z poczatku -glupieje od tego jeszcze nigdy tak sie w swoj organizm nie wsluchiwalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
ja się namachałam grabiami i miotła...na razie muszę odsapnąć

Edyta a ciebie w piatek zostawia na odziale czy tylko kontrol i do domu?


ja sie cokolwiek będzie działo (rozwarcie, skurcze) to dr popchnie akcję zebym urodziła
a jak nic, to do domu.
stawiam na opcję nr 2 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
ja się namachałam grabiami i miotła...na razie muszę odsapnąć

Edyta a ciebie w piatek zostawia na odziale czy tylko kontrol i do domu?


ja sie cokolwiek będzie działo (rozwarcie, skurcze) to dr popchnie akcję zebym urodziła
a jak nic, to do domu.
stawiam na opcję nr 2 😞

A masz wogole jakies skurcze?bo rozwarcie chyba zerowe?pozatykana szczelnie?tak jak ja 😉 ja z nadzieja dzisiaj ze moze chociaz troche cos mi sie otwiera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
ja się namachałam grabiami i miotła...na razie muszę odsapnąć

Edyta a ciebie w piatek zostawia na odziale czy tylko kontrol i do domu?


ja sie cokolwiek będzie działo (rozwarcie, skurcze) to dr popchnie akcję zebym urodziła
a jak nic, to do domu.
stawiam na opcję nr 2 😞



A masz wogole jakies skurcze?bo rozwarcie chyba zerowe?pozatykana szczelnie?tak jak ja 😉 ja z nadzieja dzisiaj ze moze chociaz troche cos mi sie otwiera 😉


brzuch mi twardnie to na pewno, ale nic mnie nei boli. nie ma sie co oszukiwac...ma byc listopad - będzie listopad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja sie troche poruszalam i bol zelzal. Moze jak odgruzuje do konca chate to calkowicie mi przejdzie 🙂.
Dzwonila nasza landlady (wlasciciel mieszkania) i poinformowala nas o zmianach w umowie.
Tak wiec podwyzki nie bedzie i zgodzila sie abysmy brali zasilek na dziecko wczesniejsza umowa to wykluczala ale nowego mieszkania i tak bedziemy szukac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Ja mam spakowane swoje ubranka dla malego bo u mnie niestety nie zapewniaja a i dziecko jest ze mna przez caly czas chyba ze na zyczenie to moga je zabrac.
Ja też wszytsko nowiutkie do szpitala kupiłam dla małej na te kilka dni ale dowiedziałam się od siostry(bo rodziła miesiąc temu)że zazwyczaj dzieci są ubierane w szpitalne ubranka.Więc tak pomyślałam,że nie będę wykorzystywała swoich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
No nie powinno mnie to zdziwic ale lekko dziwi-dzwoni tesciowa do meza no jak tam juz urodzila?(oczywiscie bez osobowo) a moj ze nie ale ze z niedzieli na poniedzialek mala nas nastraszyla i ze pojechalismy na IP zostawili na obserwacje bo mala sie slabo ruszala ze mialam caly czas KTG podlaczone ze lekkie skurcze sie juz pisza a ta acha to ok i nic nawet nie zapytala sie czy wszystko ok wyszlo czy my nadal w szpitalu czy wyszlysmy-WSTRETNA JEDZA-ZNIECZULICA
Ale to chyba każda teściowa taka jest albo większość...moja też jak dzwoni to pyta najpierw o wagę i wzrost dziecka a czy zdrowe to nawet nie wspomni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...