Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
goska, ale akcja!!!! w twoim przypadku serio cesarka bezpieczniejsza.... cikawe ile moj chlopak waży, choc po rzuchu nie widzę zeby ył większy, ale za to Mały miał od zawsze duzo miejsca to teraz korzysta. czasem sie tak wierci ze juz nie wiem gdzie on co ma, bo czuję kopniaki wszędzie 🙂
wychodzi na to, ze jak ruszycie to ja będę ostatnia 🙂 🙂

u mnie dzis pomidorowa z bazylią a na drugie kurczak w sosie chińskim i ryż.
megan, zamów pizze i się nie przemęczaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia ja nie chciałam cesarki - wolałabym rodzić SN ale skoro trzeba ciac to trzeba. dla bezpieczenstwa dziecka przecież. Ale cesarka to wbrew pozorom powazna operacja i tego sie boje 🙂 komplikacji i bólu po.
Edyta no ja wczoraj całą droge powrotną przezywałam... jak to mozliwe. Sam lekarz mi ostatnio mówi ze Ola nie bedzie duza bo na kazdym usg jest raczej w średnich normach a tu tak wystrzeliła od wrzesnia.. Ale co ciekawe ja brzucha nie mam duzego i wagowo mam tylko 4 kg na plus. Wód płodowych tez nie jest duzo ale w normie. Wiec nie wiem gdzie taki klocek grubiutki sie tam mieści 🙂 Ale na usg widac było ze jest mocno skulona bidulka. Ale wazne ze zdrowa 🙂 Teraz musze kontrolowac ruchy i w razie albo za słabych albo zbyt gwałtownych zglosic sie na IP.
Wiecie ja to nie czuje sie jakbym miała juz zaraz rodzić wiec moze okazać sie ze zechce wyjsc za tydzien a moze dopiero za 3 🙂 Kto wie co mi cudaczek wywinie znów za numer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naszego majstra zona urodzila w lipcu corke ponad 4kg i tez byla owinieta pepowina o czym wiedzieli, no coz chyba nie bylo to najlepsze dla dziecka bo faktycznie byla ponad tydzien w szpitalu po porodzie i do tej pory musza kontrolowac jej stan zdrowia,wiec moze lepiej miec ta cesarke choc jej sie nie chce...ja bylam na studiach jak mielismy blok poloznictwo na cesarce i sam cud narodzin jest rownie niesamowity jak przy normalnym porodzie wiec sie nie przejmuj gosiaczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja juz ruchy na dzis policzone-formalnosc ale licze i zapisuje na tej karcie co wczoraj dostalam-moze juz mi mala takiego numeru nie wywinie jak w niedziele.Ja do kupowania niczy nie mam nawet checi chyba pogadam z mama to jak ona bedzie kupowala to od razu i nam kupi bo isc teraz i ciagac te znicze jakos mi sie nie widzi wogole nie wiem jak to bedzie w tym roku bo zawsze do oblatania mamy 3 cmentarze-jedne namiejscu drugi 30km a trzeci od domu 60 km i chyba w tym roku darujemy sobie no trudno chyba nam ci dziadkowie i babcie wybacza ze w tym roku znicza nie zapalimy od siebie bo latac i palic znicze to sie boje ze znow mnie przewieje i bedzie ten okropny kaszel-ale mnie plecy nawalaja okropnie wstaje tylko na siku i cos na zab wrzucic i znow lozeczko kocyk i pilot juz bym chciala miec Lenke po tej stronie z nudow bym nie umierala bo zajecie by bylo a tu wez i sie nudz na sile czysto posprzatane na biazaco poprasowane-normalnie szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do cesarki to ja juz sama nie wiem jakby trzeba bylo to by trzeba bylo zdoriwe i bezpieczenstwo dziecka wazniejsze a i naturalnie jest wiele przeciw bol itp ale jedyny duzy plus jaki ja dostrzegam po SN a CC to sobie po naturalnym porodzie wstajesz i chodzisz a po cesarce lezysz dobe jak kloda no i po cesarce dluzej dochodzi sie do siebie no wiec kazdy widzi inne zalety i wady a kto wie co mnie czeka a moze dziecko jeszcze w trakcie krzywo wejdzie w kanal rodny barkiem czy jakos tak i na cesarke wysla okaze sie ja juz mam obojetne czy bedzie bolec czy nie bedzie a na bank bedzie bolec 😉 ale liczy sie to ze Lenka bedzie po drugiej stronie i to bedzie wlasnie to -juz nie moge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Odswiezona, pachnaca i nadal zmeczona. Gosiaczek ciesze sie, ze u Was wszystko w porzadku i Ola rosnie.
Ja mialam ambitne plany na dzisiaj ale chyba nic mi z nich nie wyjdzie bo nie mam weny na realizacje. Pogoda typowo angielska czyli szaro buro i ponuro przez co brak mi energii i do tego to moje nie wysypianie sie 😞. Tak sie teraz zastanawiam czy nie zamowie w sobote pizzy i bede miec z glowy gotowanie bo nie mam juz sil na stanie przy garach i na dodatek pozniej sprzatanie calego syfu to juz nie dla mnie. Przez chwile myslalam o odwolaniu calej imprezy bo mi sie odechcialo juz. Cos mnie jakis dolek dzisiaj lapie 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z wami dziewczyny 🙂 dopiero wyprawiłam męża do pracy,dziś ma na później.Nie wyspałam sie za często chodziłam na siku,tak mnie ganiało,że nie zdążyłam zasnąć tak na dobre i znowu wybudzałam się.Mała za bardzo mnie uciskała na pęcherz bo aż czułam ból.Też już bym chciała żeby była w domku i bym nie musiała tak turlać się z tym brzuszkiem i męczyć 🤢Ale znając życie to mimo że wy pozamykane na 10 spustów będziecie pierwsze tuliły swoje maleństwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w miare dobrze, ale niedospana jeszcze pewnie popołudniu zrobie drzemke 🙂
Biore sie za jakiś obiadek i sałatke zaraz bede robić tunczykową. Miałam jechać do miasta bo skonczył mi sie magnez i witaminy ale jakos nie mam checi bo pogoda byle jaka.
Deprecha jesienna juz sie chyba nam udziela....
Ciekawe jak Baiser sie czuje i jak mała Sofii, szkoda ze nie mamy jeszcze zdjątka zadnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wlasnie dlatego wyrwałam sie rano na zakupy potm kumpela wdepłą na kawke, bo bym tez siedziała i sie dolowala...

mi sie wcz tak nudziło ze normalnie ryczec mi sie chciało. K poszła spac o 20tej, G zasiadła do komputera i cos tam dłubał a ja sobie miejsca nie potrafiłam znaleźć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
ja wlasnie dlatego wyrwałam sie rano na zakupy potm kumpela wdepłą na kawke, bo bym tez siedziała i sie dolowala...

mi sie wcz tak nudziło ze normalnie ryczec mi sie chciało. K poszła spac o 20tej, G zasiadła do komputera i cos tam dłubał a ja sobie miejsca nie potrafiłam znaleźć....

ja to wczoraj musialam sie bawic z synem do 23.30 boo mu sie spac nie chcialo 🤪 😁
wymeczyl mnie tak ze myslalam ze bede rodzic 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-pochodz,wypij zimnej wody i sie poloz i licz ruchy(czkawka sie nie liczy)od 1 do 10 ruchy ma minac 12 godz jesli jednego dnia nie bedzie i drugiego bedzie to samo no to jedz niech sprawdza ja w sukie w nuedziele nie czekalam i od 9 do 17 jak przez 8 godz byly tyljo 4 wymuszone przeze mnie ruchy pojechalam bo do mojej to nie bylo podobne-teraz jest juz jak wczesniej i jestem spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...