Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka!!
Nie miałam czasu wejść do Was, no i efektem tego jest konieczność nadrobienia
30 stron!!! Się rozpisałyście.
Co do szczepionek to tez myśle że to przesada. Chęć zarobienia kasy na rodzicach.
Nie należy z tym przesadzać.Będę dokładnie zastanawiała się nad tym jak Mały się urodzi.
Sliczna Sofia!!! Super,że wszystko z nimi dobrze i już nie długo trafią do domku.
Ja się w żadną kurtkę nie dopinam - nie ma takiej opcji. Narazie nie było tak źle bym musiała
kombinować ze strojem,ale wiem,że od jutra sie to zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja pochodziłam troche po sklepach i zmeczyłam sie jak stara baba... Zamówiłam mebelki dla Oli - bedą za tydzien. Tz komode i regał ale narazie tyle wystarczy, później bedziemy kompletować reszte z systemu. Coś mam ostatnio za duzy ciąg do wydawania... hmmm moze to dlatego ze wiem ze pózniej bedzie mi ciezko sie wyrwac na zakupy 🙂 Obeszłam pepco, kaufland, 3 sklepy meblowe, jyska, i dzieciecy 🙂 Kupiłam na wszelki wypadek mleko modyfikowane , bo wiem ze jesli bedzie cc to moze byc problem z karmieniem. I mam takie pytanie do Was - oczywiecie jesli sie orientujecie - mleko na poczatek że 1 to wiem - ale czy takie zwykle wystarczy czy te HA? Kupiłam zwykłe NAN w pudełku ale teraz zaczełam sie zastanawiac czy nie lepiej było brac to w puszce HA. Ale one 2 razy droższe...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tam się z nikim nie ścigam jak inne Mamusi;-) nie muszę być kolejna.
Widać,że na pierwszym miejscu najbardziej zależało Marcie!!! GWIAZDECZKA!! 😉

Jeszcze jest jedno miejsce wolne na podium. Pierwsze i drugie zajęte,ale trzecie
to też miejsce medalowe i puchar się należy 😁 😁
Oczywiście żartuje. Na kolejność nie mamy wpływu.
Kasia ja tez mam w obwodzie 103!!
Edith super,że wszystko ok. No może coś w tym jest,że 1.11. to niezbyt ciekawa data
na narodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
A ja pochodziłam troche po sklepach i zmeczyłam sie jak stara baba... Zamówiłam mebelki dla Oli - bedą za tydzien. Tz komode i regał ale narazie tyle wystarczy, później bedziemy kompletować reszte z systemu. Coś mam ostatnio za duzy ciąg do wydawania... hmmm moze to dlatego ze wiem ze pózniej bedzie mi ciezko sie wyrwac na zakupy 🙂 Obeszłam pepco, kaufland, 3 sklepy meblowe, jyska, i dzieciecy 🙂 Kupiłam na wszelki wypadek mleko modyfikowane , bo wiem ze jesli bedzie cc to moze byc problem z karmieniem. I mam takie pytanie do Was - oczywiecie jesli sie orientujecie - mleko na poczatek że 1 to wiem - ale czy takie zwykle wystarczy czy te HA? Kupiłam zwykłe NAN w pudełku ale teraz zaczełam sie zastanawiac czy nie lepiej było brac to w puszce HA. Ale one 2 razy droższe...???

Ja wlasnie wyczytalam ze te z oznaczeniem HA to jest przeznaczone dla dzieci ze sklonnoscia do alergii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meg100 napisał(a):
Szwagier wyjechał. Było miło i sympatycznie.
Miałam ciężką noc Młody kopał i szalał, pojawiły się skurcze no i brzuch stwardniał. Rano było już ok. Teraz też go roznosi.... 🙂

Mojego tez nosi i na dodatek jakies skurcze mnie lapia 🤢 ale pewnie za chwile przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
ja jak dzis jechałam do szpitala to wsadziłam reklamówki do auta i niech sobie tam juz są...
ja tak zaklinam ten 1.11 ze pewnie urodze dokładnie w ten dzien...ja mam takie kulawe szczescie.


Masz tydzien do terminu 🙂 czyli akurat wychodzi dzien zaduszny chyba 🙂 Hmm nie ma co sie wkrecać... a nóz widelec bedzie lada chwila. Moze Ci synuś prezent zrobi i wyskoczy nagle wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry Mamusie! U mnie jakas masakra... pogodowa 🙂 W nocy wstawałam otwierałam okno bo myslałam ze sie ugotuje tak było gorąco jak w saunie u nas na górze. I tak spałam do 5 z uchylonym oknem i było ok. A dzis rano sie budze a tu snieg sypie jak na syberii....
Dobrze ze sie wczoraj do miasta na zakupy wybrałam bo dzis na letnich oponkach byłoby nieciekawie 🙂 Mam nadzieje ze stopnije szybko ten snieg ... nie lubie zimy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meg100 napisał(a):
Hejka!!!Liczyłam na słońce, a go znowu nie ma. Chmury, 2 stopnie za oknem zima...
w planach odwiedzenie znajomych i grobu dziadków.
W nocy bolał mnie brzuch i nadal boli... ale teraz to już nawet nospy nie biorę.
Będzie co ma być.


Ja nospy tez juz nie biore. Pod koniec ciazy to bez sensu brac leki rozkurczowe bo moga zakłócać odczuwanie tych własciwych skurczy... tak mysle. Brzuch mnie pobolewa lekko jak na miesiaczke. Ale to nic powaznego 🙂 mniej sie napina niz wczesniej wiec nie wiem co tu robić... i kiedy sie spodziewac czegoś 🙂 Tylko jak wiecej chodze to mnie boli cała obręcz brzucha i miednicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
Mam wiesci:
EDYTA RODZI!!!!!!cała noc miala skurcze a o 8.30 byla juz na porodowce z rozwarciem 9 cm 🙂



Wow, no to szybciutko, moze juz Macius jest nawet na swiecie.
Lekarz Edyty to jaskis cudotworca, skoro pisala, ze wczesniej po takim jego zabiegu ruszylo ja od razu, a teraz to samo to chyba ja tez za jakis czas z moim pogadam zeby mnie ponaciagal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
Mam wiesci:
EDYTA RODZI!!!!!!cała noc miala skurcze a o 8.30 byla juz na porodowce z rozwarciem 9 cm 🙂



Wow, no to szybciutko, moze juz Macius jest nawet na swiecie.
Lekarz Edyty to jaskis cudotworca, skoro pisala, ze wczesniej po takim jego zabiegu ruszylo ja od razu, a teraz to samo to chyba ja tez za jakis czas z moim pogadam zeby mnie ponaciagal.

A wczoraj jeszcze nikt nie odpstawial ze bedzie tak szybko rodzic 🙂
jej lekarz jest genialny chce takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to super wiadomość! 🙂 Kto by sie spodziewał 🙂 napewno juz urodziła 🙂 i cieszy sie jak szalona ze udało sie przed 1.11 🙂 hihih
Zadna z nas nie liczyła ze bedzie nastepna a tu prosze - jednak potwierdziło sie ze bedzie rodzic z zaskoczenia bez zadnych obiawów wczesniej 🙂
Szczesciara kolejna ta nasza Edytka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam wieści od Edyty.Maciej jest juz z mamusią ma 57cm i waży 3600g, urodził się owinięty pępowiną i z rączką przy buzi ale dostał 10 pkt.Edyta czuje się dobrze.Napisała do mnie rano że rodzi że o 8:30 była na porodówce a o 12:30 juz mi wysłała zdjęcie Maciusia-Ta kobieta mnie zadziwia-ze miala glowe do pisanaia do nas 😉 tak wiec kolejna dzidzie mamy i kolejna mamusia rozpakowana.Maciej-Sofii-Maciej-czyli teraz kolej na dziewczynke 😉
A to Maciuś:
[IMG]http://i47.tinypic.com/15h20pt.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam na chwilkę sprzedać nowe info i uciekam-odpoczac zjesc obiadzik wyszykowac sie i na urodzinki siostrzenicy.Bylismy na oddziale w szpitalu dokladnie obejrzalam porodowke z mezem i odzial noworodkow i polozniczy(choc jego obejrzalam jak bylam w szpitalu) ale porodowke dokladnie obejrzalam wszystko nam powiedziala pani polozna ze nawet malo pytan mielismy tak szczegolowo-maz zbladl jak zobaczyl sale porodowa 😉 ja nie ukrywam tez troche mi to glowe zawraca widze caly czas to lozko ten sprzet ale przynajmniej jestem oswojona co i jak wiem wszystko najgorzej to przezyc ale czego sie nie robi dla takiego malutkiego cudu swiata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...