Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia powodzenia! nie bój sie dasz rade. Ja podobnie jak Anula chetnie bym sie zamieniła i wzieła od ciebie rozwarcie i silne skurcze i juz była gotowa do rodzenia 🙂 A tak siedze jak na szpilach jeszcze 2 tyg,. do terminu mamy.... Trzymam wiec kciuki i oby dzidzius szybciutko sie urodził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Witajcie wrocilam dopiero z ip bo źle się czułam.Moja lekarka pytała czy chcę dzisiaj rodzic bo mam 4cm rozwarcia,na ktg wyszly silne skurcze.Wrociłam bo wole jechać jak już naprawde sie zacznie,tak mnie lekarka zbadała ze dopiero odszedł mi czop z krwią 🤢 dziewczyny boję się jak cholera 😮 🤨


Kasia no to juz blizej niz dalej, jak przeczytalam co napisalas to sobie pomyslalam, ze no w sumie u mnie tez mogloby sie juz zaczac, ale pewnie jak sie zacznie to tez bede sie bac.
No ale nie mamy juz wyjscia, troche strachu i jaka nagroda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pojawiam sie i znikam. Mielismy troche zalatwiania dzisiaj a jak sciagnelam do domu to padlam i obudzilam sie dopiero teraz.
Kasiu ja tez sie chetnie z toba zamienie bo tez juz mam dosyc czekania a u mnie jak narazie nic sie nie dzieje 😞. Moj P zaczal mi sugerowac ze mam znalezc wywolywacza porodow 😁 bo tez juz sie nie moze doczekac a ja to na siebie juz patrzec nie moge bo zaczynam widziec zamiast ciezarnej kobiety z brzuszkiem toczaca sie wielgachna kule. Miednica tak mnie juz boli ze podniesienie sie do pozycji stojacej jest dla mnie jak zdobywanie K2.
W czwartek mam kolejna wizyte z polozna to moze cos mi poradzi bo ja naprawde juz nie daje rady 😞.
Ciekawe co tam z Meg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mysle ze strach to normalna rzecz, ja tez sie bałam... w dodatku (co mnie zaskoczyło) jak mi sie zaczęły skurcze w tej nocy to było to inaczej niz za pierwszym razem i ponownie nei wiedziałam czy TO to TO i czy juz mam jechac...mysle ze przy trzecim tez by tak było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
mysle ze strach to normalna rzecz, ja tez sie bałam... w dodatku (co mnie zaskoczyło) jak mi sie zaczęły skurcze w tej nocy to było to inaczej niz za pierwszym razem i ponownie nei wiedziałam czy TO to TO i czy juz mam jechac...mysle ze przy trzecim tez by tak było...


Hmm ja gdyby nie wody płodowe to też bym nie wiedziała kiedy mam jechać, bo te skurcze to już miałam od kilku dni..

Kaśka powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam nieregularne ale znosne skurcze co 20-15min nawet w wannie mnie jeden zlapal dosc mocny ale takie odstepy pomiedzy to zadna akcja no ale postep jest bo wczesniej byly co 30-40min a no i przed kapiela jak mnie wyrwalo to caly kolacyjny serek poszedl w kibel ale juz nie narzekam a niech sie rozkreca to wreszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Mam nieregularne ale znosne skurcze co 20-15min nawet w wannie mnie jeden zlapal dosc mocny ale takie odstepy pomiedzy to zadna akcja no ale postep jest bo wczesniej byly co 30-40min a no i przed kapiela jak mnie wyrwalo to caly kolacyjny serek poszedl w kibel ale juz nie narzekam a niech sie rozkreca to wreszcie

A u mnie nadal nic 😞 tylko zgaga mnie meczy od 6 rano 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzis o 22:00 przyszla na swiat Ania coreczka Kasi40322 wazy 3,5 kg i ma 54cm.O 21:00 zaczelo sie a o 22:00 skonczylo-czyli blyskawiczne tempo a jeszcze 2 godz.temu pisala ze sie boi ale numer to sie nazywa postep akcji 🙂 pisze ze ma 2 szwy tylko ale ze bolalo jak cholera i ze malo co nie pogryzla lozka 🙂 Kasia lykala wiesiolka moze serio on dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nareszcie zastuj sie ruszyl oby teraz poszlo jak z gorki.Ja z tych emocji ze Kasia jak grom z nieba sie rozpakowala najpierw zasnac nie moglam a pozniej sie budzilam bo mi sie porod snil albo na siusku a jak na zlosc jak skurcze byly to ustaly-chyba na mnie jeszcze nie pora-musze dospac jeszcze bo na 16 wizyta i nie chce isc jak zwloki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to faktycznie super szybko! Gratulacje dla Kasi i malenstwa 🙂
ja dzis wreszcie dostane w swoje rece wiesiolka kumpela mi przywiozla z polski... 🙂
ja wczoraj tez sie umeczylam jak nie wiem-zrobilam jedzonko dla 20 osob ..bo dzis musze sie oficjalnie z praca pozegnac.Zawsze narzekalam na ta prace ale ludzi mi szkoda..bo fajna ekipa 🙂 strasznie duzo mi pomogli, bo jak zaczynalam prace to moj niemiecki byl bardzo lamany a teraz smigam niezle 🙃
no i Ktg jeszcze w planach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej
ale fajnie ze cos sie podziało 🙂))

mi wiesiołek nie wiem czy pomógł - może tak, na pewno miała więcej śluzu.. łykajcie dziewczynki!

No wiesz nikt tego nie wie czy pomogl czy nie Danusia z paździenika i wiesiołek i maliny i rozne dziwa i dopiero urodzila ale myślę ze nie zaszkodzi a moze faktycznie pomoc w tym poslizgu bo najgorsze to przygotowanie szyjki aby zmiekla itp a to dziala na szyjke jak bym wiedzila na 100% ze ma dzialanie to bym lykala chyba cale opakowanie na raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia gratulacje !!! Teraz abyscie szybko wrocily do domku 🙂

Mialam dzis w nocy takie sny, ze szok. Chyba ze 4 rozne i strasznie realistyczne. Jeden byl najlepszy snil mi sie dzidzius moj-byl przesliczny z brazowymi oczkami, tak ladnie podnosil glowke na chwile-tyle tylko, ze byl dziewczyna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Kasia gratulacje !!! Teraz abyscie szybko wrocily do domku 🙂

Mialam dzis w nocy takie sny, ze szok. Chyba ze 4 rozne i strasznie realistyczne. Jeden byl najlepszy snil mi sie dzidzius moj-byl przesliczny z brazowymi oczkami, tak ladnie podnosil glowke na chwile-tyle tylko, ze byl dziewczyna 🤪


to moze ci sie zniła kasi córcia 🙂))

jak ja rodziłam to obok na sali tez dziewczyna rodziła, i słyszłam jak polozna mówi do drugiej: "przygotuj mi rózowe opaski bo ma byc dziewczynka", ja juz lezałam po porodzie i słyszałam płacz noworodka z tej sali obok, i jak przyszła nasza polozna sprawdzic jak sie czuję to nam powiedziała: no i mamy drugiego chłopaka... a miała byc dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja osobiscie znam 3 przypadki miala byc dziewczynka byl chlopuec i odwrotnie wiec niespodzianki rodzicom dzieciaczki zrobily sama bym tez zdziwiona nie byla mimo ze widzialam cala pipke i wargi sromowe i siusiaczka nie bylo ale tak jak to moj lekarz mowi 100% pewnosci to tylko przy porodzie 🙂)) oby zdrowe to najwazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny nasza Danusia łykała wiesiołka, piła napar z liści malin i urodziła 2tygodnie po terminie więc trudno powiedzieć czy to wszystko działa. Ja zastosowałam inny sposób na szybki poród bo chciałam urodzić przed terminem i mi się udało tak jak chciałam 2tyg. wcześniej 🙂 Nie wiem czy to podziałało u mnie czy to kwestia przypadku ale polecam sex 😁 (podobno sperma wywołuje skurcze) U mnie wystarczyły 3wieczory z rzędu i trzeciej nocy po kilku godzinach odeszły mi wody 😜 Więc może próbujcie, może u Was też podziała. No i zawsze troszkę przyjemności przed męczarnią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...