Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
gosiaczku wiecej wiary w siebie!!! nie zakladaj ze przegrasz na starcie 🙃


Ja tylko żartuje 🙂 Nie ma to nic wspólnego z wiarą 🙂
Tak naprawde kazda z nas moze być nastepna. Dzieci same wyjda kiedy bedą chciały. Nam zostaje jedynie czekac 🙂 Kazda chciałaby szybciej wiadomo 🙂 Ale po terminie też sie sporo dziewczyn turla 🙂 Ja jesli bede przeterminowana to poczatek grudnia złapie 🙂 I cóż zrobić jak dzieciatko namówić skoro nie chce jeszcze na ten szary świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry!
ja nadal w dwupaku chodz jutro musze sie zglosic do szpitala na wywolanie!
gin zrobil mi wczoraj tylko takie opserwacyjne USG i u maluszka wszystko ok!
chodz jest jeden problem bo mi sie spojenie lonowe rozeszlo i gin kazal tych na porodowce poinformowac bo to rzecz wazna!
nie wiem czy jest jakies rozwarcie bo moj gin jest z tego zdania ze nie dotyka sie juz tam blizej porodu bo nie chcial zebym mu tam czasem urodzila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i rano czuje coś nie tak .. lekkie skurcze, mokro sie w majtkach zrobiło - odszedł mi czop
śluzowy. Tak jak pisałyście dużo śluzu(ptasie mleczko pasuje jak ulał), troszkę krwi. Czyli wszystko wskazuje na niedługi poród.
Ja już prasowanie mam za sobą. Wzięłam też prysznic.Ogoliłam się co by mnie w szpitalu nie golili.
W planach mam spacer sklepu, apteki.
Popołudniem chce zabrać się za porządne porządki w kuchni. Co mi tam najwyżej urodzę 😁 😁
no i mieszkano trzeba byłoby odkurzyć, podłogi umyć.
Angela kulasz i kulasz. Mam nadzieję,że już niedługo sie rozpakujesz. Domyślam sie,że Ci ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosia nie smiej sie tak bo urodzisz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Jak Ciebie czytam to nie moge sie powstrzymać, specjalnie nas tu rozbawiasz 🙂 chyba chcesz sie ze mna pościgać do tego porodu 😁 W sumie to juz wiesz moge stawać na starcie a co tam 🙂 Tyle ze ja nie spod znaku torpedy wiec zostane w tyle 🙂

No co ty my nie wygramy juz Karina sie zapowiedzial ze wepcha sie w parade 😉 no ty juz mnie przescignelas bo moja Lenka i twoja Ola byly forumowymi kluseczkami a moja zostala daleko w tyle 2900 to co to jest pikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
No ja jutro na wywyolanie ale teraz tak osbie czytalam w necie na temat tego rozejscia spojenia lonowego to w zaleznosci jak ono sie rozejdzie jest wskazana cesarka 🥴

Angela tak czy siak jutro juz bedziesz w szpitalu i pewnie bedzie po wszystkim jak nie w sobote wiec juz 2 dni ci zostaly max pamietaj dac znac bo my bedziemy umieraly z ciekawosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosia nie smiej sie tak bo urodzisz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Jak Ciebie czytam to nie moge sie powstrzymać, specjalnie nas tu rozbawiasz 🙂 chyba chcesz sie ze mna pościgać do tego porodu 😁 W sumie to juz wiesz moge stawać na starcie a co tam 🙂 Tyle ze ja nie spod znaku torpedy wiec zostane w tyle 🙂

No co ty my nie wygramy juz Karina sie zapowiedzial ze wepcha sie w parade 😉 no ty juz mnie przescignelas bo moja Lenka i twoja Ola byly forumowymi kluseczkami a moja zostala daleko w tyle 2900 to co to jest pikus


Pociesze Cie tym że bedzie Ci lżej urodzić 🙂 Moje słoniątko wycisnąc to już bedzie wyczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
No ja jutro na wywyolanie ale teraz tak osbie czytalam w necie na temat tego rozejscia spojenia lonowego to w zaleznosci jak ono sie rozejdzie jest wskazana cesarka 🥴

Angela tak czy siak jutro juz bedziesz w szpitalu i pewnie bedzie po wszystkim jak nie w sobote wiec juz 2 dni ci zostaly max pamietaj dac znac bo my bedziemy umieraly z ciekawosci

dam znac napisze sms-a jak cos bede wiedziala jak sie tam pojawie bo mam zamiar jechac miedzy 8 a 9 rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
ide sie synem jeszcze nacieszyc bo nie wiem ile bede siedziec w szpitalu:/


kurze, adzia, szybko rób co się da zeby raz - dwa urodzic...mi w szpitalu po ur Mciusia było bardzo dobrze z nim, ale tęskniłam za Kari i fakt e ona bardzo przeżywała naszą rozłąkę mnie strasznie męczył...choć Fabian młodszy jest, jak moja córa bya młodsza to chyba mniej zauwazała moją nieobecność...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
No ja jutro na wywyolanie ale teraz tak osbie czytalam w necie na temat tego rozejscia spojenia lonowego to w zaleznosci jak ono sie rozejdzie jest wskazana cesarka 🥴


ja też miałam wywoływany i kazali mi być nadczo. PIerwszego dnia założyli koło 14 cewnik Foleya, a jak mnie to nie ruszyło to drugiego dnia też nadczo i już oksytocynka. Zakładanie cewnika nie boli więc luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...