Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Megan w sumie ty nadtepna z Elmirka w kolejce 🙂 no ja dzis tez nie urodze bo dzis moj pierwszy termin z usg kolejny 16-18-20-21 bo o 23-26 ktory tez z usg wyszedl nawet nie mysle.Z tego wszystkiego przenioslam lozeczko Lenki do sypialni bo i tak czy siak czy dzis czy po powrocie ze szpitala bedzie trzeba zrobilam caly kacik dzidziusiowy i tak mysle ze moze to chociaz poskutkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczyny nie denerwujcie sie wiem ze łatwo powiedziec ale tak to jest ze jedne chodza w ciazy 36 tygodni a inne 42 🤔ja wiem co mówie bo zaliczam sie do tych co chodziły po 42 tygodnie i wiem jak jest ciężko 🤢głowa do góry juz blizej niż dalej hehehe sorki ze sie tak wtracam ale u mnie na wątku cisza.......szybkich porodów Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leze wpatruke sie w lozeczko tlumacze mojej krolewnie jakie ono pewnie jest wygodne i jrj sie fajnie by w nim spalo nie tak ciasno jak w brzuszku ale chyba nie chce mnie posluchac 🙂 siostra wpadla i nagadala dla Lenki ze ma eulazic bo wszyscy juz doczekac sie nie moga a Lenka malutki osiolek i sobie siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze dziewczyny co sie dzieje.
Angela i Patinka nie zazdroszcze wam sytuacji.
teraz to ja sie zaczne modlic zeby miec to moje cholerstwo bo jak mi nie wywolajqa porodu (bo moze sie nie udac) to czeka mnie cc.
Moj maly cos sie dzisiaj ruszac nie chce jak ostatnie dni fikal jak szalony tak dzisiaj cisza 😞. Mozliwe ze jeszcze w trybie przyspieszonym bedziemy zaliczac szpital dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
no cos zastój jest... moj termin z usg tez minąl, nastepny z usg jest 16. czekam wiec dalej. moja mama dzis mnie obserwowała i mówi ze inaczej wygladam na twarzy, podpuchnieta i zmeczona... hmm. ale na dole nic sie nie dzieje nadal...
Mi juz inni mowic nie musza sama widze ze opuchnieta jestem na maxa nawet teraz jakby ktos chcial mi usta powiekszyc to ja dziekuje nie chce bo mam takie opuchnoete jak po dobrej dawce botoxu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z doświadczenia posiadania parki powiem wam ze chyba przy dziewczynkach sie bardziej puchnie...tzn ja przy karli byłam przypuchnięta 🙂 widze to na zdjęciach po porodzie. miałam usta przy karli jak murzynka 🙂)) teraz zero opuchlizny
a co do terminów to raczej te z miesiączki sie chyba bardziej sprawdzają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
z doświadczenia posiadania parki powiem wam ze chyba przy dziewczynkach sie bardziej puchnie...tzn ja przy karli byłam przypuchnięta 🙂 widze to na zdjęciach po porodzie. miałam usta przy karli jak murzynka 🙂)) teraz zero opuchlizny
a co do terminów to raczej te z miesiączki sie chyba bardziej sprawdzają...
Ja mam wlasnie takie usta jak murzynka a jak wdtaje w nocy na siku i spojrze w lustro na swoja buzie to jak po dobrym przepiciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
no cos zastój jest... moj termin z usg tez minąl, nastepny z usg jest 16. czekam wiec dalej. moja mama dzis mnie obserwowała i mówi ze inaczej wygladam na twarzy, podpuchnieta i zmeczona... hmm. ale na dole nic sie nie dzieje nadal...
Mi juz inni mowic nie musza sama widze ze opuchnieta jestem na maxa nawet teraz jakby ktos chcial mi usta powiekszyc to ja dziekuje nie chce bo mam takie opuchnoete jak po dobrej dawce botoxu 🙂


anula dokładnie mam to samo - moja mama mówi ze usta mam spuchnięte 🙂 wiec cos widocznie cos w tym jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie wrocilismy ze szpitala ktg ok maly jakby wyczol ze cos nie gra i zaczal sie ruszac wiec kamien z serca. Niestety przez to swoje wiercenie sie wczesniej cofnol sie troche wiec ja na mur beton sie przeterminuje. Jutro na 10 mam powtorzyc ktg i beda juz wszystkie wyniki badan krwi wiec sie dowiem co jest grane. Dzisiaj pobrali mi kolejne probki aby porownac wyniki i maja nadzieje ze bedzie dobrze. Dostalam tez pigule na to swedzenie, ktora ma tez dzialanie lekko nasenne wiec moze wreszcie sie wyspie. Trzymajcie sie dziewczyny i oby zadna z nas nie miala juz wiecej przygod tego typu. Anula ty wiesz jak to jest.
milej nocki wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u nas kolejna noc z pobudkami, dziwna sprawa bo Mały w ciągu dnia zasypia w 5sekund przy mleczku i spi ze 4h a w nocy sobie robi przerwy co 2h i kazda pobudka z 30min...teraz oczywiscie nyna sobie.
Kari w przedszkolu, uwielboam tę instytucje 🙂 Mała sie wybawi, dojrzewa, a ja mam chwilkę dla siebie (powiedzmy ze 'dla siebie')

dzis kolejne odwiedziny połoznej Małego. ta moja jest super babka a ta od Macka taka troche niemrawa młoda dziewczyna. jak moja przyszła to więcej praktycznych rzeczy mi powiedziała, pępuś opatrzyła, jajeczka zbadała, a ta młoda to siedzie z dokumentami i tylko odhacza 🙂 wali teoretyczna wiedzą ale brak jej takiego ciepła, na bank nie ma swoich dzieci (widac to po sposobie w jaki 'pokazywała' mi jak przebrac pampersa...). wiec mam nadzieję ze dzis ost raz przyjedzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja z rana nadal w dwupaku choc noc byla straszna budzil mnie taki okropny bol jak nie plecow to brzuszka pol nocy przelazilam z pokoju do pokoju okno w okno dopiero okolo 3:30 udalo mi sie przysnac ale o 5 obudzilo mnie siusiu wiec zla bylam bo jak dreptalam to mi sie nie chcialo.Rano wyprawilam meza do pracy i nadal mam takie klucie na samym dole jakby ktos we mnie strzelil tone szpilek-mala norme ruchowa odwalila z rana wiec jestem spokojna choc te ruchy sa leniwe jak nigdy

Elmirka-oj wiem wiem mnie zostawili wtedy na obserwacji to myslalam ze zwariuje ale zawsze jest lepiej pojechac raz a zaduzo do szpitala niz raz a zamalo

Megan-super zdjecie w calej okazalosci widac mamusie slicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka ja miałam to samo - pojechałam na izbe przyjec bo sie mało ruszała - a na ktg jak zaczela ruszac rekoma i nogami to az lekarz sie smial. że naliczyl chyba ze 30 ruchów i po brzuchu widac a ja zglosilam sie bo naliczylam 3 tylko od rana 🙂 Te nasze dzieciaki cwaniaki 🙂 daja nam niezle popalic nerwowo 🙂
Ja czasem tez mam wrazenie ze mi brzuch opada wiec mała sie obniza a nastepnego dnia jest wyzej, czyli sie cofnela hmm... podobno tak moze byc. choc wolałabym zeby juz obnizyła sie całkowicie i wyszła 🙂
u nas noc jakas dziwna - słabo spałam - niby nic mnie bolało ale budziłam sie co chwile, bylo mi mega gorąco mimo ze chłodek w pokoju... maz mnie pociesza telefonicznie i mówi ze obstawia ze max 2 dni i sie zacznie... hmm mam nadzieje ze sie nie myli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta to ty masz natlok poloznych 😉 u mnie przychodzi jedna do mnie i dziecka jest super babka znajoma bo kazdy ja z rodziny zna wiec wszystko bedzie na luzaku 😉 dziwne ze ci takie proste rzeczy pokazuja jak zakladanie pampersa przeciez ty juz mialas wprawe przy Kari inaczej rozumiem pierwszy raz jak sie jest mama to kazda wiedza potrzebna a przy drugim dziecku uczuc mame pampersa zakladac-no z jajeczkami rozumiem bo dziewczynka inaczej chlopczyk inaczej to i niech pokaze-dla mnie to magia co z jajeczkami trzeba dzialac zeby pozniej synus nie mial problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to widze ze nie tylko ja na IP wyszlam na spanikowana mamusie ze malo dziecko sie rusza ale ja mam ich myslenie gdzies bo to ich interes sprawdzic moja tez wtedy wcale sie nie ruszala a jak sie polozylam pod ktg nakopala za wszsytkie czasy ale przynajmniej bylam spokojniejsza.Moja maz tez codziennie rano budzac sie mowi zamiast o kolejny dzien przed nami to o i kolejna noc zmarnowana 😉 bo uwaza ze bedziemy meczyc sie noca 😉 bo mnie tak wieczorem lapia skurcze i te klucia na dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej witam się i ja...ciężką noc mieliśmy małemu odwidziało się spanie i od 23.40 do 3.20 rozglądał się i śmiał a my byliśmy wykończeni chcieliśmy spać a mały jak na złość chciał sobie po prostu leżeć 🙂 korzystajcie dziewczyny z tego że możecie pospać bo jak już dzidziuś jest to tak nie będzie 🙂 teraz maluszek śpi spokojnie...wczorajsze odwiedziny u teściów nawet się udały mały cały czas spał nawet nie miał problemu zasnąć w dzień jak to zwykle bywa po karmieniu...dzisiaj w planach spacerek...jest pochmurno ale ciepło to korzystamy bo jak przyjdą mrozy to już nie będziemy mogli wychodzić na takie długie spacerki...pewnie zaraz odwiedzi nas położna mszę pokazać jej siusiaka małego bo coś jest zaczerwieniony...dziewczyny które mają synka powiedzcie mi od kiedy naciąga się chłopcom siusiaka i co się dalej robi?? przemywa go naciągniętego wodą przegotowaną czy co? bo ja nie bardzo wiem...jakich pieluszek używacie?? bo ja używam dada i się tak zastanawiam czy te pieluszki tak śmierdzą czy to małego siuśki są takie ostre..?? w netto jest promocja na pieluszki pampers za 24.89 sleep & play tylko nie wiem czy są 2 na pewno są 3 pozdrawiam życze miłego dnia pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gwiazdeczka-ja slyszlam podobne stwierdzenie u mojej kolezanki ze cos jej smierdzi i stwierdzila ze raczej to nie siuski Zosi tylko wlasnie Dada jak sie przerzucila na inne pieluchy od razu lepiej.Osobiscie dla mnie pamprsy maja swoj zapaszek i ladnie pachnie nawet jak dzidzia sie siska no gorzej jak nakasztani ale takie male kupki tylko z mleczka pachna w porownaniu z pozniejszymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...