Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Na mnie to nie liczcie szybko z rozwiazaniem... napewno Anula bedzie przede mną 🙂 takie moje zdanie.
O 14.30 wybieram sie do lekarza - zobacze co mi powie 🙂 jesli rozwarcia nie ma to ja szykuje sie na grudzien 🙂 az sama jestem w szoku ze nic mi nie dolega - zadnych skurczy, plamien, sraczki 🙂 nic kompletnie. Spacery tez nie działają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale rozważania porodowe....
u nas piękne słoneczko, rano sprątnęłam mieszkanie i o 10tej wyruszyliśmy z Maciuskiem na spacer 35min, zimno, ale był mega zapatulony. tera spi dalej a ja wrzuciłam bułkę do bebecha i czekam na gosci - ma nas odwiedzic kolezanka z poprzedniego brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
to usg to czesto bujdy pokazuje, jesli chodzi o wage dziecka...wg usg Ula miala wazyc 2 tyg przed porodem ponad 3500g, wiec myslalam, ze kolo 4 kg bedzie miala, a tu wyszla z waga 3450 😮

No mi lekarz okolo 1,5 mieisaca temu stwierdzil ze jak Lenka tak blyskawicznie przybiera na wadze to urodzi sie taka ponad 3500 to mu kazalam sie puknac w czolko 😉 sam chyba klocka takiego urodzi chociaz nie wiadomo ale ja czuje po sobie ze wielka nie jest i 3500 na bank nie przekroczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Na mnie to nie liczcie szybko z rozwiazaniem... napewno Anula bedzie przede mną 🙂 takie moje zdanie.
O 14.30 wybieram sie do lekarza - zobacze co mi powie 🙂 jesli rozwarcia nie ma to ja szykuje sie na grudzien 🙂 az sama jestem w szoku ze nic mi nie dolega - zadnych skurczy, plamien, sraczki 🙂 nic kompletnie. Spacery tez nie działają...

Gosia a zobaczysz ze ani ja ani ty bo gdzie sie 2 bije tam 3 korzysta-ja nie mowie ze nie ale do poniedzialku bym chciala bo na sama mysl o poniedzialkowej wizycie zle mi sie robi bedzie pewnie pelno ciezarowek i tyle siedziec i czekac to nie na moje zdrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
Na mnie to nie liczcie szybko z rozwiazaniem... napewno Anula bedzie przede mną 🙂 takie moje zdanie.
O 14.30 wybieram sie do lekarza - zobacze co mi powie 🙂 jesli rozwarcia nie ma to ja szykuje sie na grudzien 🙂 az sama jestem w szoku ze nic mi nie dolega - zadnych skurczy, plamien, sraczki 🙂 nic kompletnie. Spacery tez nie działają...

Gosia a zobaczysz ze ani ja ani ty bo gdzie sie 2 bije tam 3 korzysta-ja nie mowie ze nie ale do poniedzialku bym chciala bo na sama mysl o poniedzialkowej wizycie zle mi sie robi bedzie pewnie pelno ciezarowek i tyle siedziec i czekac to nie na moje zdrowie


A ja chce do piatku ale pewnie sie nie wyrobie 🙂 bo dzis juz środa 🙂 i czekam juz taka poddenerwowana ze az ciężko mi psychicznie.
Anula wkoncu jest jeszcze Pati i Iza 🙂 przed nami 🙂

Edyta no widzisz rozwazamy i rozwazamy i obstawiamy i tak od miesiaca pewnie 🙂 i zero reakcji 🙂 tez bysmy juz pochodziły z karocami na spacery a tak chodzimy z brzuchami i sie meczymy 🙂 i nakrecamy nawzajem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂
USG faktycznie nie zawsze pokazuje prawdę. Mi lekarz 1-go października na wizycie powiedział, że Zuza waży 3150g a 11-go urodziłam i Mała ważyła 2980g 🙂 Więc tak do końca nie można wierzyć w to co się usłyszy 🙂

A jeśli chodzi o skurcze przed porodem to ja nie miałam wcale. Jakieś delikatne jak przy okresie i lekarz mi powiedział, że na pewno do terminu dotrwam, bo brak rozwarcia, szyjka zamknięta i mówił, że co najmniej 3tyg. albo i więcej chodzenia z brzuchem przede mną. A tu taka niespodzianka, urodziłam 10dni po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie juz zimowo sie zrobilo-wczoraj byl mroz! dzis zakupilam na szybko kozaki bo pozniej moge nie miec czasu na szukanie wygodnych butow na spacery 🤢
u mnie nie da sie dokladnie ocenic wagi Ady bo lezy glowka tak nisko w pachwinie ze nie mozna jej tej glowki zmierzyc wiec lekarka ocenia orientacyjnie. i ja mam wrazenie ze juz brzuch mi nie rosnie jest caly czas taki sam 😮
a jak moje obstawianie bedzie skuteczne to co wygram hehe? oj nie stresujcie sie juz ..jakos to bedzie raptem max 3 tyg i po wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karina ja ci mowie jak sie sprawdzi otiweraj swoj biznes przepowiadania porodow kase zbijesz na takich kobitkach jak ja i Gosia ze glowa mala a takich jest pewnie duuuuuuuuuuuuuzo 😉 a mnie boli jak na okres caly czas brzuch ale znosny to bol wiec czekam i faktycznie max 3 tyg i bedzie po wszystkim na bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela dzisiaj wraca do domu-wlasnie mi napisala kurcze wyczyn u niej za wyczynem 😉


Angela to przegigant, czekamy na wiesci od patinki, moze odpisze.
Ja przywalilam takie kimono, ze szok. Trzeba wyjsc na zewnatrz teraz, bo pogoda ja marzenie.
No to czekamy na nastepna, ciekawe ktora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anka ale sie usmiałam jak głupia przed komputerem 🙂 dzieci to jednak pocieszne są 🙂 cudaki male 🙂

No... Angela mnie szokuje coraz bardziej 🙂 Kobieta na medal 🙂 nosiła nosiła synusia duzego - urodziła naturalnie zero komplikacji i juz do domku szczesliwie wracaja 🙂 tylko pozazdroscic kondycji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela dzisiaj wraca do domu-wlasnie mi napisala kurcze wyczyn u niej za wyczynem 😉


Angela to przegigant, czekamy na wiesci od patinki, moze odpisze.
Ja przywalilam takie kimono, ze szok. Trzeba wyjsc na zewnatrz teraz, bo pogoda ja marzenie.
No to czekamy na nastepna, ciekawe ktora?

A moze ty?tak cicho siedzisz nie stekasz jak ja czy gosia wiec kto wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Anka ale sie usmiałam jak głupia przed komputerem 🙂 dzieci to jednak pocieszne są 🙂 cudaki male 🙂

No... Angela mnie szokuje coraz bardziej 🙂 Kobieta na medal 🙂 nosiła nosiła synusia duzego - urodziła naturalnie zero komplikacji i juz do domku szczesliwie wracaja 🙂 tylko pozazdroscic kondycji 🙂

to pikus wczoraj maz siedzial na kompie i takie filmiki wynalazl ze lzy w oczach ze smiechu.wpadla moja siostra i powiedziala prosto z mostu ze gorzej wygladam niz w niedziele bo ostatnio w niedziele byli i ze brzuch to mam na kolanach i pewnie do poniedzialkowej wizyty nie dotrwam-no ciekawe czyli zadnej nowosci sie nie dowiedzialam 😉 bo to wiem jak wygladam a to czy dotrwam to tylko jedna istotka wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
thalia napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela dzisiaj wraca do domu-wlasnie mi napisala kurcze wyczyn u niej za wyczynem 😉


Angela to przegigant, czekamy na wiesci od patinki, moze odpisze.
Ja przywalilam takie kimono, ze szok. Trzeba wyjsc na zewnatrz teraz, bo pogoda ja marzenie.
No to czekamy na nastepna, ciekawe ktora?

A moze ty?tak cicho siedzisz nie stekasz jak ja czy gosia wiec kto wie 😉


Moze moze, w pt ide do lekarza moze jakies extra newsy przyniose. Osobiscie chcialabym 21 zeby miec skorpiionka a to osstatni dzien, jak sie nie uda to moze byc i 26.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po spacerku. Niewiele sie nachodzilam bo tak mnie brzuch rozbolal ze myslalam ze do domu nie dojde. Teraz juz przeszlo.
Anula filmik super 🙂 a to ze one sie swietnie rozumia to jest podobno potwierdzone naukowo. Blizniaki czesto wymyslaja swoj wlasny jezyk ktorego nikt oprocz nich nie rozumie i nie potrafi rozszyfrowac 🙂.
Ps super ze Angela juz wraca do domu. Ma kobita zdrowie i determinacje. Podziwiam tym bardziej ze ona taka mlodziutka jest. Pelen szacunek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karusia, no co ty, moj chlopak tyle spi ze jakbym z nim spała to w ciągu dnia z 7h pospie)))
ale ja moze w zyciu z 5 razy spałam w ciągu dnia...szkoda mi czasu na spanie 🤪

goska z 3-letnia córcia juz pojechały, zjadłysmy razem obiad, poszłysmy po kari do przedszkola, dziewczyny szybko załapały zapomniany kontakt (widzimy sie 1 w roku bo ona z irlandii)
dzieciaki dostaly super ciuchy (cały worek), mały koszule i eleganckie sweterki, szok takie sliczne 🙂

my tez tak bedziemy sie odwiedzać 🙂))) baiser, ja do ciebie mam kawałek 🙂)) na spacerek mozemy sie spotkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...