Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzien dobry!
my juz w domu oboje czujemy sie dobrze!ciekawe jak synek zareaguje na pierwsza noc w domku 🙂
Fabianek mega zainteresowany braciszkiem zobaczymy jak beda wygladac kolejne dni!
dziekuje za GRATULACJE!
sama jestem w szoku ze dalam rade urodzic takiego klocuszka 🤪
jak bede miala chwile zrobie zdjecia i Wam pokaze!
nie nadrabialam wiec nie wiem czy ktoras po mnie albo przed rodzila ale to z braku czasu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem jestem 🙂 mówiłam ze to nie dzis 🙂 i na mnie nie liczcie. Ktg wyszło tym razem ok.
Jednak moje przeczucie ze jeszcze sobie poczekam sprawdza sie.

synuś Megan - fajowy 🙂 ciezko mi ocenic do kogo podobny bo jakoś sie Gosi nie przyglądałam na zdjeciach 🙂 Ale widac ze chłop po rysach buźki 🙂

Angela witamy! Dziewczyno masz power 🙂 trzeba przyznać 🙂 wprawiłas nas chyba wszystkie w zdumienie 🙂 czekamy na relacje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz po wieczornym moczeniu sie hipcia 😉 przyjrzalam sie dzis sobie bardzo szczegolowo w lustrze po kapieli kurcze ale ja smiesznie wygladam nogi jak patyki cyce nawet mi zaczely zwisac 😉 bo zawsze byly taki malutkie i bebenek po same kolana 😉 troche przypominam takiego stworka z Pana Kleksa jak ktos ogladal to wie taki z duzym brzuchem i nogami jak patyki 😉 cos Elmirki na wieczor nie bylo a narzekala na bol brzucha w sumie co ja sie dziwie ona nastepna 😉 a my z Gosia pewnie zrobimy zastoj w rozpakowywaniu 😉 bo zero objawow 😉 dobra bo juz zaczynam bredzic ide na wieczorne zabiegi smarowania brzuszka i aplikowania tego wstretnego kremu bo maz juz czeka aby obadac sytuacje i krzyczy na warsztat z tym podwoziem 😉 milej i spokojnej nocki mamusie i brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadam na chwilkę. Piękny Synuś Megan 🙂 i jaki szczęśliwy bo cycka ma obok 😁
My po kąpaniu, karmieniu i przytulaniu. Sofii właśnie zasnęła a ja czekam na męża, bo na piłke wyskoczył. Dziś w kolejności wypada ciężka noc, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Trzymajcie się dziewuszki i miłej nocki 🙂
Może rano jak zaglądnę to już kolejny dzidziuś będzie z Nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry mamusie dzidziusie i przedewszystkim dwupaczki.
Ja znow spac nie moge. Anula nie bylo mnie wieczorkiem bo moj P laptopa okupowal a jak w koncu mi go oddal to zaczely mi sie oczy kleic i poszlam spac 😁. Za 4 godzinki mam ktg i mam nadzieje ze beda juz wyniki moich badan wiec sie dowiem czy mam ta cholestaze czy tez nie. Moj meszczyzna jakos ostatnio zaczal miec obawy ze moze cos malemu zrobic wiec nici z sexu i przyspieszania porodu. Pozostaja mi tylko spacery 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.Stan bez zmian choc w nocy az dwa razy sie obudzilam przez skurcze byly takie mocne ze az mnie obudzily ale buly i przestaly usnelam porzadnie okolo 4 bo tak to sie cala noc krecilam tak mnie kosci na dole w podwoziu bola ze az lzy w oczach mam przy przewracaniu.Mezus wczoraj mi zrobil cowieczorny przeglad i stwierdzil ze 3-4dni temu aplikator z mascia ciezko wchodzil 🙂 a teraz mam jakies luzy spore 🙂 moze rozwarcie ki sie robi-no nic do poniedzialku jak sie nie rozsypie sie dowiem co tam ginus zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny!
Oj to Patinka sie nam naczeka, no ale jak jest pod stala opieka, to chyba wiedza co robia.
U mnie jeszcze tydzien, no gora 3 😁 i maly krasnal sie pojawi. W sumie im pozniej, tym pozniej wroce do pracy (akurat na okres urlopowy wiec bede miala czas sie ogarnac)-wiec nie ma tego zlego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja myslalam ze z Angela to w szpitalu zrobili co chcieli(dsli oxy i do domu pogonili) ale to co z Pati tobia to glowa mala skoro wg miesiaczki ma 3.11 to skad oni wzieli date 6.11-ona tez tego nie rozumie.Skoro sa jakies ale odnosnie serca to tez po co trzymaja i pograzaja sytuacje zrobili by cc i dziewczyna by sie nie meczyla no ok podczas cc tez trzeba dostac znieczulenie kyore czy czesciowe czy calkowite jakis ciezar na serducho ma ale chyba z dwojga zlego to cc mniej obciaza niz sn gdzie jakby nie bylo jest wiekszy wysilek-no nie rozumiem jakos przeciez tego dzidziusia musza wyciagnac z brzuszka.A dziewczyna sie meczy i siedzi w szpitalu juz tule czasu w dodatku na przeterminowaniu.No rece zalamac tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mam dwa terminy pierwszy to 26.11 a drugi to 28.11 a z metody anuli wychodzi 27.11 wiec granica bledu nieduza... ciekawe czy sie sprawdzi... a tak liczylam na mala skorpionice, chyba nie da rady... a tak jakos dzis myslalam ze ktoras wzieli na porodowke a tu nic....ale do weekandu jeszcze jest czas 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
ja tez mam dwa terminy pierwszy to 26.11 a drugi to 28.11 a z metody anuli wychodzi 27.11 wiec granica bledu nieduza... ciekawe czy sie sprawdzi... a tak liczylam na mala skorpionice, chyba nie da rady... a tak jakos dzis myslalam ze ktoras wzieli na porodowke a tu nic....ale do weekandu jeszcze jest czas 🤪 🤪

Wekend zaczyna sie w piatek popoludniu wiec Karinko jeszcze dzis wolne na porodowce 😉 a kto wie moze dla Pati zrobia badania i ja wezma na cc i bedzie na wekend nowa dzidzia a my na kolejny wekend sie zalapiemy 😉 ja mam czas do srody jeszcze wiec spokojnie siedze jak na jajku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej brzuchatki!!!
u nas noc ok, wiecz bolała małego brzusio i dalam mu sab simplex, ale chyba za duzo kropelek...pierdził biedaczek całą noc przy kazdym ruchu...mieliśmy z niego polewkę z Grzeskiem. rano zrobił 5 kupek jedna za drugą...
ja zawiozłam K do przedszkola i skoczyłam do Lidla, kupiłam sobie 2 pary legginsów i jakies spozywcze pierdołki
teraz mom free do 13, pewnie ok 12 wyjdziemy na spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-moj maz codziennie jak wychodzi do pracy daje mi buzki i dla brzusia i tuli brzus i mowi wylaz osiolku wylaz wreszcie 🙂 a z terminami to ja chyba mam najwiekszy wybor 🙂 kazde usg prawie inaczej 11-16-18-20-21-23-26 z om 21 a z moich wyliczen 25 czyli mam jeszcze 7 dat so wyboru 🙂 ja juz na obiadzik zrobilam sosik do spagetti wiec mam wolne postanowilam teraz jesc takie rzeczy na ktore pozniej bede mogla popatrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja, oczywiscie bez zmian 🙂 samopoczucie super. Wieczorem troche mi brzucho dokucza i mała sie rozpycha ale przechodzi wiec ok.
Elmirka powodzenia na ktg. My mamy ta samą date - 20.11 zobaczymy co z tego bedzie 🙂

Ja jedna z usg juz przeszłam - 9.11 teraz kolejna z usg to 16.11 i 18.11 ale posprawdzałam wczoraj wszystkie usg i mam tez 23.11 🙂 ale trzymam Karine za słowo ze w weekend bedziemy z Anula rozpakowane 🙂 Karina a tylko spróbuj sie pomylić 🙂 To znaczy ja na siebie juz sama nawet nie licze - Stawiam dalej na anule ze bedzie kolejna.
Pati to juz mi szkoda ze tyle czasu to trwa... faktycznie mogliby dac jej troche spokoju i rozwiazać przez cc. tym bardziej ze juz sporo po terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia nie zebym narzekala ale ty moze zostaw wrozenie dla Kariny bo twoje jakos nie wychodzi a ona Angeli wykrakala ze do wtorku urodzi i ie sprawdzilo 😉 ja nie licze na swoja kolej w wekend tymbardziej.czasami sie zastanawiam czy lepiej nie byloby w poniedzialek na wizycie dostac skierowanko do szpitala i byc wtedy gdy moj ginus bedzie na dyzurze bo zawsze tlumacze sobie nie dzis nie dzis bo tylko we wtorki do srody do 14 i w piatki do soboty do 14 wtedy tak w inny dzien nie chce ale znajac mojego brzuszkowego osiolka zrobi mi na zlosc i wyjdzie w dniu gdzie naszego gina nie bedzie a jakos wolalabym aby on mnie zszywal niz ordynator(facet po 50 a moze i 60 ) z dziwnymi dowcipami i gadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tam gdzie rodziłam mam wrazenie sami tacy doktorzy-rutyniarze... 3/4 z nich bada babki jakby krowy badali. jak mi włozył łapsko to sie go zapytałam czy on chce zebym ja buzią to dziecko urodziła...masakra normalnie. a potem jak mnie czyscił to jakby piec C.O. wymiatał. podobnie z szyciem.... straszne to jest. polozne super a doktor do du...
potem na obchodzi z 6 ich łaziło, z czego 2 wchodziło na salę a 4 stało przed pokojem i na komórkach cykali.

a kropelek dałam 12...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...