Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
i ola duza 3.5kg to super jak na dziewczynke 🙂

No Ola od poczatku było załozenie ze kluseczka z moja szly leb w leb ale Ola przescignela 😉 moja choc nie wiadomo o ile moje usg sie myli bo ostatnio 2 tyg temu bylo 2900 wiec albo ma 2900 albo 3200 czyli moze tez urodzic sie taka kluseczka choc ja nie wierze i obstawiam z mezem gora 3200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
przede wszystkim GOSIACZEK SUPER SUPER SUPER GRATULACJE. anulkka jakieś szczegóły??? rodziła CC?

anulka, Ty to czarnowidzctwo powinnaś uprawiać...ja nie wierzę ze zostaniecie tylko we 2. ja jestem. przy 2ce dzieci spokojnie daję radę byc z wami 🙂

karinka, gdzie tam polowa grudnia.... posypiecie sie raz dwa. ale ten weekend był niezły 🙂))

u nas nocka taka jak przewidywałam...o 22 zaczęły sie bóle brzuszka, ajuz myslałam ze sab simplex odstawimy...w nocy 2 pobudki, obie z płaczem, w kocu Mały zasnął na brzuszku leżac na mnie i słuchaj,ac mojgo serce (bardzo to dzieciczki uspokaja). i tak do 7 przespaliśmy, potem K do przedszkola no i jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja zaraz szykuje sie na wizyte, bo trzeba tam jeszcze dojechac a wczesniej jeszcze oddac psa do tesciowej wiec znowu padna standardowe pytania..i nie daj bosze jak znowu zacznie opowiadac jak to ona rodzila itd nie moge juz tego sluchac!!! ja mam awersje nerwowa na moja tesciowa. potem zakupy bo zawialo pustkami..wiec bede popoludniu...
anula zostan ze mna jeszcze kilka dni plsssssssssss...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no ja zaraz szykuje sie na wizyte, bo trzeba tam jeszcze dojechac a wczesniej jeszcze oddac psa do tesciowej wiec znowu padna standardowe pytania..i nie daj bosze jak znowu zacznie opowiadac jak to ona rodzila itd nie moge juz tego sluchac!!! ja mam awersje nerwowa na moja tesciowa. potem zakupy bo zawialo pustkami..wiec bede popoludniu...
anula zostan ze mna jeszcze kilka dni plsssssssssss...


ja tez mam awersję...wcz zadzwoniłam do niej dograć te chrzciny i zblizającego się Mikołaja, i jej mówie zeby ciasto zrobiła (chciała tort, ale my ju nie potrafimy na jej tort patrzec, fakt,jest dobry, ale wiecznie to samo, ten sam krem, te same dodatki, wszystko takie samo), a nie chce zeby sie obraziła, no i jej mówie ze chemy taki typowy na chrzest, z dekoracjami dlatego chcemy zamówić..mowie jej zrob ciasto to albo to, bo je lubimy, na MIkołaja robimy zrzutkę i kupujemy kari stolik i krzesełka do jej kącika ( KIEDYS KAZDY PRZYNIÓWSŁ KARI JAKĄŚ ZABAWKE, MOI RODZICE, TESCIE, CIOCIA, WUJEK, MOJA BABCIA, KAZDY ZA NIĄ BIEGAŁ I CHCIAŁ ZEBY jego ZABAWKĄ SIE BAWIŁA, ONA W AMOKU, ONI SZAŁ....MY Z G SPOCENI, AAAAAAAAAAAA).wiec teraz 1 prezent od mikołaja, do tego klocuszki lego friends i koniec. wydawało mi sie ze te 2 komunikaty są dosyć czytelne...a ona mi na to ze ona musi przyjechac do mnie to dogadac. ja jej tu nei chce.... co tu kur...dogadwac. ciasto, kasa. koniec. niestety nie wszyscy czają co sie do nich mówi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta tak to bywa niektorzy nie potrafia zrozumiec tylko na sile sie pchaja a co tu dokladnie ugadywac.Moja tesciowa wielka babcia sie obudzila i z tekstem ze kupia wozek dla malej a moj m ze nie chcemy ze sami kupimy na wiosne a przez zime po siostrzenicy a ta ze no to ile kosztuje wozek a my z grubej rury ze 1500-2000 a ona ta tyle sa za 500 zl to jej maz powiedzial sama sobie jezdzij w takim za 500 zl a ona ok to damy kase dopiero jak sie urodzi co to za tekst dopiero jak sie urodzi no szlak by trafil wiec powiedzial maz ze nie wezmie ani zlotowki bo w takim tekstem to rece tylko zalamac mozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to Ola Gosiaczka:
[IMG]http://i46.tinypic.com/6h5l4y.jpg[/IMG]
Narazie cały czas spi ale przy cycusiu jej najlepiej 😉
Dla Gosi przebili pecherz dali oxy i poszlo bardzo szybko ze nawet lekarka i polozne byly w szoku.No i skorzystala Gosia ze znieczulenia.Bolalo dopoki nie dostala znieczulenia a pozniej to tylko parte czula i Ola juz byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Edyta chyba ty tylko tu zagladasz bo Gwiazdeczki i Baiser to dawno oj dawno nie było Kasia tez malo co i Alicja kurcze sie rozpakujemy wszystkie to forum zaniknie


Jesteśmy 🙂

Wow nie było Nas przez weekend i tyle wieści 🙂
Thalia Gratulacje, piękny Tymek 🙂 !! Haha tak jak chciałaś, wzięło CIę z zaskoczenia bez jakichkolwiek objawów , brawo !!!

Gosiu gratulacje ! Ola jest cudowna 🙂 , szybkiego powrotu do domku !

Megan witajcie w domku 🙂

Edytko fajnie, że chrzciny Maciusia już za dwa tygodnie. My robimy w drugi dzień świat, bo rodzina z włoch będzie na święta więc już nie chce kombinować żeby latali co dwa tygodnie do Polski. I chyba zdecydujemy się na restauracje, zeby nie latać w domu koło gości...

Anulka i Karinko jeszcze tylko Wy zostalyście 🙂 będzie dobrze dziewczyny, szybko się rozpakujecie, to kwestia dosłownie kilku dni i będziemy w komplecie z naszymi dzidziusiami.

Hmm co z Elmirka?? Urodziła już ? Bo nie wiem czy czegoś nie przegapilam..

Tak pomyśleć, u Nas w śr będzie już miesiąc jak Sofii jest już z Nami, ale czas szybko leci. A ona już tak się zmieniła. Jest cudowna 🙂. Ostatnio rozrabia jak pijany zając, ale dajemy radę . wczoraj przeżyłam SZOK, Malej ulało się z krwią ! Myslałam, ze dostane zawału serca jak to zobaczyłam, bo na mojej brodawce nie było żadnych pęknięc.. Ale pediatra mnie uspokoił, to jednak z cycka ufff
Dziś już po spacerku, w mairę ąłdna pogoda była, a teraz robimy obiadek i słuchamy muzyczki relaksującej 🙂
Wczoraj się dowiedziałam, ze żona brata jest w 2-gim miesiącu ciaży, a wiec u nas temat ciążowy dalej w toku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser-przegapilas 😉 o widzisz czym zadluga nieobecnosc grozi przegapieniem faktow Elmirka urodzila Kubusia szczegoly w tabelce. Sofi jest przesliczna a tatus jaka radosc-corunia tatunia-widac na odleglosc 😉 no i fakt faktem kurcze przystojny ten twoj wloski maz-bo wlosi maja specyficzna urode-jak Sofii pojdzie uroda w tatusia nie odpedzicie sie od kawalerow 😉
Ja juz wykapan jeszcze oko podmalowac i jedziemy na wizyte niech mi powierci pogrzebie i pociagnie Lenke za te dlugasne wloski zeby wylazila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Anula trzymam kciuki żeby w końcu coś się ruszyło u ciebie 🙂
Nastepna ja jestem w kolejce ale kto tam wie moze Karina mi sie wepcha 🙂 wyszykowana czekam na mezulka wraca z pracy i od razu srrrru na wizyte-moglabym sama jechac ale od poczatku maz ze mna jezdzi i powiedzial od poxzatku do konca i nie ma co gadac bo tak postanowil i basta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Witajcie kochane 🙂 Gratuluję świeżym mamusiom ślicznych i zdrowych dzieciaczków Dziś była u nas położna środowiskowa moja niunia od czasu wypisu ze szpitala przytyła 320gram,rzadko do was zaglądam o zazwyczaj przesypiam dużo czasu ze swoją córcią(lubię spać) 😆
Kasiu oj oj nie ladnie oszukiwac 🙂 bo ty nas zdradzasz z mamusiami pazdziernikowymi 🙂) najwidoczniej u nas nudno tam juz o kupchach kolkach a u nas jeszcze o brzuszkach marudzimy.Super ze Ania przybiera na wadze oby tak dalej i zapraszamy czesciej do nas bo ty nasza mamusia listopadowa jestes przeciez 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i wróciłam
baiser sofia na serio super śliczna, my z Maciejkiem tez tak często leżymy..
.dzis miałam odwiedziny kolezanki z pracy, potem spacerek, po K do przedszkola, potem mój wujek z Niemiec nas odwiedził, wszyscy cos do Maciejka przywieźli no ijak G wrócił to z wielką paką z pracy, zrobili zrzutke dla Małego, i same super (dla mnie) rzeczy, pampersy, chusteczki, patyczki do uszu, sudocrem, pajacyk i zabawka (młotek-grzechotka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...