Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja byłam na chwile w miescie 🙂 Kupiłam sobie butki jesienno-zimowe bo później nie bedzie pewnie kiedy z maleństwem sie wybrać. Ale gdybyście mnie zobaczyły jak ja chodze to normalnie smiechu warte 🙂 Ledwo człapie 🙂 jak jakas pokraka 🙂 i odrazu mnie rwie wszystko na dole.
Kupiłam octenisept do pępka bo widziałam na liscie szpitala ze zalecaja miec ze sobą dla dzidziusia do pępka. Wkoncu odebraliśmy też reszte mebli i są juz 2 szafki do pokoju Oli. Tylko kurcze jutro rano wyjezdzamy i nie bedą złozone pewnie az do mojego powrotu. Ale najwazniejsze ze są i bedzie gdzie ciuszki małej wpakować.

W tym szpitalu do którego teraz sie wybieram rodzic w Warszawie tez trzeba być na czczo przed cesarka i wywoływaniem tez. przed naturalnym to wiadomo... nie da sie przewidziec 🙂
Ale z tego co wiem daja zestawy do lewatywy przed 🙂 i samemu się robi 🙂 W sumie ja jestem za, zawsze to czyściej przy porodzie i ulga pewnie po , jak są szwy ze nie trzeba na kiblu siedziec i sie meczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Ja byłam na chwile w miescie 🙂 Kupiłam sobie butki jesienno-zimowe bo później nie bedzie pewnie kiedy z maleństwem sie wybrać. Ale gdybyście mnie zobaczyły jak ja chodze to normalnie smiechu warte 🙂 Ledwo człapie 🙂 jak jakas pokraka 🙂 i odrazu mnie rwie wszystko na dole.
Kupiłam octenisept do pępka bo widziałam na liscie szpitala ze zalecaja miec ze sobą dla dzidziusia do pępka. Wkoncu odebraliśmy też reszte mebli i są juz 2 szafki do pokoju Oli. Tylko kurcze jutro rano wyjezdzamy i nie bedą złozone pewnie az do mojego powrotu. Ale najwazniejsze ze są i bedzie gdzie ciuszki małej wpakować.

W tym szpitalu do którego teraz sie wybieram rodzic w Warszawie tez trzeba być na czczo przed cesarka i wywoływaniem tez. przed naturalnym to wiadomo... nie da sie przewidziec 🙂
Ale z tego co wiem daja zestawy do lewatywy przed 🙂 i samemu się robi 🙂 W sumie ja jestem za, zawsze to czyściej przy porodzie i ulga pewnie po , jak są szwy ze nie trzeba na kiblu siedziec i sie meczyć 🙂


Octenisept jest chyba najlepszy, u mnie w szpitalu też go stosują i ja do domu też wykupiłam 🙂 Małej odpadł pięknie wyschnięty pępuszek 🙂
Sofka w końcu zasnęła po 17, ciekawe czy obudzi się na kąpanie po 19, czekamy tylko na tatusia bo jeszcze w pracy jest.
A my cały dzień same, ciężko jest tak wszystko ogarnąć samemu ale jakoś daję radę.

Była dziś położna i Sofii po 2 tygodniach waży 2960 🙂 drobne to takie moje maleństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser a tatuś kąpie czy ty? Czy oboje? 🙂 Mój sie boi i pewnie nie bedzie chciał odrazu małej brac na rece w rożku to pewnie tak ale tak do kąpania to narazie ma stracha.

Kruszynka ta Wasza Sofii 🙂 U mnie na sali tez była taka calineczka malutka to widziałam jakie to kruche malenstwo w porównaniu z takim ponad 3 kg 🙂 Bo chłopiec był 3800 i dziewczynka 2500 🙂 Gołym okiem ogromna róznica. Moja klucha teraz 3500 prawie... wiec bedzie co dzwigać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Dostalam ochrzan od meza bo caly dzien truptam a raczej sie turlam a ten poloz sie usiac wiec wytlumaczylam mu ze jak chodze to mnie nie boli a jak siedze albo sie poloze to mnie cale podwozie boli jak diabli no ale juz sie raz polozylam bo stopy az pieka i opuchly poleze jeszcze chwilke na noc kapiel i do wyrka skurczy zero ale zobaczymy co noc przyniesie.U mnie maz powiedzial ze od pierwszego dnia ma zamiar kapac ze mna mala ale okaze sie jak to bedzie ja sie nie sprzeciwiam jak taki chetny.No nasze dzieciaczki sa sliczne no i fakt gwiazdeczka malo tu zaglada obysmy bardziej tak po wszystkim sie nie wykruszaly bo i tak nas malo.ciekawe kiedy kasie wypuszcza z ania i co u patrycji bo nic nie pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisze do was z telefonu bo nie mam sily laptopa utrzymac. Dziś miałam wizytę z polozna i jest podejzenie że mam cholestaze ciazowa bo strasznie mnie swedza dłonie stopy i brzuch objawy nasilają sie wieczorem. Pojechaliśmy z P do szpitala pobrali mi krew do badan i podpieli pod ktg. Mlody wierzgal jak zrebak skorczy nie bylo a wyniki badan do odbioru we wtorek i kolejne ktg jeśli oczywiscie nie zacznę rodzic wczesniej. Jesli sie okarze ze mam ta cholestaze to beda mi wywolywac poród lub będę mieć cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Pisze do was z telefonu bo nie mam sily laptopa utrzymac. Dziś miałam wizytę z polozna i jest podejzenie że mam cholestaze ciazowa bo strasznie mnie swedza dłonie stopy i brzuch objawy nasilają sie wieczorem. Pojechaliśmy z P do szpitala pobrali mi krew do badan i podpieli pod ktg. Mlody wierzgal jak zrebak skorczy nie bylo a wyniki badan do odbioru we wtorek i kolejne ktg jeśli oczywiscie nie zacznę rodzic wczesniej. Jesli sie okarze ze mam ta cholestaze to beda mi wywolywac poród lub będę mieć cc.



Kochana ja własnie tą cholestaze miałam. Więc piluj się bo to taka choroba gdzie można nagle i szybko urodzić..... nie strasze tylko mówię co wiem. POszukaj sobie na necie a czym polega dieta wątrobowa i zacznij stosować na wszelki wypadek.... no i troche mniej swędzi po zmianie diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aallicee napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Pisze do was z telefonu bo nie mam sily laptopa utrzymac. Dziś miałam wizytę z polozna i jest podejzenie że mam cholestaze ciazowa bo strasznie mnie swedza dłonie stopy i brzuch objawy nasilają sie wieczorem. Pojechaliśmy z P do szpitala pobrali mi krew do badan i podpieli pod ktg. Mlody wierzgal jak zrebak skorczy nie bylo a wyniki badan do odbioru we wtorek i kolejne ktg jeśli oczywiscie nie zacznę rodzic wczesniej. Jesli sie okarze ze mam ta cholestaze to beda mi wywolywac poród lub będę mieć cc.



Kochana ja własnie tą cholestaze miałam. Więc piluj się bo to taka choroba gdzie możnat nagle i szybko urodzić..... nie strasze tylko mówię co wiem. POszukaj sobie na necie a czym polega dieta wątrobowa i zacznij stosować na wszelki wypadek.... no i troche mniej swędzi po zmianie diety.

Dzięki. U mnie problem polega na tym że to juz prawie 39 tydz a normalnie do 38 przy tym cholerstwie jest poród wywolywany. Boję się tylko żeby małemu nic się nie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka będzie dobrze. Nie stresuj i denerwuj się na zapas.
Ja śmigam się położyć. Poczytam w łóżeczku. Zmęczona jestem,ale cały dzień coś robiłam.
Jak mąż wrócił z pracy to już byłam grzeczną żonką w ciąży. Nie szalejącą, sprzątającą itd.
Życzę Wam dobrej nocy. Może któraś się rozpakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meg100 napisał(a):
Elmirka będzie dobrze. Nie stresuj i denerwuj się na zapas.
Ja śmigam się położyć. Poczytam w łóżeczku. Zmęczona jestem,ale cały dzień coś robiłam.
Jak mąż wrócił z pracy to już byłam grzeczną żonką w ciąży. Nie szalejącą, sprzątającą itd.
Życzę Wam dobrej nocy. Może któraś się rozpakuje...

Dzięki Mega. Staram się być spokojna i nie myśleć o tym zbyt dużo. Chciałabym żeby w końcu coś u mnie ruszyło ale się nie zapowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Meg100 napisał(a):
Elmirka będzie dobrze. Nie stresuj i denerwuj się na zapas.
Ja śmigam się położyć. Poczytam w łóżeczku. Zmęczona jestem,ale cały dzień coś robiłam.
Jak mąż wrócił z pracy to już byłam grzeczną żonką w ciąży. Nie szalejącą, sprzątającą itd.
Życzę Wam dobrej nocy. Może któraś się rozpakuje...

Dzięki Mega. Staram się być spokojna i nie myśleć o tym zbyt dużo. Chciałabym żeby w końcu coś u mnie ruszyło ale się nie zapowiada.


..... no to może czas na seksik? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my dzis wykorzystaliśmy po raz 1szy sab simplex. kupiłam sobie bułeczki sojowe i tam w nich kurka był kminek...Mały od 17tej sie tak niespokojnie zachowywał kupki szły i to duzo a mały zasnąć nie potafił a po kapieli ryk nieludzki i tak się biedny wywijał ze myslałam ze sie złamie.... no i kropleki poszły w ruch. jeszcze nie zdązył zlizać łyzeczki jak juz spał 🙂 i nie płacze 🙂 i spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
a my dzis wykorzystaliśmy po raz 1szy sab simplex. kupiłam sobie bułeczki sojowe i tam w nich kurka był kminek...Mały od 17tej sie tak niespokojnie zachowywał kupki szły i to duzo a mały zasnąć nie potafił a po kapieli ryk nieludzki i tak się biedny wywijał ze myslałam ze sie złamie.... no i kropleki poszły w ruch. jeszcze nie zdązył zlizać łyzeczki jak juz spał 🙂 i nie płacze 🙂 i spi 🙂


Ja sobie tez te kropelki zamówilam u rodziny z niemiec i czekam az dowiozą 🙂 Na wszelki wypadek zeby mała sie nie męczyła z kolkami. Ale smiali sie ze mnie ze kupuje tak wczesnie a moze sie okazac ze wogole nie bedzie z tym problemu - ale ja to taka jestem wole miec pod reką na wszelki wypadek niz później sie stresowac i patrzec jak maluch cierpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry Mamusie! Witam sie w dwupaku oczywiście bo mnie to nic nie rusza... Wczoraj wieczorem narobiłam sie jak dzika przy meblach i sprzataniu bo jednak mąż z kolegą je skręcili mimo ze sie nie spodziewałam ze to ruszy 🙂 wiec trzeba było przestawiac przetrzec popakować i nic... zero dolegliwości zwiastujacych poród 🙂
Za chwile jedziemy do Warszawy na kontrol... jak nic sie nie ruszyło nie połozą nas jeszcze ale juz bede czekała w Warszawie na rozwiazanie. Moze po drodze mnie troche wytrzęsie i akurat jakies rozwarcie sie pojawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez witam sie w dwupaku nocka w miare choc tylek przewrocic to wielka sztuka sniadanko juz zjedzone dzis dzien lenia w planie bo wczoraj przegiekam i serio wszystko mnie bolalo popoludniu tylko jeszcze kapiel pieska i cala pielegnacja stworka i tule na dzis w planie.Jutro na 4 godz musze pokazac sie na uczelni juz ostatni raz przed rozwiazaniem bo mam zajecia z ta jedza wredna wiec musze byc no chyba ze cos jeszcze do jutra sie wydarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!! Też melduje się w dwupacku!!! Nie ma lekko. Nawet dobrze mi się spało, pomimo częstych wizyt w WC.
Gosia trzymam kciuki i zyczę powodzenia.
Nic mi się nie chce od rana. No i w sumie to chyba nic dziś robić nie będę. W planach mam wizytę w bibliotece i cukierni- muszę kupić rogala marcińskiego co bym zjadła go w tym roku. W końcu jak tradycja to tradycja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...