Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ajablonka kupilismy na tablica.pl, niby uzywana, ale jak nowa, bo dziecku nie podpasowala 😉 a dalismy 90 zl, mysle, ze to nie jest duzo, bo nawet tapicerka nie ma ani jednego otarcia 🙂 ja szukalam w Poznaniu i okolicy, zeby odbior osobisty byl, bo to troche duze... Ulci sie bardzo podoba, na poczatku jak ja tam włożyłam to wyginala sie wystraszona, ale jak juz zasiadla to byla euforia i okrzyki radosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uli to się wszystko podoba 🙂 Fajnie w tej huśtawce wygląda 🙂
Karolka ja też staram się nie reagować na jego każde zawołanie, ale Igorek tak wyje, że naprawdę trudno pozostać obojętną. Przy tacie też tak płacze, bo wie, że zaraz przyleci mama, bo tata się szybko poddaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my popełnilliśmy dziś błąd 😞 Zamiast na spacer pojechaliśmy najpierw odwiedzić moją babcię i jak wróciliśmy, to zerwał się taki sztorm, że premiera spacerówki musi poczekać 😞 Normalnie łeb urywało. Nadal wieje. Może jutro pogoda się poprawi i damy radę wyjść na spacer 🙂

Dobrej nocki, dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piersi to jednak dziwne urządzenie 🙂 I te wszystkie hormony, pokarm w piersiach i w ogole 😆 Czary jakies 😁

Karolka, hustawka superancka 😁 Napisz jak sie nazywa, to może ja też poszukam czegoś podobnego 🙂
Na razie kupilam na tablica.pl nową karuzelę nad łóżeczko, bo ta, którą miał Piotruś była odziedziczona po innych dzieciach i w końcu calkiem się popsula. W sumie pewnie z karuzeli lada moment wyrośnie ale tak się wpatruje w tą popsutą, ma taką nadzieję w oczkach, ze rybki znów zaczną się kręcić w kółko, że nie mogłam się oprzeć 😆

Deira,może to głupio zabrzmi ale ja Ci troche zazdroszczę tego sztormu 😉 tęsknię za morzem bardzo i juz się nie mogę doczekać aż zabierzemy Piotrusia nad morze 🙂 Nie mówiąc już o wlorach zdrowotnych, jodzie etc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Gofer sliczny Piotrus w awatarku 🙂 z ta hustawką dziwna sprawa, bo wlasnie nigdzie nazwy nie ma 😮 obszukalam calą i ani jednego napisu... ale wiem, ze z firmy TAKO sa tez fajne 🙂
Ja tez musze w tym roku koniecznie nad morze 🙂 chyba Cie Deira odwiedzimy cala rodzinką 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gofer uroczy jest Twój Piotruś 🙂 Mały słodziak 🙂
A zapomniałam się Wam pochwalić jak udało nam się wybrnąć z odciskowego kłopotu. Mój mąż Pomysłowy Dobromir wpadł na genialny pomysł i poniżej efekt jego geniuszu 😁 Zamiast wklęsłych mamy wypukłe 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki 🙂
Gofer dobrze to ujęłaś że te piersi to dziwne urządzenie 😁 Ale dobrze że my czarodziejki je mamy i czarujemy hehe 🙂
Karolka to faktycznie za tą huśtawkę niewiele zapłaciłaś 🙂 ja poszukam i może też coś znajdę 🙂
Deira morze... tam jest przecudnie 🙂 ostatnio byłam w 8 m-cu ciąży 😁 UWIELBIAM !!!! Oby spacerówka zdała egzamin, daj znać jak pójdzie i jak Natce się będzie podobać 🙂
Nacudja śliczne te odciski 🙂 na zdjęciu wyglądają na takie duże 😮 ale jakie paluszki pulchniutkie 😁
My weekend odwiedzinowo 🙂 Asia się wymęczyła ale było fajnie 🙂 Ja niestety załapałam jakiegoś wirusa i jestem "pociągająca" 😉 Dobrze że mój M ma urlop to zajmie się mała, ja będę tylko karmić w maseczce, żeby jej nie zarazić, mam nadzieję że się uda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój mąż dziękuje za słowa uznania 🙂
Okazało się, że patent na odciski jest bardzo prosty. Zrobiliśmy odciski w plastelinie (polecam ciastolinę, będzie jeszcze łatwiej, bo jest bardziej miękka), potem zrobiliśmy odlew gipsowy (taki normalny gips jak na ścianę się kładzie - został nam po remoncie) i po wyschnięciu zapakowaliśmy do oryginalnej puszki tej z kupionego zestawu, zalaliśmy gipsem, wygładziliśmy i jest 😁

U nas dziś był wielki dzień - Igorek dostał jabłuszko. No nie powiem, żeby mu smakowało. Krzywił się i krztusił i chyba większość wypluwał, ale pierwsze koty za płoty 😉 Juto kolejna próba uszczęśliwienia mojego dziecka 😁 Później pokażę Wam jego miny na zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudia- moze i patent prosty ale na to bym nie wpadla 😁 ja jak przystalo na urzednika panstwowego robilam wszystko zgodnie instrukcja i wyszlo co wyszlo 😁 wniosek z tego taki ze lepiej zdac sie na siebie niz instrukcje 🙃
Olga juz 6 dostanie pierwszy posilek 🤪 juz sie nie moge doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja napisał(a):
Danusia my zanim Adam wpadł na ten genialny pomysł zepsuliśmy dwa opakowania tego gipsu co dają do zestawu, bo też robiliśmy zgodnie z instrukcją 😁 Zostaly nam tylko 2 puste puszki 😁 No a potem wykombinował nowy patent 😁



potrzeba matka wynalazków 😁 😁 😁

Nacudia- uzywacie tych pieluch co pisalas o nich jeszcze jak bylysmy w ciazy? one byly chyba zielona herbata, Ciekawa jestem opini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W sumie tak wyszło, że nie kupiliśmy ich ani razu 😮 Za to mąż kupił te wielorazowe z bambusa czy czegoś podobnego. Wydał kasę i pieluchy leżą w szafce 😠 Igorek miał je raz jeden jedyny na sobie, ale tak szybko zrobiły się mokre i Młody tak wył, że nie odważyłam się na to potem już ani razu. Co ciekawe M również nie próbował, choć tak się przy nich upierał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe 🙂 tak to jest z tymi naszymi mezczyznami 😁
ja tez mam kilka sztuk tych wielorazowych ale wkladka nie bambusowa- wyglada jak polarek- probowalam- niby fajne ale nie chce mi sie z tym babrac, ale przyda sie na lato- dupka troche odpocznie bo sa przewiewne, albo potem do nauki nocnikowania- moze jak bedzie miala mokra dupke to ja zmotywuje do sikania na nocnik wiec sie nie zmarnuja napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
My wczoraj w końcu zadebiutowaliśmy ze spacerówką 😁 Trochę wczoraj nadal wiało, ale co tam 😁 Mała na początku, jeszcze w domu niezadowolona, za wszelką cenę chciała się z wózka zsunąć 😁 Potem jak wyszliśmy - zdumienie, potem zachwyt a na koniec spanie w wózku 😁
Dziś już od początku była bardzo zadowolona, bo w końcu świat może oglądać z normalnej perspektywy a nie z pozycji leżącej tyłem do kierunku jazdy 😜

Wczoraj wieczorem znowu była nieznośna, płacząca, marudna bo dziś rano - drugi ząbek ujrzał światło dzienne 😁

Idę coś posprzątać i obiad wstawiam. Wieczorem Was nadrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusia, my mamy X-landera XA, ale kupowaliśmy go przed narodzinami Małej w opcji 3 w 1. Ale na lato i na wyjazd na pewno kupię ten Chicco, którego link dałaś ostatnio. Oglądałam go na żywo w sklepie i bardzo mi się podoba. Ten fioletowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂 my tez po pierwszym spacerku w spacerówce 🙂 Uli sie bardzo podobalo, jeszcze dobrze nie wyjechalismy z nia na dwor to juz spala, pozniej sie obudzila, to odslonilam jej daszek i sobie ogladala okolice 🙂 oczywiscie tez to udokumentowalismy 😁

[IMG]http://imageshack.us/a/img715/8862/marzec20132.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...