Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
a czemu nie wyobrazasz sobie jej w roli mamy? na szczescie ma sporo czasu zeby dobrze sie przygotowac do nowej roli 😁


Danusia czasami tak jest, że ktoś ma inne priorytety w życiu niż macierzyństwo i to dlatego nie wyobrażam sobie. Ale jestem pewna, że przez okres ciąży to się zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak sie dziecko pojawi to zmienia sie jej pewno priorytety 😁 tak napeawde to chyba nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko bo zawsze cos.Niestety natura nie przewidziala tego ze wiek rozrodczy u kobiet pokrywa sie z edukacja i robieniem kariery no ale jakos to wszystko trzeba pogodzic, nie mamy wyjscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
jak sie dziecko pojawi to zmienia sie jej pewno priorytety 😁 tak napeawde to chyba nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko bo zawsze cos.Niestety natura nie przewidziala tego ze wiek rozrodczy u kobiet pokrywa sie z edukacja i robieniem kariery no ale jakos to wszystko trzeba pogodzic, nie mamy wyjscia.


ale w tym wypadku wcale nie chodzi o edukację i karierę hahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania- czyli pewnie imprezowa dziewczyna jest ta bratowa/ szwagierka 😉

Kiniak- dolna lewa dwojka, gorne jedynki i dwojki teoretycznie powinny byc dopiero od 8 miesiaca, czyli u nas jeszcze jeden i spokoj do 8 miesiaca, teoretycznieoczywiscie. A jakie Twoj synek ma duze te zabki? bo jak zobaczysz na moje zdjecie w avatyarku to widac te dwa co juz wyszly....

Ja tam wole usmiech z zabkami, przynajmniej troche juz mamy za soba, ten pierwszy to byla masakra, drugi nawet nie odczulismy tak bardzo a ten tez nam daje w kosc ale juz mniej niz pierwszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane,
ja mam jakiś mega meksyk z Piotrusiem (od dwóch dni moje najgrzeczniejsze dziecko świata jest najbardziej rozkapryszonym dzieckiem świata, non stop piszczy albo płacze) a ja mam straszne zaległości z egzaminami na uczelni i nie mam się tym kiedy zająć 😞 Więc pewnie przez najbliższe 2-3 tygodnie będę tu zaglądać sporadycznie 😞 Bo już nie wiem w co ręce włożyć 😞
Ale jak się trochę ogarnę to wrócę 🙂
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Zuzka pierwszy raz odkąd się urodziła to rozpoczęła dzień tak wcześnie 😮 Zrobiła sobie i zarazem mi pobudkę o 4:45 🤪 Wzięłam Ją do sypialni i leżała koło mnie na łóżku i bawiła się zabawkami a ja starałam się nie usnąć chociaż otwarte oczy ciężko było utrzymać hehe 😉
Po 6 mój wziął Ją do salonu żeby się pobawić a ja się zdrzemnęłam godzinkę 🙂

Karolka wszystkiego naj, naj, naj dla Uli 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ania ja już nie jedną taką pobudkę miałam. Tylko, że ja układam Młodego od ściany i nawet nie próbuję utrzymać otwartych oczu 😁 Niestety zdecydowanie częściej jest tak, że on nie chce się sam bawić na dodatek w łóżku, więc wstajemy, żeby on za 2 godziny padł na 30 minut, a ja wyglądam jak zombie 😠

Kto by pomyślał, że jeden inny posiłek niż mleko i deserek na dokładkę tak zmieniają konsystencję kupy 😮 Dziś to się nieźle zdziwiłam jak rozpakowałam go z pieluchy. Zacznę chyba tęsknić za tymi półpłynnymi 😜
Może dziś uda nam się wyjść na spacer. Póki co śnieg nie pada.

Karolka moc buziaków dla Uli 😘 😘 😘
Jak ten czas zapierdziela, nawet nie wiadomo kiedy mija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja to Zuzka jakoś tam się potrafi sama zabawić. Czasem pojęczy to podaję inną zabawkę. Ja mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk z tą godziną bo serdecznie Ci współczuję jak masz tak często... Dopiero dzisiaj się przekonałam jak to jest jak chce się spać a tu mała terrorystka już dzień zaczyna...
A kupy cuchną niemiłosiernie po tych posiłkach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania teoretycznie do wszystkiego można się przyzwyczaić 😉
Rozmawiałam ostatnio ze znajomą, która ma 2-letnią córkę i mówiła, że nie ważne o której godzinie mała zaśnie i tak z zegarkiem w ręku budzi się o 6. Z kolei moja siostra mówiła, że godziny pobudki jej dziecka zmieniły się dopiero jak do szkoły zaczął chodzić, bo miał więcej obowiązków to i więcej snu potrzebował. Także ja nie liczę na szybkie zmiany, zwłaszcza że od dłuższego czasu mamy regularne pobudki o 6, ale niestety wcześniej też się zdarzają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka też bym zaraz wracała. Urlop mam do 15 kwietnia. Dobrze, że mnie Adam namówił na trochę wychowawczego. Chociaż nie ukrywam, że czasem chciałabym już wrócić do pracy, do ludzi...
Kiniak śliczne ząbki 🙂 My cały czas czekamy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
macierzyński to też już u mnie należy do historii. teraz też siedzę na zaległym wypoczynkowym 🙂
Kiniak Ty się ciesz wolnością 🙂 Ja w teatrze i kinie to ostatni raz w ciąży byłam 🤢 A swoją drogą musisz mieć fajną teściową, bo ja ze swoją bym Małego nie zostawiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...