Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
to zapalenie to byla troche moja wina bo Olga byla przed swietami chora i miala katar gorzej jej sie pilo i nie oprozniala cycow do konca bo ciezko nie oddychac i pic rownoczesnie, przez to ciagle pila po trochu, ja bylam strasznie wymeczona bo nie dosc ze mialam grype, maz tez byl chory to jeszcze iles tam pod rzad nieprzespanych nocy, ciagle inhalacje dziecka ze nie przypilnowalam zeby oprozniala do konca, jak sie denerwowala to zamiast resztke odciagnac laktatorem to dawalam drugiego no i tak to sie skonczylo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja cierpialam tylko w szpitalu,maly tak mi zgryzl sutki ze krew mi sie lala. on chcial ciaglle jesc a ja nie mialam wystarczajaco duzo pokarmu. pierwszy dzien w domu,dostawal butle,bo musiala podgoic sutki,bo kazdy jego dotyk sprawial niesamowity bol,na drugi dzien po wyjsciu ze szpitala przystawilam malego,bo mialam juz nadmiar pokarmu,i od tamtej pory zadnych przygod innych z piersiami nie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeju dziewczyny ale naskrobalyscie od rana..

Nie wiem cos chyba wisi w powietrzu bo moje dziecko jest takie marudne ze chyba zwariuje za chwile... spiacy a walczy ze snem...wstal o 8 i od tamtej pory nie mial drzemki jeszcze..
Rozmawialam na skypie z kolezanka, ktora urodzila w sobote , jeju juz zapomnialam jak moj Olis byl taki malutki..az mi sie zatesknilo 🙂)

Tak mowicie ze wasze dzieciaczki budza sie w nocy na jedzenie , tzn ze rozbudzaja sie calkiem i sa aktywne czy tak jak moj je na spiocha i go odkladam?? moj zasypia o 20 potem budzi sie(jeczy i szuka cycka z zamknietymi oczami..czasem sam smok pomaga) kolo 1-2 .. potem 4-5 a potem juz 8 i jest kupka i zaczynam dzien.. juz przyzwyczailam sie do takiego trybu i jestem wyspana... raz dal mi pospac od 20-6 rano i myslalam ze piersi mi wybuchna , na spiocha o 6 go wzielam bo bym umarla z bolu chyba... ale to jednorzowy incydent byl..wyczul chyba ze mama chora byla i dal sie wyspac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu to fajnie masz ze przesypia cala nocke .. Ja to w sumie az tak nie odczuwam zeby wstawal bo dostaje cycka w buzie i je a potem wypluwa cycka i spi dalej .. Jak byl mniejszy to go karmilam na siedzaco , odbijalam itp.. ale teraz jak karmie go na lezaco to juz go nie odbijam , spi na boczku a w razie w to zawsze zareaguje ja.. Na szczescie nic nam sie nie przytrafilo jeszcze..
Sluchajcie czy tylko ja jestem taka wygodna ze klade malego spac z nami? jak sie obudzi o tej 1-2 to mi sie go juz po prostu nie chce odkladac.. Nie wiem czy czasem nie robie zle , bede mogla go oduczyc spania z nami? Nie ma problemu zasypiania w lozeczku, lubi je , spal tam od malego , jak byl chory to go wzielam do nas no i tak zostalo juz .. Tak myslalam ze zaczne go odkladac stopniowo no ale zmeczenie wygrywa i czasem sama nie wiem kiedy odplyne ja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneciia1 napisał(a):
Aniu to fajnie masz ze przesypia cala nocke .. Ja to w sumie az tak nie odczuwam zeby wstawal bo dostaje cycka w buzie i je a potem wypluwa cycka i spi dalej .. Jak byl mniejszy to go karmilam na siedzaco , odbijalam itp.. ale teraz jak karmie go na lezaco to juz go nie odbijam , spi na boczku a w razie w to zawsze zareaguje ja.. Na szczescie nic nam sie nie przytrafilo jeszcze..
Sluchajcie czy tylko ja jestem taka wygodna ze klade malego spac z nami? jak sie obudzi o tej 1-2 to mi sie go juz po prostu nie chce odkladac.. Nie wiem czy czasem nie robie zle , bede mogla go oduczyc spania z nami? Nie ma problemu zasypiania w lozeczku, lubi je , spal tam od malego , jak byl chory to go wzielam do nas no i tak zostalo juz .. Tak myslalam ze zaczne go odkladac stopniowo no ale zmeczenie wygrywa i czasem sama nie wiem kiedy odplyne ja..


Anetko ja bym Ci radziła oduczać spania z Wami bo takie dzieciaczki baaaardzo szybko się przyzwyczajają... Ja byłam tylko na weekend u rodziców ostatnio i już Zuzka nie chciała później zasnąć u siebie z łóżeczku i był ryk 😲
Zmykam bo się maruda obudziła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze no chyb bede musiala byc konsekwentna i zaczac go odkladac..

Moj pospal cale 15 minut i znowu aktywny... Nie wiem skad on bierze energie, dlatego moze zaczal mi byc marudny juz po 19 na sen nocny.. Wczesniej kapalismy go o 20 i 20.40 juz lezal w lozeczku a teraz o 19 juz musimy zaczac go kapac bo dluzej niewytrzymuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneciia1 napisał(a):
Kurcze no chyb bede musiala byc konsekwentna i zaczac go odkladac..

Moj pospal cale 15 minut i znowu aktywny... Nie wiem skad on bierze energie, dlatego moze zaczal mi byc marudny juz po 19 na sen nocny.. Wczesniej kapalismy go o 20 i 20.40 juz lezal w lozeczku a teraz o 19 juz musimy zaczac go kapac bo dluzej niewytrzymuje..


Anetko to i tak długo wytrzymuje 😜
Zuzka od jakiegoś czasu zaczęła już po 17 oczy trzeć i wykazywała chęć spania już na noc hehe 😁 My Ją przetrzymujemy i tak ok 18:20-18:30 zaczynamy kąpać bo dłużej nie da się Jej przetrzymać i po kąpieli od razu do łóżeczka i zasypia. Przeważnie o 19 już śpi. A czasami nawet wcześniej bo kąpiemy Ją co dwa dni i jak akurat wypada dzień bez kąpieli to zdarza się, że zasypia ok 18:30 🤪 Jak parę razy starałam się przeciągnąć chociażby o pół godziny to zaczynała przysypiać na rękach lub podczas zabawy więc odpuściliśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to wczesnie wam wasza malutka zasypia , moj to jak przestawil ta godzine spania to godzine wczesniej tez sie budzi, jak z zegarkiem w reku 🙂 20 spi -8 wstaje wczesniej kolo 21 juz spal i kolo 9 rano aktywny .. Spioch jest po mnie wiec nie narzekalam 🙂 JA tak mysle , bo zaraz sie lato zacznie( no nie tak zaraz:P) godzina do tylu bedzie to juz w ogole bedzie mi za wczesnie sie kladl..Moglby troszke skorzystac z dnia no ale nie bede dziecka zmuszac , zapalek mmu nie wsadze zeby mial oczy otwarte .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...