Skocz do zawartości

Połknięcie przedmiotu przez dziecko... | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

o ja... 😮 co to te dzieciaki w dziubach nie mialy 🤨
moj brat w wieku 4 lat wciagnol nosem klocka lego i buzia jakas wyciagnol....
NIE PYTAJCIE JAK ON TO ZROBIL 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogólnie mało komu opowiadam tę historię, ale kilka m-cy temu moja córcia bawiła się starą komórką i zawsze dopóki ją tylko oglądała to było ok, ale jak ją chciała brać do buzi to zabieraliśmy i pewnego razu przed odebraniem jej telefonu zdążyła wygryźć jeden przycisk. Na początku myślałam, że może gdzieś spadł albo wypluła go, ale nigdzie go nie było. No cóż stwierdziłam jak połknęła to pewnie wydali go, ale po cichu liczyłam, żeby nie dostał się gdzie indziej. Po 2 dniach wydaliła go, na szczęście nie potrzebowałam ani siteczka ani sitka 😁 bo był centralnie na wierzchu kupki 😉 Niby taka mała pierdułka taki przycisk, ale szczerze...ulżyło mi, że wyszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Oj dziewczyny, każdej może się co zdarzyć, że dziecko coś zje, wsadzi se gdzieś... Trudno, taka ich natura.

Ja mojego pilnuję, a i tak schrupał już karmę kocią i granulki dla rybek (obie suche 😉). Ziemię, piasek też (szczególnie nadmorski miło mu szczękał między zębami 🤢). Znalazł gdzieś plastikowe, malutkie kuleczki, takie do pistoletów dla dzieci - i też pewności nie mam, czy zanim je zauważyłam u niego, to czy już nie połknął jakiejś. 🤨 Podobnie drobne kamyczki, bo swego czasu złośliwie wpychał je sobie do buzi. Ale jak wlazło to i wyjść musi. 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...