Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Nusia jak to zrobic wlasnie,zeby dziecko nie jadlo tyle w nocy. My mamy codziennie 2 pobudki!! Dzis wstala o 00.00 na szame, potem po 3ciej nastepna. Szok, zawsze ta pierwsza pobudka byla po 3ciej, a nast,po 5tej.ehhhh, znow skok rozwojowy?. Chyba dam jej dzis kaszke w nocy moze pospi dluzej bo ona budzi sie z glodu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Mia a jak sie czujesz kobieto??? to juzzzz!!!! 🙂 ja bardzo czesto mysle o porodzie o tej magicznej chwili.....zreszta i Michal chce o tym rozmawiac bo hero przezyl bez omdlenia hehe
Brzuszek pewnie juz sie obnizyl? Jej az Ci zazdroszcze z drugiej strony ciesze sie ,ze juz to za nami,w sensie,ze juz nie musze czekac na mala ,ze juz jest 🙂
A jak przygotowania? wszystko juz dopiete?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po spacerku 🙂 teraz czas na drzemke, mam fajna muzyke dla bobaskow!!!!! utwory Mozarta w wersji dla dzidziusiow bomba mala wyraznie slucha!! 🙂
Wymyslilam sobie,ze chce lekko trwala zeby miec krecone wlosy tylko,ze teraz to chyba zly okres bo lysa zostane przy takiej czestotliwosci wypadajacych wlosow 🤨 juz nie moge patrzec na siebie.ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja ja dopiero teraz zaczelam ja odzwyczajac od mleka w nocy. z iesiac temu przestala sie budzic na to o kolo polnocy. a ze ma katar to nie chce tego okolo 3. wczoraj dalam jej tylko wode i zasnela. ale jak probowalam jak byla mlodsza to nic nie dzialalo. ani kasza przed snem, ani zastepowanie mleka herbatka. nie zasnela dopoki nie dostala mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudata jak sie czujesz, bo ostatnio pisalas ze nienajlepiej?

maja ja tez nie lubie swoich wlosow - po pierwsze zapuszczam i codziennie mam ochote je sciac, a po drugie odrastaja mi te co wypadly i wokol twarzy mam pelno krotki wlosow z ktorymi nic sie nie da zrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey.Monika po upojnej nocy wstala o 6:30 haha 😁 Potem zaliczylam kawe z kolezanka i drzemke z coreczka 😁 😁 Ale sobie odespalysmy 🙂Nie pamietam kiedy ostatni raz drzemalam prawie 3h 🤪 🤪 Czad 😁 😁 A wy co takie nierozmowne?Nusia ja tez bym chciala mloda oduczyc nocnego wstawania.Dalam jej wody,ale i tak nie dala sie oszukac.Wiec uznalam,ze widocznie jeszcze jest za mloda i czekam az sama sie odzwyczai.Mam nadzieje,ze wkrotce,bo bym cala noc chetnie pospala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia ja nie pamietam kiedy spalam dluzej niz 3h pod rzad 😁 maryla sie nauczy przesypiac cala noc a mama sobie wymysli nowe dziecko i znowu nie bedzie spala 😜
wsadzila sobie moja mloda calego chrupka do buzi bo raczki musi miec wolne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE no i po drzemce darla sie w nieboglosy zeby zasnac, a ja wredna mama nie dalam cyca, az reka mnie lapala i probowala ciagnac. NIE DALAM , kurde serce mi wybuchnie jak tak bedzie..a to tylko jej kaprysy, musze ja nauczyc nowych nawykow... Dzis tylko rano w lozku dostala cyca i to koniec. Poki co cycki nie bola zobaczymy po nocy....
Monia to byl bonus po upojnej nocy ten sen 🙂))))))) chyba musisz tak czesciej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sciagam nowy odc. przepisu na zycie 🙂
Dzwonilam do mamy.Tam sie dopiero dzieje, moj sasiad nie zyje ale sposob w jaki zginal, porozsrzelalabym tych ludzi. Bardzo blisko domu potracil go samochod ,a drugi po nim przejechal...... 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Sylwi,Goska i Tuska gdzie sie szlajacie? 😁

a co Cie to? ksiazke piszesz czy tytułu brakuje? 😁 😁 😁 😜

Wal sie.Vaneska mame opierdala,ze sie cioci czepia 😁 😁 A tak powaznie,to ja tak mialam dosc dlugo,ale u nas to od zeba bylo i smarowalam jej zelem i dawalam ten proszek teetha przed zasnieciem i pomagalo.Moze kup sobie te saszetki,bo ja sobie zycia bez nich nie wyobrazam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Sylwi,Goska i Tuska gdzie sie szlajacie? 😁

a co Cie to? ksiazke piszesz czy tytułu brakuje? 😁 😁 😁 😜

Wal sie.Vaneska mame opierdala,ze sie cioci czepia 😁 😁 A tak powaznie,to ja tak mialam dosc dlugo,ale u nas to od zeba bylo i smarowalam jej zelem i dawalam ten proszek teetha przed zasnieciem i pomagalo.Moze kup sobie te saszetki,bo ja sobie zycia bez nich nie wyobrazam 😁

w bootsie je znajde? sama sie wal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecie spi 🙂 od kilku dni musze sie kolo niej klasc i w tedy zasypia spokojnie, a jak ja poloze do lozeczka i wyjde z pokoju to jest drama. mam nadzieje ze to przez to przeziebienie i wkrotce jej przejdzie.
ide sie naesc chleba z czosnkiem i herbatki imbirowej napic bo czuje ze i mnie cos bierze. a pozniej moje ulubione zajecie - fun time z zelazkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...