Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nusia, chcesz o salatkach to proszę :
W Tesco niedawno ktoś kupił sałatkę taka właśnie sobie "świeża " a w środku oprócz kielkow i zielska znaleziono rownież zdechlego ptaka ! 🤢
Kasia, zgadza sie- hotel to strasznie ciężka praca.
Ja tez ostatnio przeglądając ogłoszenia o prace miałam spory dylemat bo szukają do hotelu zastępcę (deputy) Head Housekeepera i to chyba nie przez agencje a przez hotel bo proponują roczna stawkę a nie na godzinę i kontrakt na stałe i wiem ze z moim doświadczeniem nie miałabym problemu sie tam załapać, ale jak sobie pomyśle ze musiałabym oddać Kaye na 5 dni na cały dzień do przedszkola....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Kasiu powiem Ci, że ja wczoraj jak Ale pierwszy dzień dawałam do brata to myślałam, że się tam rozpłacze jak wyszłam tak mi było przykro, że Ją oddałam, ale jak trzeba to trzeba.
Z drugie strony patrząc podejmując prace za dobre pieniądze dbasz o to aby miała dobre życie i przyszłość bo pieniędzy nigdy za dużo.
Ja mam ten plus, że Ala większość będzie pilnowana przez M a tylko czasem będzie jechała do mojego brata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Tu mnie raczej zainteresował kontrakt na stałe , bo pieniądze po odliczeniu ok 800£ miesięcznie to szału by nie było ...


Aha no to ja mam tak około 820 funtów za taką ciężką pracę 🤔


to i tak masz nie zle jak na poza londynem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Tu mnie raczej zainteresował kontrakt na stałe , bo pieniądze po odliczeniu ok 800£ miesięcznie to szału by nie było ...


Aha no to ja mam tak około 820 funtów za taką ciężką pracę 🤔

A masz jakie productivity? U mnie dziewczyny miały 3,5 pokoju na godz. Niektóre robiły jeszcze szybciej , inne wolniej ...ale miały płacone za godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziele cos wiem o pracy w hotelu na pokojach. 3 lata sie meczylam w 4 gwiazdkowym hotelu ,pokoi bylo 150 i nigdy nie wroce na housekeeping. My mialysmy 20 minut na pokoj ,a standart wysoki i pokoje nie male 🤢 zawsze sie wyrabialam w czasie i dobrze robilam ,ale jak wracalam do domu bylam wykonczona. Wykorzystywali nas jak sie dalo. Teraz ponoc sie pozmienialo ,bo sie check in -ujesz 😉 wiec nie obcinaja pewnie tak godzin... Kasia to chyba nie za wiele jak na takie stanowisko?Ale fakt kontrakt staly jest kuszacy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Tu mnie raczej zainteresował kontrakt na stałe , bo pieniądze po odliczeniu ok 800£ miesięcznie to szału by nie było ...


Aha no to ja mam tak około 820 funtów za taką ciężką pracę 🤔

A masz jakie productivity? U mnie dziewczyny miały 3,5 pokoju na godz. Niektóre robiły jeszcze szybciej , inne wolniej ...ale miały płacone za godz.


Nusia tak normalnie chyba ta płaca bo 6,19 na godzinę najniższa stawka krajowa.

Kasiu my mamy 15 minut na pokój, na duży pokój czyli pokój gdzie oprócz łazienki i sypialni jest salon mamy 22 minuty. 30 minut przerwy niepłatne. Ja już dwa dni na przerwie nie byłam bo szkoda mi czasu chociaż dobre jest to, że jest ciepłe jedzenie i napoje za darmo.
Powiem Wam, że dzisiaj mnie pochwalili, że pokoje są ładnie zrobione, ale widzę sama, że jeszcze robię to wolno pocieszam się faktem, że to dopiero 4. dzień a szukam czegoś innego dzisiaj nawet CV wysłałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heej
co wy za straszne historie znajdujecie 😞 masakra co w niektórych ludzi może wstąpić!
Mój m wreszcie się dziś zabrał za umocowanie dekoracji w pokoju Krzysia... leżały i leżały.No ale jestem zadowolona że już zrobionę. Jeszcze kilka rzeczy muszę dokupić ale to może w kwietniu/maju i będzie gotowe 😉
sylvianka podziwiam że się tak pilnujesz 🙂 u mnie placki raczej by nie wypadły z diety. ledwo co słodyczy się pozbywam
A to monia pełną parą pracuje 😉 no i fajnie
Aisak powodzenia w pracy. Dobrze jednak że Twoja Ala zostaje z rodziną, jednak to lepiej niż u obcych zostawiać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i ja juz nie spie 🙂 mala mnie wolala to ja zabralam do siebie przed chwila, lubi rano sie potulac w naszym lozeczku 🙂 wogole w nim dluzej spi...... 😮
przepraszam za utrudnienia w czytaniu spacja mi sie zacina i czasem tego nie zauwazam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja sie witam 🙂 Tez nie spimy,Milan pobudke zrobil ok 6 ! Ale to dlatego ze szybko wczoraj zasnal.
Maja wczoraj nie robilam cwiczen.To byl ten moj jeden dzien wolny... ale tak jak pisalas , zakwasy byly po tym turbo przed wczorajszym 😉
Ciekawa jaka dzis pogoda bedzie...poki co wieje dalej bardzo.Mam dzis playgrupe ,ale nie bede Go ciagac ,bo cala noc kaszel znowu byl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂
Ja będę tracić jakieś 100 funtów miesięcznie na dojazdy bo bilet tygodniowy plus rano Alusie dowożę taxi do brata bo szkoda mi Ją ciągać dwoma autobusami o 6 rano. Na zimę pomyślę o samochodzie i prawku jeśli będę nadal pracować 🙂
Ok lecę bo czeka mnie dłuuugi, ciężki dzień 🙃
Miłego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia duzo tracisz rzeczywiscie...no ale cos za cos 🙂 a masz prace 😉
Sylwia u nas snieg padal i slonce swiecilo.....heh teraz spokoj ale chlodno jest, mialam isc na poczte bo kiecke sprzedalam ale Michal jak wstanie po nocce to pojdzie bo ja mam jeszcze ten ciezki kaszel 🙂 i uwaga w koncu ktos chce zobaczyc lozeczko 😁 moze je sprzedam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...