Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc babki. Zuzie obsypalo po bokach brzuszka sie kurwa wychwalilam ,ze jej pranie piore z naszym proszkiem 😠 albo opcja jeszcze jedna uczulenie na linomag oliwke bo 2gi dzien ja masowalam nia. Albo marchewka ale to raczej nie bo wczesniej nie bylo reakcji alergicznej. Ale tylko po bokach?????i po lewej stronie bardziej.
Monia ja dzis jade do homebase i b&Q szukac granulek na wilgoc, bo na nie jest gwarancja tylko kupic kilka pudelek i postawic w kilku miejscach. To takie granulki dzialaja jak np sol do butow co sie wrzuca albo do tv zeby wilgoc wylapywaly. Jak to nie zadziala to kupie jakis porzadny sprzet sie nie bede pierdolic...
A przepis na zycie wlasnie se sciaglam 🙂 a potem poszukam Beatki na youtubie 🙂
I tyle ,mala w nocy heh, chcialam ja inaczej nakarmic wiec dalam jej butle jak spala o 21.30 myslalam,ze pospi przynajmniej do 5tej ,a tu doopa , i tak sie obudzila na szame o 2.30 pozniej o 6stej jeszcze raz .Oszust maly dostala jedna gratis heh. Mamy tatusia 2 dni w domu ! Szok jak go nie zabije :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Mia 🙂 to dopiero bedzie szal 🙂)) jak Ci zazdroszcze 🙂
Monia a ja kupie takie cus dzis ze 2 jedno do sypialni jedno do salonu, napisze CI potem czy dziala.Jak dziala to polece po nasteplne do lazienki .Klient dobrze opisal ,ze w sypialni dziecka to wlozyl i sie w pelni sprawdzilo, bo mu sie okna pocily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja to pochwal sie jak zadziala,bo i u mnie okna placza 😞
ogolnie to pomimo tego ze remont zrobilismy,to to jest ostatnia zima w tym mieszkaniu,grzejemy prawie caly czas i co?-zimno nadal tak ze w sypialni musimy jeszcze farelke wlaczac zeby maly nie zmarzl....ech az sie boje jaki rachunek za prad przyjdzie 🥴
W sprawie wozka czekamy teraz do 1 grudnia na odpowiedz z ebaya 😠
Mia-Sloneczko Ty nasze 😁 trzymaj sie dzielnie to juz lada chwilka, trzymam kciuki az pisac nie moge 😜
Tuska-jejku to masz prawdziwy zgryz, ciezko musi Tobie byc. Ciezkie decyzje przed Toba...
a co do chlopow to musze mojego T troche "naprostowac" bo mi sie bestia rozleniwila i chce zeby mu obiadki i kolacje pod nosek podstawiac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja to daj cynk,czy to dziala.Bo ja mam tamto co ci linka wrzucilam,sciaga sporo wody,ale okna i tak sie poca.A u nas noc byla mega!!!Takiej jeszcze nie bylo.Nie wiem,czy to po tej inhalacji czy miala lepszy dzien,ale zasnela po 8,dopiero o 5:30 wstala na mleczko i potem spalysmy do 8:30!!!Takiego wypasu jeszcze nigdy nie bylo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz ile tego jest na ebayu w granulkach w sklepie tylko kilka ale ja nie chce czekac tych kilku dni bo mnie h...strzeli.
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Moisture+Absorber&_sacat=0&_odkw=Humydry+Moisture+Absorber&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje towarzystwo spi 😁 tatus ma do pracy na popoludnie, pozniej dwa double i 9 dni wolnego 🤪 jak sie nie pozabijamy to cud bedzie 😜
Maja tez kupie te granulki, bo w livingu mam wode na oknach i w lazience na drzwiach. moge polecic super srodek na grzyba - dettol mould http://www.homecareessentials.co.uk/acatalog/Dettol_Anti-Bacterial_Mould_and_Mildew_Remover.html?gclid=CLaRxcjMzKwCFZQhtAodd0RBGA
rewelacja, wczoraj spsikalam czarne punkty na drzwiach i po kilku minuach zniknely 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mia7 napisał(a):
Dzien dobry. Melduje ze u mnie wciaz nic, wczoraj mialam kolki ale przeszly. Iza widzi ze nie ma do czego sie spieszyc, zimno, na dworze ponuro, a jak raz wyjdzie to juz ucieczki nie ma.


do jutra musisz wytrzymac bo pierogi nam obiecalas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kupilam detol jest rewelka, ale z trepa bylismy w B&Q , nie kupilam tego w granulkach bo tam nie bylo, a autem nie moglismy jechac bo nam madre biurowe glowy pozastawialy auto na parkingu samochodami wiec sobie darowalismy. Jutro pojedziemy.
Mala mnie terroryzuje, co ja mam zrobic jak ona idzie na drzemke to jak za kare, widzi lozeczko w dzien to sie czepia mnie jak malpka!!!!!! i wrzask . W nocy ok ale w dzien to ja pier...... , i musi pokrzyczec z 10-20 minut i sie sama usypia ssaniem raczki.
Zaraz obejrze Vanesske 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...