Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To ja inna jestem,bo przed tym calym siwatecznym szalenstwem chetnie bym wyszla z Julia,zeby miala troche radosci 🙂
Nusia jak Manini dzisiaj?Biedactwo,mam nadzieje,ze juz lepiej.A tym czopkiem to mnie powalilas 😁 Ja w nocy nawet szczoteczki elektrycznej w lazience boje sie uzywac,zeby kierowniczka sie nie obudzila 🙃 🙃Kasiu a jak Kaya sie czuje?
Marylu my mleka krowiego pic nie mozemy,bo Julia ma alergie
Wczoraj sofa przyszla,chlopaki skrecili nawet i naprawde bardzo fajna jest i duuuza 😁 I mega wygodna do spania 😁 Jak to dobrze,ze dzis juz piatek i weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nigdy dzieciom urodzin nie przekladalam , zreszta - urodzin się nie przekłada - urodziła się wtedy a nie kiedy indziej i ja po prostu tego nie rozumiem.
Nie rozumiem dlaczego na 2 godz nie można z dzieckiem wyjść , przecież ten niby TAKI WIELKI DZIEŃ - to dopiero wieczór . Czysta obłuda !!!
Jestem wściekła i tego nigdy nie zrozumiem , mam to już w dupie i tych ludzi tez . Poza tym ja wszystkie weekendy pracuje . W ogóle już i świat mi się odechcialo , najchętniej nikogo bym nie widzialala.
Kłamstwo i obłuda! Feeeeeeeeee!!!!!!!!
Zygac mi się na to wszystko chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu niestety takie jest zycie...Wszyscy sa mili do czasu jak czegos od nich nie potrzebujesz.A jak przychodzi co do czego,to zostaje malo kto...co do Swiat to ja jakos ich w tym roku nie czuje,poza tym,ze busy sie w pracy zrobilo a od 16-tego w ogole sajgon bedzie i 12-godzinne nocki...czemu ludzie tyle kwiatow kupuje?A jak juz sie narobie jak glupia to jeszcze nawet nie pojem,bo przeciez operacja mnie czeka...bleee
Ale za to jutro idziemy do Ani na jakas fajna kolacje i drinka,bo jej maz ma niedziele wolna a potem moze sie to dlugo nie powtorzyc 😁 Kurde,ciesze sie,ze tu jest,bo duzo sobie nawzajem z nia pomagamy.Z reszta nawet teraz jak te nocki bede miala takie dlugie,to Julia u niej bedzie spac.Bo Piotrek przeciez o 2-giej wychodzi do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia tą myszką to mnie przeraziłaś! jak dziś Marylka?
kasiak dobry pomysł z disneylandem a do którego myślicie pojecać? Kaya już jest w wieku że powinna mieć dużo radości z takiego wyjazdu 😉 myślę że goście troce przesadzili, na pewno zapraszałaś bliskie wam osoby. Nawet myślę że fajnie pójść z dzieckiem na imprezkę 2godzinną a inni w domu mogą spokojnie ogarniać przed wigilią.
monia u nas tez trzeba na paluszkach chodzić żeby prezesa nie zbudzić 🤨

A Krzyś od dwóc tygodni ma katar- taki jakto ja nazywam od zębów. Dziś chyba jednak przerodziło się to w przeziebienie. Chodzi i trzyma sie za głowę o wszystko obija... widzę że bardzo źle się czuje 😞 i jednocześnie te czwórki próbują się przebić więc mały czuje się fatalnie 😞 a za 3 godzinki będzie u nas szwagierka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylka juz troche lepiej, dzieki 😉 i przypomnial mi sie Moni sposob - syrop daje do kieliszka i zalewam kubusiem 😜
zlapalam mysz 🤪
siedziala u Manki na foteliku jak poduszke podnioslam i byla w takim szoku, ze poszlam po naczynie i ja bez problemu zlapalam . Manka w niebowzieta. zaraz idziemy do parku ja wypuscic 😉
Kasia rozumiem twoja zlosc, tez bym sie wkurzyla.
u nas urodziny sie przeklada jezeli jest taka potrzeba 😉 wiadomo, ze w dzien urodzin swietujemy sami a imprezke dla znajomych zazwyczaj robimy na weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
jak tam Mikolaje? 😁


u nas Manka zobaczyla prezent i musiala sie z nim oswoic. najpierw sie obrazila, pozniej wstydzila a na koniec niesmialo spytala czy jej podam, zeby mogla otworzyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas czekoladowy mikolaj odpadla 😮 😮 Ale za to dzid bylismy na christmas fairy i na zywo miala mikolaja i zdjecia z nia robil i potem malowanie buzi bylo,a za tydzien znowu go spotka na christmas breakfast 🙂 Dopiero niedawno weszlismy,a tu zaraz lecimy do Ani na kolacje,bo to ostatnia okazja,zeby w weekend razem cos wypic,bo nastepny weekend Ani maz napewno pracuje,a potem mnie pokroja i koniec alkoholu...jak ja przezyje bez mojego ukochanego piwa? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to jak w ciazy bez % .. 🙂
U nas w Mikolajki bardzo czekoladowo sie Zuzia zabawiala 🙂 ale dobrze raz nie zawsze .
Czekam na siostre i szwagra za tydzien juz beda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
A w ogole Nusia dzieki na namiary z prezentem na swieta.Wlasnie Piotrkowi zamowilam whiski z grawerowana butelka 😁


moja przyszla w zeszlym tygodniu 😉
mialas tez znizke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A w ogole Nusia dzieki na namiary z prezentem na swieta.Wlasnie Piotrkowi zamowilam whiski z grawerowana butelka 😁


moja przyszla w zeszlym tygodniu 😉
mialas tez znizke?


Niee 😞 A ty? Pelna cene zaplacilam


przy zamowieniach powyzej 60 znizka 15 byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Szkoda,ze nie wiedzialam tego wczesniej,bo i tak wydalam 50f 😮 😮


zadzwon do customer service, bo mi sie to wyswietlilo podczas realizacji zamowienia 😉
domowilam jakas lyzeczke za 3,50 i odjelo i w sumie wyszlo mi ze zaoszczedzilam 12 funtow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam czy wam pisalam. moje male dziwadlo zawsze zasypialo przy kolysankach a teraz mowi "mamus wlacz reklamy" czyli radio 😉 i zazwyczaj lupanka jakas leci i ona zasypia przy tym 😁
a druga dziwnosc. nienawidzi cieplej wody, cieplych ubran, recznikow (sciagnietych prosto z kaloryfera). dla niej to wszystko jest gorace. jak robie kapiel to nalewam jej wody letniej, zeby w ogole chciala wejsc. pozniej dopiero dolewam cieplejeszej jak jest juz zajeta zabawa 😉 a z recznikiem ostatnio mi sie rozdarla jak jej polozylam na podloge recznik prosto z kaloryfera i postawilam ja na nim po wyjeciu z wanny. bylo "ala gorace" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niezle jaja z ta Marylka 😁 U nas po 2 tygodniach ciezkiej pracy nad Julia moge oficjalnie powiedziec,ze jestem z niej dumna,bo sama idzie spac 🙂 Jak mowimy,ze juz czas to przychodzi,daje nam buziaka,mowi dobranoc i idzie sie do siebie polozyc.Nawet drzwi za soba zamyka i kolderka sie nakrywa 🙂
A drugi sukces zawdzieczamy karnemu krzeselku 🙃 Julia miala jazde,ze nie chce sie ubierac.Codziennie mialam 40min krzyku,placzu i zlosci...normalnie w histerie wpadala...wczoraj pierwszy raz ubrala sie bez walki,dzis to samo.Tyle,ze musi sama sobie majtki i koszulke zalozyc,ale to lepiej dla mnie
A mnie wczoraj pokaralo za ten sobotni wypad...nawet piwa do operacji nie tkne.Pojechalismy wczoraj do kosciola na msze dla dzieci i w polowie wyszlam,bo prawie zemdlalam.Do auta mnie prawie zaniesli takiego ataku dostalam i najgorsze,ze nie puszczalo przez wiele godzin...caly dzien potem lezalam na lozku i wylam z bolu,ani leki ani termofor i rumianek nie pomogly.Przestraszylam sie na maksa 😞 I wole juz nie ryzykowac wiecej
Ale jestem podlamana 😞Od przyszlego tyg mamy busy w pracy i zmienili nam shifta...od 16 do 23 mamy pracowac 20:00 do 7:45 rano!!Ja co prawda bede tylko do 21 robic,bo 22 nie moge isc na tak dluga nocke,bo musze byc dzien pozniej w szpitalu na 07:30,ale i tak masakra...dobrze,ze Anka sie tu przeprowadzila,bo Julia bedzie u niej te noce spala,bo Piotrek o 2:30 wychodzi...masakra ciekawe jak to bedzie..pocieszam sie,ze ona uwielbia tam byc i zawsze chce u nich na noc zostac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nie martw sie, bedzie ok 😉
pisalam wam, ze Maryla za chiny syropu nie wezmie, a jak wezmie to zwymiotuje... niania mowi, ze dzisiaj bez problemu Maryla od niej syrop z lyzeczki pila. pipa mala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Nigdy dzieciom urodzin nie przekladalam , zreszta - urodzin się nie przekłada - urodziła się wtedy a nie kiedy indziej i ja po prostu tego nie rozumiem.
Nie rozumiem dlaczego na 2 godz nie można z dzieckiem wyjść , przecież ten niby TAKI WIELKI DZIEŃ - to dopiero wieczór . Czysta obłuda !!!
Jestem wściekła i tego nigdy nie zrozumiem , mam to już w dupie i tych ludzi tez . Poza tym ja wszystkie weekendy pracuje . W ogóle już i świat mi się odechcialo , najchętniej nikogo bym nie widzialala.
Kłamstwo i obłuda! Feeeeeeeeee!!!!!!!!
Zygac mi się na to wszystko chce!


Kasiu ja brałam ślub 22 gi grudzień i rodzina od taty odmówiła przyjazdu , bo to tuż przed świętami. Mitam było wszystko jedno, bo zżyta z nimi nie bylam, ale taty bylo mi szkoda. Poza tym ze studiów przyszły mi tylko dwie koleżanki , a Z liceum kolega. Reszta przepraszala że przed świętami dużo sprzątania ltp i że zapomnieli 😲 Wieśne w takich sytuacjach okazuje się dla kogo jest się ważnym .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...