Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Majka dzieki,ale ja jeszcze awansu nie przyjelam.We wtorek mam ta rozmowe i chce wiedziec jakie maja byc warunki i w pracy i finansowo 😁
My juz dni odliczamy,bo w srode do Polski lecimy na kilka dni.W koncu sobie odsapne 😁
Mamy starszych dzieci byliscie juz z nimi w kinie?My pierwszy raz zabralismy Julie 2 tyg temu,dostala popcorn i byla tak podjarana,ze szok 🙂 Wiec mamy plan ja tak z raz w miesiacu zabierac.A w Polsce chcemy ja na bajke 3d zabrac,to bedzie szok 😁
A co do stronki to ja tez lubie z Chin kupowac.Zaraz wam pokaze ostatnie nabytki.Pierwsze 2 jeszcze z ebay a ostatnie juz z tej stronki 🙂
http://www.ebay.co.uk/itm/360989644657?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=630330874642&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.co.uk/itm/321454953526?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=510350339791&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
http://m.aliexpress.com/item/1995047104.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hej
Super ta stronka a jak jakosciowo rzeczy Monia? Głównie piżamy?
Życzę oby w pracy poszło po Twojej myśli :-)

My dzis zaliczylismy z Łukaszem ikee. Trochę rzeczy z głowy, troche po.przeprowadzce. przeprowdzamy sie wpolnie nadal nie wiem czy wspominałam. 12 wrzesnia po południu zaczynamy :/.
27 września robie impreze urodzinowa Tymka bo urodziny wypadają 24 a to sroda. Wiec tak troche wszystko na raz. Przyjedzie kolezanka moje z birmingham z narzeczonym i coreczka 2 mies mlodsza od Tymka.

Generalnie jestem bardzo zdolowana i zmęczona psychicznie od powrotu z polski. Ciagle cos.... ale coz moze jakos sie wyprostuje.
Łukasz nie dostał kontraktu...
Powoli do przodu !

Trzymajcie sie, buzki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Super ta stronka a jak jakosciowo rzeczy Monia? Głównie piżamy?
Życzę oby w pracy poszło po Twojej myśli :-)

My dzis zaliczylismy z Łukaszem ikee. Trochę rzeczy z głowy, troche po.przeprowadzce. przeprowdzamy sie wpolnie nadal nie wiem czy wspominałam. 12 wrzesnia po południu zaczynamy :/.
27 września robie impreze urodzinowa Tymka bo urodziny wypadają 24 a to sroda. Wiec tak troche wszystko na raz. Przyjedzie kolezanka moje z birmingham z narzeczonym i coreczka 2 mies mlodsza od Tymka.

Generalnie jestem bardzo zdolowana i zmęczona psychicznie od powrotu z polski. Ciagle cos.... ale coz moze jakos sie wyprostuje.
Łukasz nie dostał kontraktu...
Powoli do przodu !

Trzymajcie sie, buzki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latka napewnos ie jakos pozbierasz powoli 🙂 glowa do gory. My tez swoje przeszlysmy jak dzieci byly mlodsze,kazdy chyba tego doswiadcza kiedy ma male dziecko...
A na tej stronce sa nie tylko pidzamy, masa maaaasa rzeczy. Zbednych i niezbednych 😁 Czekam az mi Monia zda szczegoly jak zamawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeeeema kochane 🙂
Widze,ze nie tylko ja zafascynowana jestem aliexpress 🙂 Znowu kolejne rzeczy zamowilam.Chcialam jeszcze jedna pizame,ale jej juz nie bylo wiec zamowilam 3 sukienki.Ale grzechem bylo ich nie wziasc bo dalam za nie 11f:-) Na koncu posta wrzuce linki:P Co do zamawiania to zasada jak na ebayu.Trzeba zalozyc konto,podac swoje dane i juz mozna kupowac.Jedyna roznica jest taka,ze nie placi sie paypalem tylko karta.Wlasnie dlatego te rzeczy sa takie tanie bo sprzedawca nie ponosi dodatkowych kosztow.W razie jak ktos jest niezadowolony to moze albo poprosic o wymiane albo sprzedawca daje refund bez problemu.Kumpela mowi ze na conajmniej 100 rzeczy,ktore tam zamowila moze z 2 razy cos bylo nie tak,wiec jest ok.Ja mam juz kilka rzeczy i tez jestem zadowolona.Ale teraz jestem mega ciekawa sukienek,ale je dopiero w niedziele zamowilam wiec jeszcze troche poczekam.A i po zakupieniu ok 24h trwa weryfikacja platnosci.I dopiero potem wysylaja.Chodzi o to,zeby nie wyslali a my nie zaplacimy bo kasy na koncie nie mamy.Na maila dostaniecie normalnie potwierdzenie zakupu.
A oto wspomniane kiecki,kosztowaly mnie dokladnie £11,50 🙂
http://www.aliexpress.com/snapshot/6228051528.html?PID=6156271&src=ale&URL=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fsnapshot%2F6228051528.html&cv=11032041&cn=null&tp1=v4f4jgmt29sp&tracelog=null&af=cj_6156271&vd=30
http://www.aliexpress.com/snapshot/6228051531.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6228051530.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa i u gory po prawej stronie mozecie sobie wybrac zeby wam ceny pokazywalo w funtach:-) Ja tak ustawiam przed zakupami to wiem ile dokladnie kosztuje 🙂
Latka a co do twojego samopoczucia to wszystkie to przechodzilysmy.U nas jak Julia miala jakies 1,5 roku to ja mialam wszystkiego dosc.To chyba normalne,bo wtedy pojawia sie sporo problemow niestety.Ale glowa do gory z wlasnego przykladu powiem ci,ze potem bedzie juz tylko lepiej,mysi byc 🙂 Ja dzis mam o 17-tej rozmowe i coraz mniej jestem pewna czy chce ta propozycje przyjac.Zobaczymy co mi dzis powiedza.A w czwartek na tydzien do Polski sie zrelaksowac 🙂 Majka my w kinie dopiero teraz bylismy pierwszy raz i szalenstwo jest 🙂 Julia wyjsc nie chciala normalnie hehe.Dobra lece snaidanko robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Julia jest starsza wiec moze kino super dla niej Zuzia ma teraz eta strachow potworow itd....ah ten rabus nieszczesny ciagle przy drzwiach stoi, (ten z Dory) no i wymysla jakies strachy na lachy.

Dziewczyny pozbylam sie slimakow z ogrodka,moze sie komus przyda. Trzy rzeczy sie sprawdzaja. zwlaszcza kolo plotu byly wiec. SOL kuchenna ale to malo humantarne bo one sie mecza, ale dziala stosowalam na slugi te wielkie ohydy, taki srodek przeciw slinakow w funciaku wyglada jak male kamyki, zostaly tylko muszle po slimakach, i jeszcze popiol jakikolwiek, u mnie nikt nie pali wiec popiol z grilla poszedl w ruch . w ogrodzie czysciutko 😁!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka mi jak wpisywalam tez kilka razy tak robilo ze nie wyskakiwalo.Zmien platnosc na funty i powinno byc ok.A jak nie to znajdz produkt przez kategorie tak tez robilam 🙂
Majka zwykle kasztany w calosci porozkladaj po rogach.ja jestem w szoku to chyba nie przypadek ze odkad to zrobilam ich nie ma.1 znalalzam w korytarzu a tam kasztanow nie mialam.Na szczescie Julia go ubila a ja nazbieralam kolejne kasztany i juz tam leza 😁
Wyobrazcie sobie ze wczoraj dostalam smsa od mojego szefa ze spotkania nie ma.Troche sie wkurzylam ale ok.Siedze w pracy i dzwoni do mnie glowny manager..dlaczego nie przyszlismy na rozmowe.Normalnie zlapalam tamtego na klamstwie bo twierdzil ze to Damienowi cos wypadlo...No a na propozycje Damiena zeby spotkanie zrobic dzis napisal ze jestem na urlopie i wracam za dobry tydzien co tez nie jest prawda,bo jeszcze dzis jestem w pracy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy tu w Uk znajdę np. W Tesco szampana dla dzieci w stylu Piccolo polskiego? :-) ;-)

Tak właśnie powoli planuje urodzinki Tymka, ale On pewnoe i ta nie będzie pił takiego szampana? Co sadzicie, moge mu dac ? Oby mu za bardzo nie posmakowal 😁.

http://www.tesco.com/direct/nescafe-dolce-gusto-pod-machine-jovia-red-by-delonghi/541-5896.prd?pageLevel=&skuId=541-5896
dzis z mama w Tesco wyczailysmy nowy model na przecenieniw. Tu jest normalna cena a w sklepie byl za 49.
Czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia i jak to sie rozegralo, powiedzialas ,ze to nieprawda? powiedzialas menagerowi,ze tamten dzwonil,ze wiesz,ze on kreci?

Latka ja lubie kawe z tego expresu bardzo ale sama nie chce go miec, bo wklady sa dosc drogie a ja kawy pije duzo 😁 wiec wole carte noire expresso kawe normalna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny. Ale naskrobałyście, myślałam że nie nadrobię.
Monia gratulacje kolejnej propozycji awansu. Jak sytuacja dalej się rozwinęła?
Latka nie przejmuj się. Wszystko się poukłada.

A ja napiszę w skrócie co u nas. Dostaliśmy wreszcie receptę na mleko. Dostałam też list od dietetyka, żeby zadzwonić i umówić wizytę :-D
Ja natomiast zamieszkam niebawem na korytarzu szpitala :-( w tym tygodniu na Day Assesment Unit bbyłam zaledwie 4 razy. Mam wyniki z tolerancji glukozy na dopuszczalnej granicy, więc miałam wszelkie spotkania z lekarzami. Mam dietę, kłuję się 4 razy dziennie itd. W dodatku w zeszłą ciążę nie miałam schiz, a w tą atakuje mi psychę ostro. Ciągłe poczucie, że zaniedbuje Nelę przez to że jestem w ciąży, z drugiej strony poczucie winy, że te moje myśli to dziecko może odczuwać jako odrzucenie. Przyłapałam się na tym, że jak w zeszłą ciążę regularnie robiłam zdjęcia powiększającego się brzucha, tak w tą nie zrobiłam ani jednego, więc znów poczucie winy, że kiedyś to dziecko będzie miało mi to za złe i tak w kółko coś. Normalnie mam już dosyć sama siebie.
W następny tydzień idę na dodatkowy scan, żeby sprawdzić czy dobrze rośnie dziecko plus spotkanie z midwife plus spotkanie ze specjalistami. Po mału tego nie ogarniam.
I oczywiście problemy z zeszłej ciąży znów wróciły, ale skupiły się głównie na prawym biodrze. Jak za dużo stroję i chodzę, nie mogę poruszać się wieczorem i dziś nie mogłam np wyjąć Neli z wanny, bo nie byłam w stanie stabilnie stanąć na nogach. Zostały jeszcze 'tylko' trzy miesiące. Muszę to przeżyć. A diabetyk kazał mi zwiększyć aktywność ruchową o conajmniej pół godziny. Niech sobie sam w moim stanie tak robi!

To się wyżaliłam, a teraz idę spać, bo padam już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Karola... ja chce zajść w ciążę ale tak się właśnie tego wszystkiego boje ! Co jest oczywiste strach przed nieznanym...jednak pierwsza ciąża to rozkosz przy kolejnych pod względem czasu itd.
Fajnie ze udalo Wam sie w koncu cos uzyskać z lekarzami co do alergii .
Hmm wiem ze nie da sie ale po prostu jestes przemęczona, przydal by sie maly relaks jakis z mężem, szkoda ze nie ma kto z Nela zostać..
Bedzie z dzidzia na pewno wszystko dobrze :-) te hormony tak szaleja ze człowiek juz sam nie wie o czym mysli :-)
Trzymaj sie :*

Ja to mowie odkad z pl wrocilam pod koniec lipca to ciagle cos 😞 zdecydowanie gorszy czas !!
Powiedzcie ze bedzie dobrze, nie chce wiele ale wierze ze marzenia sie spełniają ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latka bedzie dobrze napewno 😁!!!!! to tylko okres przejsciowy mowie Ci kazda z nas przechodzila te tematy, jak chcesz pogadac to pisz na fb, naprawde moge Ci duuuzo opowiedziec bo wiele nieprzyjemnych spraw sie powalilo jak Zuzia byla mlodsza....dlatego pisalam,nie tylko o wiek chodzi ..
Karola,fajnie,ze w koncu wywalczylas zainteresowanie lekarzy odnosnie Neli, a jesli chodzi o Twoja psyche to musisz dzielnie pracowac nad soba, walczyc dla dzieci. Nie wiem jak to jest wiec nie bede sie madrzyc. Ale badz dzielna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja dzięki Ci bardzo :*

Dziewczyny potrzebuje na szybko rolet! Miala któraś z was do czynienia, ltos ze znajomych
Rolety z argosu te z serii colour match
Nie chce płacić nie wiadomo ile za rolety,
Dwa.. nie mam czasu jechac gdzies dalej czy szukac
I znalazlam te, kolory sa które mi trzeba

Co sadzicie ???? Beda dawać jakis efekt czy wszystko przeswitywac za taka cene ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...