Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

haha Maja no nie mial racji chlopina
Madzi pociesze cie - za niedlugo bedziesz miala trzech doroslych chlopow w domu 🤪
wiecie, ze Jacek mowi, ze Maryla jak jest z nim to jest duzo spokojniejsza i grzeczniejsza niz jak ja sie pojawiam 😁
Manini spiewa twinkle twinkle i ma super rytm i w ogole ale slowa 🤪 oj matko jedyna:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Madzia Ty to masz dopiero masakre ze spaniem, jak nie jeden się obudzi wyspany to drugi 🙂
nusia jak czytam o tym refluksie to rzeczywiście to wszystko może być z nim związane. Najgorsze że może powodować/pogarszać katar, kaszel, zapalenia różne. I właśnie widzę że mały ma z tym problem 😮 mam nadzieję że teraz szybko chory nie będzie 😮

Jutro przyjezdzaja tescie 😠 nie mam nawet sił pisać jak cieszę się z tej wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia nagraj ja 😁 A ,ze spokojniejsza moze byc,ze ma Ciebie przesyt. 🙃
Marylu zbieraj sily na nich....bo beda chcieli na sile swoich sposobow na malym probowac, a nie wolno. Bo mozna mu zaszkodzic..
My zaraz idziemy na nastepna playgrupe, Zuzia dzis cala noc ze mna spala ale to sama ja wzielam ,a stekala,kwekala....pierdziala,a rano takie kupsko, na kibelku posiedziala ale nie chcialo sie jeszcze ubralam ja wiec i chwile sie z tata pobawila i postawila takiego kloca,ze SZOK. Dziwne bo wczoraj i tak 4 kupska byly...ona w standardzie tyle robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia widzialam ,ze jest taki filmik ale nie chce go ogladac. A swoja droga to kolczykowanie to podobna sprawa dla malych dzieci, boli i wbrew ich woli.. ja czekam ,az Zuza sama powie,ze chce.

Wrocilysmy z playgrupy no i mala znow padla. ja chleje energetyka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu, super Jared przybiera 😉 Jak podajesz mu sztuczne mlekoto jakiej firmy?
Maja, fajne że Zuzia ma taką przemianę materii 😉
Nusia ja też nie chce oglądać tego filmiku 😮 i jak bym miała córeczkę też bym czekała aż sama powie że chce kolczyki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja próbowałam Aptamil dać w strzykawce Krzysiowi ale pluje 😮 Kupiłam to sma zobaczymy moze lepsze jest w smaku 🙂
Dziś też mieliśmy ważenie, i od zeszłego tygodnia przybrał 200gram. czyli 300 w miesiąc. Jest już lepiej ale ja za to padam z wycieńczenia. W nocy dosłownie co godzine pobudka na jedzenie. w dzień ma dłuższe przerwy, lub odmawia jedzenia,,, nie wiem jak mu to wyregulować zeby go nie zaglodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja podawałam Ali Aptamil i akurat Alusi pasował 🙂 Ale wiadomo, że każde dziecko jest inne 🙂
Marylu myślę, że niestety Malutki musi sam się wyregulować z jedzeniem. Za bardzo nie masz na to wpływu bo jeśli będziesz próbowała Go przetrzymać aby czas się między karmieniami wydłużył to będzie po prostu płakał. Może się nie najada już samym mlekiem? Ile Ci wypija na raz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
Ja próbowałam Aptamil dać w strzykawce Krzysiowi ale pluje 😮 Kupiłam to sma zobaczymy moze lepsze jest w smaku 🙂
Dziś też mieliśmy ważenie, i od zeszłego tygodnia przybrał 200gram. czyli 300 w miesiąc. Jest już lepiej ale ja za to padam z wycieńczenia. W nocy dosłownie co godzine pobudka na jedzenie. w dzień ma dłuższe przerwy, lub odmawia jedzenia,,, nie wiem jak mu to wyregulować zeby go nie zaglodzić 😞


😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Marylu, jeśli mały będzie regularnie przebieral 300 to całkiem ok, Kaya dokładnie tyle zawsze mi prxybierala 😉 tez jadła SMA
Kaya uszy miała przebite jak miała 6 mies. Nie bolało ja wiecej niż szczepienie, a nawet mniej, potem nic sie złego z uszami nie działo i teraz sama sprawdza czy kolczyki ma na uszach 😁
Zapisałam sie na egzamin na britishcitizen, mam 16.02 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu kup takie mleczka w kartonikach na probe, ja takie na poczatku kupowalam ...bo nie wiedzialam jak proszek rozrabiac hehehehe pewnie dziewczyny pamietaja 😁
My bylysmy u kolezanki i dziewczynki sie pobawily obie zaliczyly becki, Zuzia znow warge rozciela ale nie jest zle. I glodna non stop w domu zjadla zupke,strzelila kupla, poszlysmy tam ciocia dala zupke tez zjadla cala miche, kupala strzelila juz ma dupe czerwona 🤨 wrocilysmy do domu zrobilam salatke z soczewicy i tez zjadla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema.Nadrobilam was.jejciu marylu,az mi sie serce kraja jak czytam,co przechodzicie.I tez na twoim miejscu szukalabym pomocy u polskich lekarzy niestety.A zab u mnie juz lepiej,ale szalu nie ma...Pozdrawiam z Polski.Pogoda do d...Nawet z dzieckiem nie ma jak na spacer wyjsc,bo wieje jakby mialo leb urwac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Moze i tak, ale to było tak szybko, ze ona nawet nie zdążyła zareagować 😉
Marylu, KRzys pewnie jest głodny, jeśli nie wprowadzilas mu jeszcze żadnych dodatków do mleka...


Mi się też właśnie tak wydaje, że może Krzyś nie dojada bo dla brzuszka już samo mleczko nie wystarczy. nawet same słoiczki są robione od 4. miesiąca.
Ja pamiętam moje przebijanie uszu hihi rzeczywiście samo przebijanie nic nie boli, ale później troszkę bolały uszy i trzeba było spirytusem przemywać i kolczykami ruszać bo uszy puchły i mnie bolały bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Siema.Nadrobilam was.jejciu marylu,az mi sie serce kraja jak czytam,co przechodzicie.I tez na twoim miejscu szukalabym pomocy u polskich lekarzy niestety.A zab u mnie juz lepiej,ale szalu nie ma...Pozdrawiam z Polski.Pogoda do d...Nawet z dzieckiem nie ma jak na spacer wyjsc,bo wieje jakby mialo leb urwac.


Monia jak jesteś w PL to leć do dentysty zapłacisz 150zł i zrobi Ci z nim porządek po co się Biedna męczysz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My co prawda kolczykow juz nie mamy,bo Julia sobie uszka draznila i kaleczyla,ale podpisuje sie pod tym co Kaska napisala,szybko i bez wiekszego bolu.Julia bardziej sie przestraszyla niz ja zabolalo,a po wyjsciu od kosmetyczki bylo zapomniane.Mysle,ze szczepienie jest bardziej bolesne,a przeciez kazdy je robi i nikt go nie kwestionuje.Kasiu a ty nie masz esol?Bo jak sie na na poziomnie min entry 1 albo 2(nie jestem pewna)to juz nie trzeba egzaminu na obywatelstwo zdawac.Poszukaj sobie o tym.Lece zaraz core klasc,bo jutro o 5 wstajemy,bo do rodzicow na pomorze jedziemy,a Julcia z babcia zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...