Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki Monic,za info,ja to znowu mam kompleksy ,że za chuda jestem,w sumie może nie byłoby tak źle jakbym poćwiczyła,bo teraz to wogóle nie mam tyłka,takie płaskie coś tam z tyłu zostało, 😁
Mój Adrian jak o tym mówię to tylko przytakuje ,ale sam od siebie nic nie powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Strrrrrrasznie się za Wami stęskniłam!!!!!
Od dziś mamy net na wakacjach. Od razu mówię a raczej piszę, że nie czytałam postów wcześniejszych więc wybaczcie ale zacznę od dziś. W wolnej chwili poczytam, a jest tego MASA :-)
Dziś przyjechaliśmy z Pustkowa nad morzem do Szklarskiej Poręby. Nad morzem było różnie (2 dni non stop lało) ale wczoraj mnie troszkę podpaliło na plaży. Ania zniosła super 2 drogi w dzień (10h i dziś 8h) Morzem była zafascynowana, ale było na tyle zimno, że ani razu nie wystąpiła w swoich plażowych kreacjach Nad morzem było pusto, ale specjalnie wybraliśmy takie spokojne miejsce. A tu w Szklarskiej jest MASAKRA ale to przez ten długi weekend. We wtorek ma być już spokojnie. Co u Was? Jak spędzacie ten świąteczny czas?
Pozdrawiamy Was gorąco ze Szklarskiej Poręby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doberek 🙂

długo mnie nie było i wolnej chwili muszę ponadrabiać zaległości. Jesteśmy już po chrzcie, był w niedzielę a Pawełek spisał się na medal. Nie zapłakał nawet raz, całą msze był bardzo grzeczny, uśmiechał się nawet jak ksiądz polewał mu główkę wodą 🙂 Postaram się później wrzucić jakieś fotki na agu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny. Jak po weekendzie? My mieliśmy bardzo pracowity - sprzątaliśmy po remoncie, bo chcemy się już wyprowadzić od rodziców spowrotem do siebie (siedzimy im na głowie już 2,5 miesiąca).
Co do wagi, to przed ciążą miałam 70 kg, w ciąży na końcu 88 kg a teraz mam 75 kg i ogromny brzuch. Jak 6 miesiąc ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że brzuszki można, tzn. mięśnie brzucha po cesarce dopiero po 3miesiącach od porodu ćwiczyć, bo dziewczyny na marcówkach pisały, tzn. Monika, bo się pytała lekarza czy tam położnej..
no i ona już ćwiczy nie wiem na którym dniu jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...