Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Justi ja mam numer do Moniki.. wyślę Ci na priv.. chyba się nie obrazi, że Ci podałam... 🤢



mam nadzieje ,ze nie w koncu wyslala go na brzuszku ogolnie dopstepny byl, ale niechce szukac w archiwum, a wiem,ze dzis jedzie do chorzowa i chcialam sie zapytac czy warto tam jechac i do ktorej godziny ten namiot tam stoi czy oplaca mi sie tam jechac po pracy . . . . .
z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam taką nadzieje.
A my dzisiaj byliśmy na basenie, mały już nie płakał.. przed wejściem na basen poszłam się zamoczyć pod prysznic, a A. z Alanem był wcześniej, więc poszli jż do brodzika..to mówił, że miał taką minę jakby miał płakać, ale obeszło się bez płaczu 😉) dzisiaj to nawet się uśmiechał, bo ostatnio był płacz, a późneij cały czas poważna mina..
chlapać rączkami jak szalony, widać było po nim, że mu się podoba.. a jak położyłam go na brzuszku na wodzie to machał rączkami i nóżkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
cześć Mamusie 🙂
widzę, że nasz wątek powoli zamiera.. 😞

my dzisiaj na 11.00 szczepienie.. tak więc powolutku się zbieramy. Zajrzę później.

Daj później znać ile Alan już waży i mierzy 🙂 Ja tu zaglądam dziennie 🙂 Wrzucę wieczorkiem jakąś fotkę Miłosza 🙂
i oklask ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pulpeciorek waży 9kg i mierzy 75cm 🙂 ale wiecie te 75..to tak plus minus 😁 wkłuwanie igły nawet go nie ruszyło 🙂 tylko jak go odkładałam do wóxka to było takie tylko "yhy, yhy" i koniec. Nawet nie zauważyam jak zasnął. Mamusia dumna z syneczka 😁
później po szczepieniu byliśmy na kawce u cioci, na zakupach i mini spacerku..no i młody cały czas uśmiech od ucha do ucha 🙂 teraz się bawi piłką, ale już się troszkę denerwuje... zaraz damy obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny.. no u nas nie jest źle..przy najmniej na razie.. w nocy mieliśmy pobudkę tylko o 1.00, a później nie wiem,bo w pokoju, w którym śpimy nie mamy zegarka, a nie szłam sprawdzać godziny, tylko przełożyłam Alana do siebie do łóżka, dałam cysia i zasnęliśmy.. ja to już w sumie przy karmieniu, bo później obudziłam się z cysiem na wierzchu 😜 no ae było na pewno po 5., bo A. wyszedł do pracy już dawno, a wychodzi o 4.50
Wstaiśmy gdzieś koło 8.00 i godzinkę się poprzytulaliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzieki, rzeczywiście pogoda piękna.Moi rodzice wzięli Michasia do Chorzowa do parku a my z Pawłem mamy się rozpakować po powrocie z wczasów i ogarnąć wszystko w domu. Niestety paweł pojechał sobie z kumplami na kosza. Więc ja szybko wskoczyłam na forum. Dlaczego mam sprzątać sama? Poczekam aż wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...