Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Dzień dobry Mamusie. Ja już w pracy.
Justa - ja siedzę w biurze podróży od 9 do 17. Nie mam tej godzinki "na karmienie", bo nie karmię maluszka od 3 miesiąca życi. Nie miałam niestety pokarmu. 😞

No trudno 😞 ale dajesz radę 🙂 trochę szkoda mi tych naszych maluszków, ktoś niestety musi pracować 😜 A gdzie zostawiasz Michałka?
ps. my kąpiemy o 19, do 20 mały już śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

doberek,
Małamyszko ,spokojnej pracy życzę 🙂
Tuska, doskonale Cię rozumiem,jak moja Zuzia była mniej więcej w wieku twojego małego ,to myślałam że się załamię miałam serdecznie dość, do tego dochodzi wieź z dzieckiem związana z karmieniem ,ale pewnego dnia mój A powiedział dość ,bo nie mógł patrzeć jak się męczę i wziął małą pod swoje skrzydła,teraz on ją kąpie ,usypia,i całe popołudnia się z nią bawi ,a ja mam troszkę dla siebie,oczywiście na początku był ogromny płacz którego nie mogłam słuchać więc wychodziłam z domu,ale teraz wszystko się unormowało,owszem czasami jak młoda mnie widzi ,a siedzi z tatą, to zaraz płacze,ale tatuś nie pozwala mi jaj wziąć ,przetrzymujemy jej płacz i jest ok,może sprubuj w ten sposub ,bo się wykończysz dziewczyno,tak jak ja, 🤨 już wygladam jak swój cień,ważę 50 kg a na twarzy postarzałam się o 10 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja powoli się wykańczam.. dzisiaj A. spróbuje małego położyć.. no i mam nadzieję, że zaśnie .. kąpać to go kąpie A. jedynie jak ma na 14.00 to sama to muszę zrobić..no i jak A. czasem jest bardzo zmęczony to sama wykąpie jak mały dużo się pocił przez dzień..bo jak nie to zazwyczaj co dwa dni go kąpiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Zuzka szkoda, ze Cię nie było na styczniowych mamusiach
aaaa bo Ty pewnie w lutym będziesz? 😉


W sumie to się łapie na styczniówki bo urodziłam 29 ,ale termin miałam na 14 luty i z tymi mamami jestem związana od początku,ale Was styczniówki też podczytuje ,tylko że Wy tam strasznie rozgadane czyt.rozpisane jesteście i nienadąrzam, 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie nadążam czasem zuzka za swoimi marcówkami..to się nie dziwię nie zadążasz za stycznem jak cały czas piszesz na lutym..ja mam tylko marcówki..nie wejde 3godz.i nie wiem o co chodzi już;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka - musisz powoli małego przyzwyczajać, że nie tylko Ty jesteś na świecie. ja też tak miałam, ale zawsze w głowie miałam myśl, że mały pójdzie do żłobka i co wtedy? Daltego zaczęłam oddawać go w ręce innych (moja mama, tata, Paweł). Na początku byłam przy nich, żeby mały nie był taki samotny bez mamusi a w końcu zaczęłam Michasia zostawiać samego z nimi.
I to był strzał w 10. Teraz spokojnie idę do pracy czy wychodzę do sklepu i mały bawi się z dziadkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Wam dziewczyny to ja mam o tyle fajnie, że mój zostanie z każdym kogo zna. Nie ma problemu jak bym chciała wyjść. Mój mąż się nim zajmie, teściowa no i moi rodzice przede wszystkim 🙂 natomiast już gorzej jak nie zna, to wtedy już nie mogę go zostawić 😉 np. teścia widzi rzadko no i na spacerek z nim nie pójdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...