Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja też pierwsze słyszę, że po szczepieniu nie można ćwiczyć z dzieckiem. Ja ćwiczyłam, normalnie kąpałam Anię i nic się nie działo. A jeszcze słyszałam taki cuś, że nie można dziecku podawać zimnego jedzenia i picia. To już chyba jakiś zabobon 🙂 Ale są tacy co jeszcze w takie rzeczy wierzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też uwielbiam makaron 🙂 no i sałatki z makaronem również 🙂
macie jakieś dobre sprawdzone przepisy? 🙂

no ale monic piszesz o łososiu odkąd 3lAta temu strułam się nad morzem łososiem z grilla i wymiotowałam to jak tylko czuje jego zapach to mnie odrzuca 🤢 nie umiem przełknąć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuziek a na co idziecie do kina? Myśmy wczoraj się wybrali na Harrego Pottera w 3D. Suuuper. Ja ogólnie jestem fanką tych filmów i książek, więc mi się bardzo podobało a mój Paweł to tak szedł jak na skazanie, bo wolał Transformers, ale się uparłam i wylądował ze mną na sali kinowej. Ale po filmie to powiedział, że efekty specjalne pierwsza klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem kiedy mi się uda wyrwać do kina 😞 mały nic tylko cyc, no soczek wypije z kubka niekapka...
butli się w ogóle nie chwyci, a przecież na początku jadł tylko butlą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Zuziek a na co idziecie do kina? Myśmy wczoraj się wybrali na Harrego Pottera w 3D. Suuuper. Ja ogólnie jestem fanką tych filmów i książek, więc mi się bardzo podobało a mój Paweł to tak szedł jak na skazanie, bo wolał Transformers, ale się uparłam i wylądował ze mną na sali kinowej. Ale po filmie to powiedział, że efekty specjalne pierwsza klasa.


HAHAHAHA jak bym czytała o moim Adamie 😜 ale namówiłam go bo powiedziałam że jak nie z nim to sama pójdę bo bardzo chcialam go obejrzeć 😁 hehehe i też uwielbiam i harrego czytać i oglądać (poprostu dorastałam razem z nim 😜) a i teraz mam palme na książki Sagi zmierzch widzialam film i mnie nie przekonał dużo wątków albo nie było albo pokręcone na maksa ale książka jest zajebista (ostrzegam że dużo o miłości 😁) na razie 1 część przeczytalam poluje na kolejne 3... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
zuziek, ja też kocham zmierzch. wszystko przeczytałam chyba z 3 razy i dodatkowo po angielsku !!! wiem, wiem, dziwak ze mnie, w końcu 30 lat a książki dla nastolatków czytam.


hehe 😉 no a ja myślałam że to już przesada 😁 hehe lubie to i koniec i pewnie bede czytać je jeszcze z 3/4 razy 😁 wszystkie części 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...